ÇirkinlikIç mimari

Mutfak: koyu alt - üst ışığı. Fotoğraflar, tasarım fikirleri

Mutfak iki temel renklerin kombinasyonu en ilginç görüntü ve stil oluşturmak için izin verir. Böylece çok popüler bir tekniktir hangi birleştirir Koyu bir alt ve üst ışığı. Bu kombinasyon, görsel olarak tavan üzerinde yapar. Sağ iç tasarımı ile şık ve modaya uygun bakacağız.

onarımlar uymak zorundadır birkaç genel öneriler tasarımcıları vardır. Bu durumda, orijinal, modern bir mutfak döner. можно создать при помощи разных оттенков. karanlıktan alt, üst ışık farklı renkler kullanılarak oluşturulabilir. neredeyse tüm iç tarzda uygulanabilen bu etkili bir yaklaşım. Nasıl geliştirmek doğru tasarım, bu irade be ilginç know her önce yapma onarımları.

Avantajları renk kombinasyonu

Modern evlerde ve dairelerde yeterince sık iki tonlu mutfak karşılamaktadır. представлено далее) является выигрышной композицией. koyu alt, üst ışık (aşağıda gösterilen verilmedi) kazanan bileşimdir. Kuruluşundan azından klasik renk kullanmak izin verilir. Bu durumda, onlar muhteşem bakacağız.

renkleri ve genel iç stil rehberliğinde kendi zıt kombinasyonlar yoğunluğunu seçerken. Bu tip Bu sette neredeyse hiç yer tasarımını sığabilecek. İki ana rengin doğru kombinasyonu seçmek için sadece ihtiyacı var.

İki renk cephelerinin bir arada sadece mutfak yönlendirmeniz gerekir. Bu durumda, mobilya sıkıcı bakmayacak. Şık ve şık mutfak gibi görünecektir. позволяют визуально маскировать даже габаритную технику. koyu alt, üst ışık görsel olarak da genel bir teknik gizleyebilir. Bu özgün, taze tasarımdır. O hemen her mutfak alanı dekore edebilir.

binanın Boyutları

Renk seçerken kulaklık mutfak vardır hangi boyutları dikkate alınması gerekmektedir. koyu alt, üst ışık (aşağıda gösterilen verilmedi), görsel olarak hem de uzatılmış ve düşük alan olabilir.

Susturuldu tonları sadece geniş mutfakta iyi bakacağız. Ama böyle bir ortamda kendi katılımı zarif, asil iç oluşturulabilir. O odanın dekorunun vurgulayacaktır. Bu kombinasyon yeterli kontrast yoksa, parlak parçalar ve yüksek kaliteli aydınlatma birkaç eklemek için, aksesuarlar özellikle dikkat edilmelidir.

parlak renkler uygulama ihtiyacı büyük oda. Bu konfor ve iyi bir ruh hali yaratır. küçük bir mutfak çok zıt, derin birleşimini kullanmamalısınız için. parlak renkler sayesinde, görsel olarak görsel daha yapmak, odanın alanını genişletebilir.

renk çözüm

Modern bir mutfak reddeder renk ve tonları kombinasyonları çeşitli türevleri vardır. представлено далее) должны сочетаться с общей отделкой помещения. Işık top, iç (aşağıda gösterilen fotoğrafın) koyu alt genel dekorasyonu ile kombine edilmelidir. Zemin genellikle koyu yapılır ve duvarları daha hafiftir. Tavan beyaz olabilir.

Bir kulaklık seçerken odanın genel renk ve tarzı ile iki renk kombinasyonu almak için emin. Sen Aksine oynayabilirsiniz. Bu durumda, iki farklı renk alır. Onların kombinasyonu moda ve sıradışı görünüyor.

Diğer bir yaygın teknik aynı renkteki iki tonları kullanmaktır. alt kısmı böylece koyu tonlar meydana getirilir, ve üst açık olacaktır. Bu sayede tüm binanın genel tarzı sürdürmek mümkün kılar.

Beyaz üst ve alt kontrastı

Genellikle kulaklık üst beyaz yapmak. Bu renk ile diğerlerinden bir çok karıştırır. Bu kombinasyon hemen her mutfak kabul ediyoruz. Işık top, koyu alt, fotoğraf (kulaklık köşe tür) beyaz zıt bir görünüm yardımıyla, makalesinde sunulmuştur.

en başarılı kombinasyonların bir siyah veya kırmızı alt kulaklıkla bir ışık gölge bir kombinasyonu olarak kabul edilir. Ne zaman doygunluk seçimi Odaya herhangi ruh hali yaratabilir. Beyaz ana renk seçmek amaçlamaktadır. Bu nedenle, bu mutfak prezentabl bakacağız.

Kırmızı birçok tonları vardır. Bu onlar üzerinde mutfakta genel bir izlenim yanı sıra odanın konforunu bağlıdır.

İki farklı renk kombinasyonu

может сочетать разные оттенки. İki ton mutfak (açık üst, koyu alt) farklı tonları birleştirebilirsiniz. Bu durumda, görüntülerin çeşitli oluşturmak için çıkıyor. Popüler bugün vardır bir kombinasyonu kahverengi ve mavi ve kahverengi ve yeşil. Ayrıca portakal veya kırmızı üst ve siyah alt muhteşem birleşimini görünüyor.

farklı renklerin kombinasyonlarını seçerken dikkatli olmalıdır. Tüm renk uyumlu tek bir bileşim içinde bir araya getirilmiştir değildir. Bazen dokular ve aksesuar seçimi mutfağın genel izlenim son derece bağlıdır.

Yüzey parlak cepheleri ise Parlak, sulu renkler, iyi görünüyorsun. Bu kolları gibi gümüş detaylar, takviye edilebilir. Bir mat bir dokuya sahiptir yeşil veya mavi üst, kombine bir ağacın altında Alt yükselmeler.

tek renk tonlarının kombinasyonu

tek renk, ancak farklı tonları mutfak kullanarak yılında gerçekleştirilebilir. в этом случае смотрится очень выигрышно. Bu durumda bir karanlık, üst ışığın alt çok avantajlı görünüyor. Bu egzotik çiçeklerin özellikle doğrudur. Eflatun ve alt ait aynı, ancak daha hafif üst getirmek iç ferahlığı.

Bugün, kireç, portakal, limon, mor, zeytin ve diğer birçok renkler gibi farklı renkler birleştirerek. Çeşitli iç parçaları ile tamamlanmaktadır cephelerinin plastik yüzeyler üzerinde bir baskı yapmaya izin verilir.

Bu kahverengi ve bej alt üst zarif birleşimini görünüyor. Bu kombinasyon, çeşitli aksesuarlarla takviye edilmelidir. Bu iç daha ilginç ve daha zengin hale getirecektir.

Tezgah ve önlük

Çalışma alanı is içinde orta ait kompozisyon, hangi teklifler mutfak (açık üst, koyu altta). и столешницу выбрать, зависит от самого гарнитура. Ne önlük ve masa seçim kulaklık bağlıdır. Böyle mobilya birçok üretici çalışma alanının daha özel tasarım seçenekleri içerir.

önlük ve masa üstüne ana gereksinimleri mutfağının genel tarzı ile onların pratiklik ve karışımıdır. Bu yüzeyler, pişirme sırasında kontamine olabilir. Bu nedenle, bunları parlak monoton tonları için tercih edilmemelidir.

Önlük çok mutfağı zıt değil canlandırabilir. o baskı belirli görüntü ve grafik şeklinde uygulanırsa, o tazelik ve özgünlük iç getirecektir.

aksesuarlar

Bitirdi görünüm iç perdeler ve aksesuarları verebilir. Bunlar dikkatle düşünülmelidir. Bu ilave elementler kendi tasarımı herhangi mutfak içinde olması gerekmektedir. , текстиль и прочие элементы выбрать в конкретном случае, решить помогут советы дизайнера) позволяют создать уют. Işık top, koyu alt konfor oluşturmasına izin (özgül durumda seçilen bazı perdeler, tekstil ve diğer öğeler, tasarımcı ipuçları yardım etmeye karar verirler). Ama her ayrıntıyı düşünmek gerekir.

oda koyu renkleri hakim ise, ağır, kalın perdeler tercih verebilir. Işık grubu ise, güneşlikler ve panjurları kullanımı. Ve Şekil rengi genel iç tarzına uygun olarak seçilir.

Oda küçük ise, duvarlar, tavan ve taban açık tonlarda tasarımında tercih vermek mümkündür. Böylece o biraz daha koyu olmalıdır ayarlayın. Tekstil monoton olmalıdır. Ayrıca, küçük mutfak için seçilen ince tonları görsel alanı genişletmek mümkün olacak.

duygudurum parlak aksesuarları ekleyin. Ancak, çok sayıda bunları kullanmak gerekli değildir. Epeyce anlamlı aksan.

Satın alma bir baskı ile yüzeyleri tercih ediyorsanız kulaklık Parlak cepheleri daha ilginç hale getirilebilir. Aynı iki tonlu seti mayıs sıra be arka için duvarları bulunan renkli duvar kağıdı.

Kapsama iç tasarım özel önem vermektedir. parlak cephelerinin, birkaç lambalardan yansımalar mobilya zarif olun.

tavsiyeler tasarımcıları mütalaa eden herkes iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu durumda, oda daire çok küçük bir mutfak sunar bile, şık ve modaya olacaktır. считается эффектным приемом, который открывает широкое поле для творческой фантазии дизайнеров. Karanlık, ışık üst alt tasarımcıların yaratıcı hayal gücü için geniş bir alan açılır muhteşem bir resepsiyon, kabul edilir. Bu teknik bize odaya özgün, modern bir görünüm vermek için izin verir. ev sahipleri ve misafirleri olmak güzel olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.