ModaGiysi

Genç ve cesur ayakkabılar - Caterpillar ayakkabı!

Her dünyaca ünlü marka kendi geçmişi vardır, ancak her marka Caterpillar gibi pek orijinal gelişmeler, yakalamayı başarmıştır. Ayakkabı, bu şirket başlangıçta bile üretmek gerekiyordu. Her şey 1890 yılında başladı ...

XIX yüzyılın sonunda, ikinin Amerikan mucit, Daniel Best Benjamin Holt, buhar gelişimine faaliyetlerine başlamıştır paletli dozerler. Zaten yirminci yüzyılda, ilk traktör ve traktör için yakıt birkaç benzin serbest bırakıldı oldu. 1925 yılında Caterpillar Traktör Co zamanla gerçek bir imparatorluk haline gelen kuruldu. İmalat dünya çapında arz genişleyen, daha fazla yeni işçi çeken bir canlı geliştirmiştir. Ama bütün bunlar nasıl ayakkabı ile bağlı? Aslında, her şey çok basittir. Empire, bir şirket için çalışan işçiler, yüzbinlerce büyüdü ve 200 ülkede yer almaktadır. Daha sonra bu yönetim ve onların işçileri iyi çalışma ayakkabılar için oluşturmaya karar verdi. Geçen yüzyılın ve marka Caterpillar Ayakkabı ait 80'lerde tescil edilmiştir.

Başlangıçta, güçlü tabanları ile Caterpillar ayakkabı, traktörün parçaları gibi (ve çelik burunlu), işçi sınıfının münhasıran teslim etti. fabrika ve madenlerde erkekler, işçiler gibi Sağlam ve rahat ayakkabılar. Oldukça hızlı bir şekilde şirket profesyonel ayakkabı üretiminde lider haline gelmiştir. Caterpillar ayakkabı spor, turizm ve gündelik ayakkabı üreten kurum Wolverine World Wide, marka bir parçası haline gelmiş zaman Yeniden Markalama, 1994 yılında meydana geldi. Yani ilk gün Caterpillar botlar geliştirilmiştir.

Hiç kimse XXI yüzyılın başında Caterpillar rahat ayakkabılar gençler arasında kıskanılacak popülerlik olacağını varsayabiliriz olamazdı. 2000'den önce günlük giyim için ayakkabı segmenti pazarının kapasitesinin sadece% 10 ise, o birkaç yıl sonra rakam neredeyse% 85 ulaşmıştır! nedeniyle gençlik moda yeni trendlere Caterpillar popülaritesi keskin atlamak. Yani, birkaç yıl, rahat ve unisex için eğilim. Caterpillar ayakkabı kendilerine özgü, benzersiz tarzı, ilgi ve giyim çeşitli kombine var. Buna ek olarak, onlar size birden fazla on yıl hizmet edebilir böylece güçlü.

Modanın yeni trendleri takip etmek değil biraz, marka daha yeni ayakkabılar modellerini üretmeye devam ediyor. Ama o klasik canons tuttu. Caterpillar sembol ünlü sarı ayakkabı çağrılabilir. Kim Caterpillar botları giyer? Öğrenciler, rockçılar, inşaatçılar, sporcular, turist ... Ne hepsini birleştiren? özgürlük ruhu geleneksel tarzından konfor ve kendini ifade, özgüven ve bağımsızlık tutkusu! kişiliği Genç ve cesur savaşçılar en sıradışı çeken!

Caterpillar kış botları da genç ve aktif insanlar ile popülerdir. onlar bacaklar bile kışın ölü içinde donma yok yapmak benzersiz bir teknoloji geliştirdi. Kürk, kaymaz taban traktör aromalı tabanlık - Caterpillar kışlık çizme bileşenlerinin sadece bir parçasıdır. Bu markanın ayakkabı satın alırken, her türlü hava koşulunda sadece kolaylık ve konfor garanti edemez, ama kendi bireysel tarzı bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.