Sanat ve EğlenceFilmler

Warhammer karikatür ( "Ultramarines") 2010

Yani, yarda 2016 ve kırkıncı bin olmadığını düşünün. Böyle bir zaman oyunu Warhammer olmasıdır. Gezegenlerin çoğunluğu okudu ve hakim insanlık tarihinde Dönemi. Birçok dünyalar barış içinde bir arada yükünü almaya hazır değildi ve Büyük Savaş herhangi bir kuşağın bilmiyordum, hangi patlak verdi. Bazı yabancı işgalciler gezegeni ele geçirmek isteyen. Büyük emaneti Seç - bir çekiç - Warhammer (Ultramarines), tabii ki, yani izin verilmeyecek olduğu dış dünyada yeni bir dönem.

400-inci yüzyıl

Aslında, "Warhammer" bütün tarihi - Bütün galakteke içinde değilse en azından silah ve genetik üstünlük tarafından Ultramarines bu Uzay denlzclsl başarır bazı gezegenlerde, gezegenin kaynakları ve refahı için sağlam savaştır. Yani adı 40,000'e -Warhammer büyük uzay destan, hikayesini başlayabilir.

Konuyla ilgili çıkan Kısaca

Öykü Nidon adında bir paraşütçü kodu korumak için sipariş ve aynı anlık ateş topu içinde Astartes (Space Marine Bölümler) tüketir gerçeği ile başlar.

kırkıncı milenyumda oldu olaylarla 2010 yılında Warhammer karikatür ( "Ultramarines"). Uzak bir gelecekte, insanlar sadece diğer gezegenleri hakim olması değil, aynı zamanda çeşitli yaratıklar ile karşı karşıya.

Hikaye ilerledikçe izleyici gemide Proteus ile Ultramarines savaşta (denizcilerin arasında işe) kruvazörü olan Order of kaptanı görür. Büyük bir filmlerinin sahiptir Ultramarines Severus aktör Terence Stamp, Kaptan Uzay denlzclsl dile getirdi.

Proteus ekip üyeleri ve Ultramarines ait Space Marines önünde Kaptan Severus disarms. savaşta kaybetmesine rağmen, grubun baş inisiyatif başarır. Buna karşılık, kazandıktan sonra, o Space Marine vazgeçmez belirtiyor.

çekiç Macragge - Space Marines kısa savaş üyeleri sonra kutsal bir parça var gemisine, acele. Törende Bunu kullanarak, Ultramarines Sipariş bağlılık yemin ve Uzay Marine yeni statüsünün ilk misyonun hazırlanıyor Paytola yeni ortağı bulunmaktadır.

Tören tamamlandığında, ünite gezegen Mitronov üzerinde görev ilerler. Gezegendeki kaptanı açılış yaparken Severus onlar gezegen ile tüm iletişim kaybolmuş kısa bir süre önce alındığı Mitronov bir imdat çağrısı yanıt vermesi gerektiği konusunda onları anlatarak takım gönderir.

arsa Warhammer evreninde faaliyetlerini geliştirmeye devam ediyor. Ultramarines yüzeyinden sinyaller gönderir acil şamandırası, algılar. Bu alarm sistemi olmadığı bilinmemektedir.

Warhammer karikatür ( "Ultramarines") 2010: Tarihin biraz

2010 yılında, Oyun Atölyesi hayranlarına yukarıda belirtilen evrenin bir karikatür uyarlamasını vermeye karar verdi. fikirlerin dipsiz kuyu değil, aynı zamanda tam bir film veya TV dizisi için mükemmel bir malzeme değil sadece - Sık sık olduğu gibi evrenin Warhammer ( "Ultramarines") oluşturulması fikri beri, fikir ilginç ve sağlam temelli olduğunu. Yönetmen böyle bir seçkin var ve olması gerektiği ya da depanörlük operatörü olarak profesyonel, ancak tüm faktörleri göz önünde bulundurarak olmazdı edip Ancak, oluşturma ekranları, sadece "tik" ziyaret etti ve çok popülerlik yoktu.

Uzun bilgisayar oyunları film olduğu bilinmektedir - bu ağır ve çok zor bir iştir (sadece "Resident Evil" bak). Andersen bu projeyi emanet ederse, büyük olasılıkla dünya başka başyapıtı görecekti, ama 2010 yılında Warhammer ( "Ultramarines") tarihine böyle beklenmedik ve değil çok başarılı sanatsal katkı ortaya çıkmıştır.

bilgisayar evren

Oyunun Evren "Warhammer" tüm nüansları açıklamak için, gerek tek bir makale ve bir kitap yazmak için. Oyun çok miktarda veri Yayın, yaklaşık neredeyse tüm bilgilerin oyunu piyasaya sürüldüğü için popüler platformlar vardır. Buna ek olarak, aynı zamanda tüm oyun evreni karakterize eden kitap ve çizgi roman çok sayıda ve Warhammer ( "Ultramarines") konu bizi etkilenen bulunmaktadır. Tabii ki, ayrı ayrı sadece en sadık taraftar yönetmek her şeyi okumak ve her oyun hakkında bilgi almak. Özellikle tüm masa oyunları yerelleştirme sevdim. Muhtemelen "Tekel". Çılgınlığı etkilenen Bu oyun zaman geçirmek için harika bir yoldur.

analogları

karikatür Hakkında konuştuk ve evrenin genel resmini tartışıldı. Yıl çekilecek benzer projeler için bakmak zamanıdır. Ve akla gelen ilk oyun evren - "Warcraft" dir. tam teşekküllü bir özellik filmi hayranları lütfen emin ve "Ultramarines" yapmak için başarısız gişe, toplayacak bu oyun için çekilecek. Belki bir gün bir film şirketi olduğunu olacak gerçekten makara değil büyük bir savaşın başyapıt ve bazen karanlık evrenin de olsa güzel. Belki onları ve "Starcraft" katılmaya. bilgisayar oyunlarının Fanlar uyarlamalar açısından tadını çok şey var. Filmler geçmişte vardı ve bu yıl bilgisayar uyarlamaları açısından ilginç olacağa benziyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.