SağlıkMüstahzarlar

Mumlar, kullanım kılavuzunu atsilakt.

Modern hayatta, pek çok sağlık sorunları vardır. Ve bize bir sürü işitme sadece onu korumak için çeşitli ilaçlar yok. Ancak, biz bilmiyoruz bazıları eylem şimdiye kadar ve hatta bu konuda sanmıyorum. Bugün kıvılcım ne olduğunu tartışacağız kullanım talimatları "atsilakt" onların temas ayrıca dikkate alınacaktır. bu ilaç ve ne kullanılıyor?

Eğer jinekolojik operasyonlar için hazırlık gastrointestinal sistem, ağız iltihabı, çeşitli ürogenital hastalıklar, sorunlarını, hem de daha önce doğum varsa kadın son derece basittir, tayin mumlar "atsilakt" talimat enflamatuar hastalıkların riski vardır.

Bir farmasötik maddenin kontrendikasyonlar ilaca kandidiyazis ve aşırı duyarlılık varlığıdır. "Atsilakt" - Hamilelik sırasında mumlar ancak doktor net önerileri sonra kullanılabilir! Hiçbir zaman kendi kendine tedavi.

Birçok patojen ve fırsatçı bakterilerin (Staphylococcus ve hatta enterotoksijenik karşı antagonist aktivite vardır onun sahip canlı laktobasillerden bir parçası olarak Mumlar "atsilakt" (Rus talimatlar dahil) E. coli). Bu laktobasiller ve geliştirmek ve sindirim süreci ve mide-bağırsak sisteminin aktivitesini normalleştirmek vücutta, metabolizmayı hızlandırmak hem de restorasyonuna katkı ve bağışıklık indirdi. laktik asit metabolize altında boyanacak Glikojen vajinal epitelyum mum "atsilakt" talimatı. onun yardımı ile, normal vajinal pH desteği (derece 4.2'ye 3.8) gerçekleştirilir. yüksek konsantrasyonlarında laktik asit kislochuvstvitelnymi olan patojen ve koşullu patojenik bakterilerin gelişimi ve yaşamı için son derece olumsuz koşullar yaratır.

kullanımı ve dozaj için "Atsilakt" -svechi, talimatlar

Bir doz tek bir doz az on milyon canlı, Lactobacillus acidophilus ihtiva eder. Fitil bir doz ihtiva etmektedir. vajinal uygulanır. İki kez tek doz (bir fitil-mum) günde - ürogenital yolun çeşitli iltihaplar anda. bir ders alma beş ila on gün süreyle devam edilmelidir. hamile bir kadının vajinal salgısı saflığı üçüncü veya dördüncü seviyeye kadar aralıklar içinde ise, o zaman, en az beş gün boyunca günde bir veya iki kez, bazen on, ve artık gerekirse bir supozituvarı kullanmalıdır. Bu, hiçbir klinik belirti ve bulgular kadar, o zamana kadar yapılmalı ve vajinal salgısı saflığı birinci, ikinci dereceye kadar geri yüklenmiyor. Çeşitli septik veya süpüratif komplikasyonların önlenmesi için beş ila on gün boyunca günde (beklenen teslimi veya elektif cerrahi öncesi) bir veya iki kez bir fitil uygulanması gereklidir. On gün boyunca günde bir veya iki kez bir fitil - doktor tarafından reçete antibiyotik uygulaması kurtarma oranını gereklidir sonra. Tabii 1020 gün ara ile üç ila dört ay içinde tekrarlanmalıdır.

Özel talimatlar:

Fitiller antiviral, antibakteriyel ve bağışıklık düzenleyici ilaçlar aynı anda izlenmesi ile kombine edilebilir. "Atsilakt" fitiller süresi ve tamamen kullanılabilir kokmuş tereyağı belirli bir koku. Kullanım için mutlak bir kontrendikasyon paketin herhangi bir ihlali.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.