Yiyecek ve içecekYemek tarifleri

Multivarquet'te banana kek: tarif

Multivarette muz pastası çok popüler bir yemektir. Çok sıklıkla şenlikli bir tablo için hazırlanır. Açıklamak kolaydır - bu tatlı sadece tadında değil, aynı zamanda görünüm açısından da farklıdır ve herhangi bir sorun yaşamazsa herhangi bir masayı süsleyecektir. Muz pastasının aroması güzeldir. Bu meyvenin kuşkusuz avantajı görece kolaylıkla değerlendirilebilir. Muzlu kremlerde tereyağı nadiren kullanılır. Ancak, nişasta büyük miktarda nedeniyle, onlar tokluk yüksek düzeyde ayırt edilirler.

Bir muz keki nasıl pişirilir ? Ana bileşen, tabii ki, muzlardır. Bu meyvenin seçimi büyük ölçüde nihai sonuca bağlı olacaktır. Bir krema yapmayı planlıyorsanız yumuşatmak için bir sorun olmayacak olan çok olgun muzları tercih etmeniz daha iyi, buna ek olarak çok zengin bir tadı var. Muzlardan bir tabaka hazırlamayı planlıyorsa ya da dekorasyon için kullanılacaksa, daha az olgunlaşmış meyve seçmek gerekir. Farklı şekillere sahip güzel düzgün daireler veya dilimlerle kesmek daha kolay olacaktır.

Bu en yararlı hamur işleri. Muz keki sadece lezzetli değil aynı zamanda besleyici niteliktedir. Çok ilginç bir kombinasyon meyve için cevizli meyve eklenebilir. Böyle bir turta yemek pişirmek için çok zaman gerekmez, ancak küçük tecrübesi olan aşçılar için bile sorunsuz geçecektir.

Multivarkta muz pasta yapmak için, üç muzun sirke, 100 gram toz şeker, 100 gram tereyağı, 100 gram yoğurt, yarım bardak ekşi krema, dört çorba kaşığı doğranmış ceviz ile söndürülmesi gereken, 200 gram unlu çay kaşığı sodere, Bir tutam tuz. Krema için, yarım litre ekşi krema ve 100 gram şekere ihtiyacınız var.

Ön hazırlık formunun hazırlanması gerekiyor. Yağlanıp unla serpilmeli ve bundan sonra çok katlı mendil 180 dereceye ısıtılmalıdır. Test için, unu elemek, soda ve bir tutam tuz ile karıştırmanız gerekiyor. Yağ ayrı olarak şekerle dövülür ve muzlar ısıtılır. Daha sonra ekşi krema, kıyılmış muz ve tereyağı şeker ile karıştırın. Yavaş yavaş, kuru bileşenler ve yoğurt karışıma ilave edilir. Yeni bir ürün parçası kullanıldığında, tüm kitle yendi. Hamur eklenir. Ağırlık yarıya bölünür ve pişmiş keklerden biri. Bu "Bake" modunda yaklaşık 30 dakika sürecektir.

Hazırlama kekleri kesilir, ekşi krema şekerle dövülür. Ortaya çıkan krema her pastaya uygulanır ve muzlar üstüne konur ve ince dilimler halinde kesilmelidir. Montajdan sonra, pasta buzdolabına birkaç saat emprenye edilmek üzere gönderilir. Multivarquet'te muz keki hazır.

Muzun büyük miktarda nişasta ile doymuş olmasından ötürü, saflaştırılmış halde kirlenirler. Bu nedenle, hostesin planları kekin kaplayacağı meyve dilimleriyle pastayı süslemeleri için, daha sonra kek buzdolabında birkaç saat boyunca infüze edildikten sonra yayılmalıdır. Hizmet vermeden önce süslenecek olan çoklu meyvelerdeki muz pastası, taze ve çekici bir görünüme sahip olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.