Ev ve AileEvcil

Kedi sizi ezip pençeler Acaba neden?

Her kedi sahibi veya bir kedi sevdiği kendi özel dilinde ustasının ile iletişim onaylar. Bu tür bir iletişim tezahürleri "kızarıyor" dır. Bu durumda öğrenci anlamaya çalışırken sahibinin soru sorar: "Neden kedi pençeleri ayaklar altına mı?" hayvanın davranışının Böyle garip bir tezahürü farklı şekillerde açıklanmıştır.

Birçok annemin bacakları süt uyarmak için yavru mide çökmek zaman bu alışkanlıkları, benim çocukluktan koyulur inanıyoruz. Böylece, soruya cevap "Neden basamakları kedi bacakları var?" Favori, çocukluk hatırlayarak, annem gibi, sevdiğiniz gösterir söylenebilir. Ve evde beslenen hayvan için bu noktada aileye yakın olmak ve seni sevdi değildir.

Benim yerim benim bölgem!

Bazı sorunun cevabı "Neden kedi mauled bacaklar nedir?" Inanıyoruz Bu hayvan tuhaf işaretler onun toprakları olduğunu ve hangi inanıyoruz. Onun için, siz - sadece hayatının değil, aynı zamanda içinde yaşadığı çevrenin. O zaten mutlaka geleneksel bir şekilde evlerinin her köşesinden işaretlenmiş, ya da belki de sadece onlara karşı ovuşturdu etti. Peki neden senin damgasını bırakmaz? Bu kendi topraklarında için sakin yapacaktır.

Aşk ve hassasiyet

sorusuna bir yanıt daha da vardır "Neden kedi pençeleri ayaklar altına mı?". Evcil hayvanınız sizi muayene etmek için yapar. Sonuçta, onun efendi, onun zamanının çoğunu geçirdiği olan tek kişi, vardır, yüzden o daha iyi tanımak istiyor şaşırtıcı değildir. Aynı zamanda onu iyi bilmek fırsat verir.

uzman kanıt

Bilim adamları sorusuna cevap "Neden kedi pençeleri ayaklar altına mı?" Araştırmanın bakış açısından. Kediler iletişim yeteneğine sahip olduğuna inanılmaktadır bir kişinin enerjisinin. Bu tür bir tezahürü "işaretleme süresi" dir. Bu noktada, bir erkek ve bir enerji alışverişi yaptığı favori arası: işlenmek üzere onun negatif enerji verirken sahibi kediden enerjiyi alır. pet size yalan veya yanınızda olduğu ortaya çıkar.

İlginç bir nokta

Kedi bacaklarının arasından gittiğinde o nadir anlarda, nasıl yanıt vermelidir? Onu çok zarar vermek istemiyoruz, yalnızca Her durumda, zemin ve sövme sevgilim göz ardı edilmemelidir. Sonuçta, her durumda, her ne soruya doğru cevap "Neden kedi pençeleri ayaklar altına mı?" düşünmüyordu - bu her zaman onun parçası üzerinde olumlu etkisidir. Kedi size sevgilerini gösterir, bağlılık, size konumunuzu gösterir veya vücudunuzun "tedavi" ve enerjinizi temizlemek istiyor.

layık hayvanlarla yürüyün

Bu ritüel sırasında onu çıkartılmamış olduğunuzda ona sevgi senin beyanı sırasında size sevgili kişiyi reddedilen sanki o kadar ağrılı hale gelir. Sadece evcil hayvanınız inme onu, sen de onu seviyorum gösterinin gözlerinin içine bakmak ve "işaretleme" rahatsız ediyorsa, yavaşça sizin ve evcil hayvan arasındaki battaniye yatıyordu. Yani onu gücendirmek, ancak Arkadaşınızın duyguların nasıl canım sana ifadesini göstermezler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.