TeknolojininBağlantı

Nasıl farklı şekillerde mobil Ukrayna çağırmak için?

Çoğu zaman, çeşitli kutlamalar, yurttaşımız arifesinde, soru ortaya çıkıyor, nasıl Ukrayna'da mobil aramak için. haberleşme araçları olan zaten sıkıca da en basitinden imkansız olmadan hayal, hayatımızda kurdu. Kolayca performans açısından on bilgisayarlarla bile rekabet edebilecek bilgisayar gücü Modern cihazlar
önce. Bütün bunlar bize iş ve zevk için çare olarak bunları kullanmak için izin verir. Sovyet çağlardan beri birçok komşu ülkeden arkadaş ve aile bir bırakıldı. onlarla iletişim halinde olun - doğal bir istek. Dolayısıyla soru Ukrayna'da mobil çağırmak nasıl doğar.

operatörler

tüm ülke için standart numaralarının başlangıcı - "380". Aşağıdaki iki rakamlar bize sabit hat veya cep telefonu belirlemek için izin verir. Şu anda Ukrayna'da 5 adet işletmeci bulunmaktadır. Nadir People.net (92) ve "Trimob" (91) karşılayabilir. "Kyivstar" - Ülkede 63 ve 93. en popüler ikinci 50, 66, 95, 99. en popüler cep telefonu operatörü ile "MTS" alır - daha Biraz zaten sayıların iki grup tarafından kullanılır "Hayat", bulunabilir. , 39, 67 ( "Altın Telekom" dan devralınan): O aşağıdaki kodları kullanılır önce Bu nedenle, 96, 97 ve 98'de (düz çizgi emici sonra taşındı) 68 Ukrayna aramak için nasıl numarasını kontrol, mobil. 4. ve 5. rakamı daha önce söz ettiğimiz kombinasyonlar maçın biri olmalıdır.

Hücre, sabit hat, PC

en kolay yolu hücreden aramak için. "380" ile başlayan, uluslararası formatta numarasını arayın. Ardından çağrı ve herşeyi tıklayın. Sadece hesabınızı güncellemeniz gerekiyor arama yapmadan önce. Şimdi, gelen Ukrayna'ya mobil çağrı için öğrenmek sabit telefona. Bunun yerine "380" olağan ait "8-10380" kullanılmalıdır. Bu durumda, işaret "-" siz "8" dial ve çevir sesini bekleyin ve ancak o zaman odanın geri kalanını aramak gerektiği anlamına gelir.

İkinci yöntem en karmaşık teknik uygulama pozisyonudur. Sen hoparlör veya üretken akıllı olan bir bilgisayar gerekir. Özel yazılım yüklemek için gereklidir. Örneğin, Skype ya da "mail.ru ajan". Örneğin üzerinde, mobil Ukrayna'ya çağrı için nasıl soru düşünün ilk program. , Indirin kurun ve (eğer sistemde bir hesabınız varsa) kayıt. Ardından terminali üzerinden hesap doldurmak ve sonra ahize sekmesi ile devam edin. (- Ukrayna bizim durumumuzda) listesinde bir ülkeyi seçin. Sonra operatör kodu beri, yani "380" olmadan numarasını girin ve "ara" düğmesine basın.

Sonuç

Şu anda Rusya'dan Ukrayna'ya çağrı zor değildir. Bu en kolay bir cep telefonu ile yapılır. Ama burada bu hizmetlerin maliyeti düşük olmasıdır. Biraz daha zor bir sabit hat telefon ile yapılacaktır. Ama maliyeti hala çok yüksek iken. Bu amaçlar, bir bilgisayar ve özel yazılım kullanmak için çok iyi olur. Düşük maliyetli - diğer iki yöntem bir karar ayırt belirleyici faktördür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.