Sanat ve EğlenceFilmler

Anime "Şeytan yarı zamanlı": karakter. "Şeytan yarı zamanlı": hikaye

Bu yazıda anime "Şeytan yarı zamanlı", 2013 yılında serbest bırakıldı Sezon 1 bahsedeceğiz. Özellikle, animasyon serisinin ana karakterlerin görüntüleri açıklaması açın.

hikaye hakkında Biraz

hikaye dünyanın Ent Isla devralmaya çalışıyor Karanlıklar Prensi, yenildi paralel bir evrende, başlar. Bu konuda daha fazla karakter aşağıda açıklanacaktır anime "Şeytan yarı zamanlı" nin 1 serisinden elde edilebilir. kaçmak için, Karanlıklar Prensi ve asistanı günümüz Tokyo başka bir dünyaya, içine çalışacaktır.

Dünyamızda, şer güçler sihrini kaybetti ve yemek kiralık ev ve iş ödemek için bir şey gerekiyor neredeyse sıradan insanlar haline geldiğini görünür. Ama düşmüş melek zorluklara yabancı değildir ve kötü efendisi hamburger ve patates kızartması ile insanları, cazip fast food imparatorlukta mükemmel bir iş bulur.

Mao Sadao

Bu anime olarak oldukça benzersiz karakter. "Şeytan yarı zamanlı" - çizgi dizi, olduğu ilginç bir gerçektir neredeyse hiçbir büyük ölçekli savaşlar ve fantezi macera, bu dünyamızın bir parodisi ve Karanlıklar Prensi atanan bunun ana rolü daha fazladır.

Ev Dünya Şeytanlar Stan Yakup'un Rab denilen, ama bizim gerçeklik girdim da sözlerine takma Mao Sadao aldı. Yenta Isla Neredeyse her şeye kadir, insan dünyasında, o basit insan zayıflık tabidir ve kurşun yarası ölebilir.

öykü

Şeytan hakkında diğer anime, çizgi dizi Karanlıklar Prensi yenilgisiyle başlayan gerçeği ile karakterizedir. O senin dünyayı kölesi çalıştı, ancak kahraman Emilia yenildi. Nedeniyle dünyamızda çok az büyü Mao ve onu takip generallerinden biriydi olması nedeniyle, Alsiel, insan şekline zorunda kaldılar.

Bir kez Tokyo'da Mao restoran zincirine satıcı tarafından "MakRonalds" (marka, "McDonald" parodisi) yerleşti. İşte o hızla sivrildi ve müdür yardımcısı haline getirildi. Daha sonra Mao güç Lord of Darkness dönmek için kısa bir süre için başarılı oldu. Bu Lucifer, umutsuzluk ve insanların korkudan gücünü aldığı başka Genel iblisleri kaynaklanmaktadır. Ancak, bütün güç Mao Lucifer ile savaş sırasında yıkılan Tokyo restorasyonu, harcanan ve şehrin sakinlerinin anıları temizlemek gerekiyordu.

Şeytan son ile ilgili olarak, anime pek söz edilmektedir. Daha fazla bilgi animasyonlu dizi çekildi hangi temelinde, romanlarında bulunabilir. Özellikle, karanlık Prince of yıkıldı goblinlerle kabilesinden gelir ve yavaş yavaş yokolmaktan hayatta kalan tek olduğunu düşünmektedir. Hayatı ağlayan iblis acıdı Başmelek Leila (Emilia kahramanın annesi), tarafından kurtarıldı. Leila Mao umursamaz ve ona insan bilgisini verdi. Melek de Şeytan Cinlerin Rab onu aramak için ilk oldu.

Lucifer Adremeleh, Malakoda ve Alsiel: Layla Mao inince, o Ent Isla fethetmeye çalıştı, o 4 Genel tarafından yardım edildi.

karakter

Bu anime olarak tüm karakterlerin bir ifade karaktere sahiptir. O ana karakteri kısmında Şeytan, yine de en renkli ve tartışmalı kalır. Bir yandan Cinlerin Efendisi olmak, o insanları bastırmak için çalışıyor, inanılmaz zulüm gösterdi. Öte yandan, tam tersine, savaşta şeytanların kazara kurbanları haline gelmiş insanları kurtarmak için Dünya çalışılmıştır ve şehrin restorasyonu son sihirli güçleri geçirdi. Mao dünyamızda önce, insanlar sadece anlamadı itiraf etti. Yine de, onun ordusu Isla Ent almıştı bu hayatların sorumluluğunu almak gitmiyor.

yetenekleri

parodi elemanlarının sayısının yüksek olmasına rağmen, bu fantezi anime tarz ait "Şeytan yarı zamanlı." animasyon serisinin Karakterler sahip sihirli güçleri. Yani Cinlerin Rab inanılmaz bir güç sahiptir. Buna ek olarak, büyü ve diğer karakterler ile donatılmış, ve her rengin kendine özgü sihirli vardır. Mao, örneğin, o siyah.

Bir kez Dünya'da Mao neredeyse tüm yeteneklerini kaybetmiş ve dünyamızda hiçbir sihirli kaynaklar olmadığından, basit bir adam oldu. Ancak daha sonra, o insanların sihirli olumsuz duyguların dönüşebilir bulundu.

En çok kullanılan Mao yetenekleri arasında örneğin şunlardır:

  • Dönüşüm: - insan ve şeytani Karanlıklar Prensi 2 formları vardır. Bu dönüşüm her zaman onun iradesine bağlı değildir. Yani, büyülü yeteneklerini dönen, o farkında olmadan bir şeytan olur ve onları kaybetme, basit bir adam haline gelir.
  • Hipnoz: Mao zihinsel bunun gerekenleri yapmaya zorlayarak, insanları etkileyen veya bunların hafızayı silebiliyor. Bu kapasiteye Sadece sayesinde o Tokyo belgeler ikamet elde edebildi.

Hanzo Uruchihara

Toplandı ve henüz oluşmamıştır anime "Şeytan yarı zamanlı", 2. Sezon diğer bazı şeytanlar. Bunlardan biri, dünyamızda adını Hanzo Uruchihara aldı Lucifer, Karanlık Genel ve düşen melek Prensi vardır.

Lucifer kilisenin Orbo temsilcisi ile birlikte Cinlerin Kralı sonra Dünya'ya geldi. Amaçları bahçesi yok etmekti. Ancak, Karanlıklar Prensi onun generali üstesinden ancak tahrip ve merhamet gösterebilir, hatta onun dairesinde yaşamaya izin verdi.

Nedeniyle polis Lucifer aradığını gerçeğine o evden Mao bırakmadı. Tüm serbest zaman büyük ölçüde Ashiyu kızdırdı Mao, tarafından kazanılan para harcıyorsun, mağazalarda internet, bilgisayar oyunları ve elektronik alışverişlerde düşmüş melek geçirdi.

Lucifer kendi tarihini, hem de diğer karakterler ( "Şeytan yarı zamanlı") vardır.

Geçmişte, o başmeleklerin lideriydi ve bir düşmüş bile, alt sıralarda üzerinde güç kaybettiğini diğer meleklerle arasında bu kadar yüksek bir rütbe vardı. Ama cennet Lucifer çok sıkıcı bir yer gibiydi, bu yüzden onun pozisyonunu feragat. Sonra onun statüsünü kaybetti ve onun kanatları çıkan kendi kendini yok söz ettiklerine siyah. O zamandan beri, cennete sol ve düşmüş bir melek haline geldi.

Lucifer Dünya Demon gitti. İşte o birbirleriyle sürekli savaş ile savaşan şeytanların aşiretler arasında yaşadı. Kendisini iyi savaşçı kanıtladı düşmüş bir melek yeni vatandaşlarımız arasında güç ve nüfuzunu aldık. Ancak, onların kutsal kökeni, o safkan iblisler arasında dışlanmış kalmıştır.

yetenekleri

Hareketli serisi, "Şeytan yarı zamanlı" biz Lucifer devam karakterlerle listesi, anime oldukça küçük - 13 bölüm sadece 1 sezon geldi. Bu nedenle, karakterler yeteneklerin birçoğu tamamen açıklanmamaktadır. Yani, Lucifer yaklaşık yetenekleri aşağıdaki biliyorum:

  • Onun sihirli mor rengi.
  • Uçuş - o yüksek hızda uçmak için izin siyah kanatlarını gerçekleştirebilir.
  • Patlama - kanatlarının tüyleri havaya uçurmak olabilir.
  • hedefi vururken patlayabilir enerji ücretleri yaratma yeteneği.
  • Yüksek dayanıklılık Lucifer bile ölümcül saldırılarından sonra hayatta kalmak için izin verir.

Shiro Ashiya

Biz anime serisinin dünya ile tanışırız devam "Şeytan yarı zamanlı." Bu karikatür Karakterler çoğunlukla dünya dışı kaynaklıdır. İstisna yok ve Shiro Ashiya, adına Alsiel üzerinde Karanlıklar Prensi generallerinden biri olarak. O yeryüzünde ustasının uyandırma izledi. Alsiel - Lord yardım gerektiğinde pratikte en sadık ve sadık Mao kulu, ancak, bu asla.

Mao para kazanır ise Dünya'da, kütüphanelerde Shiro vakit bu büyülü dünya hakkında bilgi kaynakları için arayan ve ev tutar. Onun arama herhangi bir sonuç getirmedi. Ve savaş sırasında, bu şeytani kostüm koymak için eve koştu gecikme açıklayan yalnızca nihai görünür.

Günlük yaşamda, sürekli şirket kurşun vardır dertte küçük yavru yapışan bir akıllı ciddi ve sorumlu adam rolünü alır. O her şeyi kaydetmek için davayı kaybetmeden tüm para konuları ele almaktadır. Bu nedenle, genellikle Lucifer ile savurgan kavgaları olduğunu.

O bunları kullanmak için ortaya asla beri Onun yeteneği, bilinmemektedir.

Emilia

Emilia - animasyonlu seride Mao ana düşman "Şeytan yarı zamanlı." isimleri geçen edilmiş Karakterler, şer güçlerin destekçileri vardır. Şimdi onları savaşanlara bahsedelim.

Yani Emilia - Kahraman Ent Isla, dünyamızda Darkness Prince of izledi tatlı bir kız. En kısa sürede o dünyanın Mao bulmak mümkün olduğu gibi, bu onu izliyor ve o âdiliğinden bu sefer kadar ne anlamaya çalışırken, ona düşman.

şeytanlar gibi, sihirli kaybeden olması, o bir çağrı merkezinde iş bulur. Başlangıçta bu Darkness Prince of yok etmek gerekiyordu, ama olumlu nitelikleri görmeye başlayan ve ona aşık kalmasıdır.

Yine de, Mao'nun kin ortadan kalkmayacak. Babası şeytanların ordusunun istilası tarafından öldürüldüğü gerçeği. Annesi Emilia baş melek olduğunu, bu yüzden kilise onu şövalye yapmak ve kötü güçler mücadele öğrenmek için kızı sürdü.

Sudzuno Kamadzuki

Mao ek olarak, anime diğer belirsiz karakterler vardır. Şeytan özellikle dünya Karanlıklar Prensi Kilisesi'nin imha edilmekte Sudzuno Kamadzuki, Engizisyoncu, karşılar, yarı zamanlı olduğunu. Gerçek adı - Çapraz Bell. Dünyamızda geldikten sonra o duvar Mao ve arkadaşları geride yerleşti. Bilinmeyen nedenlerden dolayı, o mahallede yaşayan iblisler dert başlar.

O bir kimono giyer ve antik Japon geleneklerine bağlı kalır. Bu o eski kitaplar ve filmlerin ona yeni bir dünya için inceliyordu gerçeği kaynaklanmaktadır. Sudzuno dengeli ve sakin, hatta ilgisiz, söyleyebiliriz. Hiçbir şey, hatta bir savaş, denge dışına almak mümkün değil.

Yavaş yavaş, o, Emilia gibi, Karanlıklar Prensi kadar acımasız ve dikkate alınması gereken kullanıldığı gibi acımasız olmadığını fark etmeye başlar. Yine Sudzuno yeni dünyada entrikalarına olmaya çalışıyorum olduğundan şüphelendiği durdurmaz.

Geçen Mao ile mücadele zor bir zaman vardı bu yüzden şeytanların aksine o, onun yeteneklerini kaybetmemiştir.

Chiho Sasaki (anime "Şeytan yarı zamanlı")

Anime karakterler, gördüğünüz gibi, temelde dünya dışı kaynaklıdır. Bunun tek istisnası Karanlıklar Prensi aşık Chiho Sasaki Mao'nun çalışma arkadaşları vardır.

Chiho - iblisler ve melekler arasındaki savaşla ilgisi yoktur pozitif ve sevimli kız, ancak genellikle kalın şeyler bulur. Chiho yakında Mao ve Emilia kökeni hakkında öğrenir olması şaşırtıcı değildir. Ama kız hiç korkutucu değil. Aksine, Karanlıklar Prensi ona evrensel kitlenin uygulamasını görünmüyor.

Mao genç kardeş gibi daha Chiho ifade eder ve onun güvenliği için sorumlu hissediyor. Buna ek olarak, o nedeniyle o toprağa düşmüş olmasından aşk kızlar Mao babasının hipnoz çalıştı ve Chiho şeytani büyü çarptı inanmaktadır.

animasyon serisi ile ilişkili tek bir olağanüstü sorunu var 2013 yılında geri serbest bırakıldı bugün, sadece bir sezon "Kaç mevsim anime" Şeytan yarı zamanlı? "" yoktur. Ve anime devam edileceğini herhangi bir bilgi yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.