IlişkilerKarşılamak

Nasıl erkekleri kazanmak için. Seduction Basit Sırları

erkekleri kazanmak için nasıl - bu soru olmaktan hiç görünüyor ve adil seks zihinlerini kışkırtmak vazgeçmeyecekler. o, hayatının parçası haline ve birlikte bütün hayatı geçmesi tutun ... gerçek bir kadının başka ne hayal?

Her kişinin farklı olması, diyelim ki, umut gerekli değildir. Sonuç olarak, her bir durumda, devre, farklı olacaktır. Ancak, gizemi bize açabilirsiniz birkaç genel kural ve sırları getirebilir nasıl çekicilik bir adam. hep formda olmak - Birinci, ikinci ve liste uzayıp gidiyor. Erkekler gözleriyle seviyorum - ah, nasıl doğru halk bilgelik! Bu, elbette, sen silikon ... mmm ... dudakların manikür 15 cm'lik ve 4 boyutları için salona çalıştırmak gerektiği anlamına gelmez. Yani güzellik ve argo karıştırmayın lütfen. Bunlar iyi niyetli çeşitli erkeklerin farklı çeşit çekebilecek farklı şeylerdir.

kadın - bir gizem kuyunun bitmeden, başarılı olmadığını çözmek için. Çocuklar, erkekler ve dedesi, bu özellik çok çekici. Gerek ilk günü bir ruh olarak tüm kendisi hakkında atmak. tüm gerekli bilgileri küçük parçalar halinde yavaşça sedasız akar edelim.

Charm, karizma ve kendine güven. Bu özellikler fark edilmeden ve takdir edilmeyen hiç gitmeyecek. "-" "Kendinizi sevin" "herkes tarafından sevilmek" "ve herkes tarafından sevilmek demektir. Onları pahalı ve eşsiz sevilmek ve" Genel olarak, basit ve rahat kalın şaka ve kahkaha - kendin ol. Sen başarıyı garanti edilir!

Ulaşılmaz kadın. konusunun bir diğer önemli moda erkekleri kazanmak için nasıl. Fatihlerden, avcılar - bu uzak gerçek erkek, kadın kalplerin fatihler dan almaz. Bu kocakarı masalı değil! İstatistikler amansız: Her şeyden önce
daha fazla 1% geliştirir şey yatakta sona tarihleri,. Eğer gözlerin çok müsait kızlar adamlar için çağrı biliyor musunuz? Bu doğru. Sonra, neden romantik şeker buketnogo bütün takılar kendinizi mahrum?

Ticaret püf noktaları. henüz sadece durumu yönetmek değil! Geç bir tarih için "terbiye uğruna," biraz daha erken ondan kaçmak için ve onun çağrısı "duymak" - Böyle şeyler ve zevk gerekir yapabilirsiniz. Eğer asılsız şüpheleri ve kavgalar ihtiyaç olası değildir, çünkü burada asıl şey, ölçü bilmek.

Onun hobi - Bizim hobi. hobiler hakkında konuşun sorunsuz onun hobi transfer edilebilir. O, boş zamanlarında neler filmler ve kitaplar aşkı ne yapar, hangi müziği dinlemek için? Ve can ve marka toplar ve favori futbol takımı seyahatleri şehirlerde çalışır? Yani aslında tüm birlikte yapabiliriz. mümkün olduğunca onun hobileri hakkında bilgi edinin (dedikleri gibi "Google", size yardımcı olmak için) - ve daha fazlası! Biraz hakiki ilgi - ve kazanmak insan Toros, Kanser ve Koç (genelde olursa olsun) çok daha kolay olacaktır.

zihin Shine. Bir şüpheli umudu - sadece pedikür ve solaryumdan türlerinde anlamak için, bir emzik ile hayat yaşa. Kişisel gelişim - yani hayatları boyunca gayret gereken budur. Eğer herhangi bir sorun geçmişi veya araba üzerinde spekülasyon olabilir varsa, emin olabilirsiniz: Eğer erkekleri fethetmek için nasıl sırrını keşfetti.

Hiçbir taciz! özgürlük için aşırı iddialar sadece korkutabiliriz. Kaprisleri, talepleri - sonrası için hepsini bırakın. Daha iyi - ve onları unut yoktur. Bu konuda unutma - Bunu kalbinde güçlü bir konuma almamış!

Yani, biz kolayca yıllardır erkekleri kazanmak için nasıl genel öneriler gerçekten değişmiş olmadığını görebiliriz. Ve tüm bu nedenle evrensel değerlere ebedidir. Sana başarılar ve sevgi diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.