ModaHediyeler

Ne vaftiz küçük çocuklara sunuluyor?

Vaftizler uzun çok önemli bir törene kabul edilmiştir ve bunlara davet edilir, eğer hiç bu sırrın varlığı feragat etmek düşünürdüm olası değildir. Bir vaftiz edilmemiş kişi bile gelenek saygı duyulmalıdır, bunun nedeni, fark etmez. Yani, bir bebek için hediye seçerken bir zorunluluktur. vaftiz ne vermek? Bu törene katılan asla olanların sayısında tüm ilgili çoğu. hepsi aynı o gün bebeği vermek anlamaya çalışın.

Eğer vaftiz rolüne davet edildi Yani eğer, o zaman ve ritüel ödeme çapraz (Geleceğin babalarından, kendilerini çapraz eğer satın önceden onay) temin ederler. Ayrıca bu durumda, ödeme ve davetlilere masa seti. Buna ek olarak, çapraz baba yakında ilk çatal bıçak oldu "ilk dişin üzerinde" biraz tek boyutlu simge, gümüş kaşık veya fincan sunabilirim. Onun godson harflerini - onları gravür yapmak için bu durumda, iyi olurdu. Böyle hediyeler rahat ve müreffeh bir hayat temsil ve sefalete ve yoksulluğa bebeği sakladı.

Ne vaftiz vaftiz annesi sunulur? Onlar alışkanlık bir vaftiz kıyafeti getirmek gerekir: kryzhmu, kapağı, yelek (burada çorap eldiven ekleyebilirsiniz). Kryzhmoy su kabından çekilerek sonra doku ya da havlu bebek sarılır adlandırılan. Vaftiz setleri özel mağazalar veya çocuk elbisesi bölümlerinde satılmaktadır, bunlar vb mavi veya pembe çiçekli, altın haç ile işlenmiştir

Başka ne vaftiz yaptığı godson bir hediye yapabilirsiniz? Burada özel sınırlamalar yoktur. godparents olarak ve konuklar şey bağışlayabilir davet etti. Örneğin, (bebek hemen giymek olmayan büyüme ve bu şekilde) odezhka bebeğin büyüklüğü, yükseklik ölçer, çocuk bezleri, aşan büyük bir yumuşak oyuncağa uygundur. Örneğin, çocukların eğitimi konusunda, köpük banyosu, çocuk bezi ve benzerlerinin yanı sıra bebek maması, edebiyat hijyen her türlü vermek tavsiye edilmez. Böyle hediyeler kötü bir davranış olarak kabul edilir ve onların sorumlulukları ile baş edemiyoruz genç velilere açık nasıl, eğitim ve çocuk bakımı sisteminin bu da eski kafalı veya yanlıştır. Bu nedenle, bir hediye karar olamazsa, en iyi ve en doğru yolu biraz para vermek olacaktır ve bunlar bebek için ne satın genç ebeveynler kendileri için karar verecek.

Ne sunulur yenidoğan vaftiz kızı? hediye unutulmaz olmalıdır beri, çoğu zaman küçük kızlar o gelecekte giyebilir takı verir. Bu altın küpe, onun baş harfleri ile bir haç, muska veya kulonchiki ile bir zincir olabilir. o bir parmak boyutunu tahmin etmek imkansızdır, çünkü Yüzük, satın almak daha iyi değil. Ayrıca doğal malzemeler, zarif giysiler yapılan banyo havlusu, yatak çarşafları çok iyi bir set. Ve küçük kızlar gerçekten (eğer satın alabilir veya kendi elleri yapabilirsiniz) Waldorf bebek gibi.

Ne vaftiz küçük çocuklar sunulur? Çocuğun koruyucu azizi - Onlar da aziz yüzüyle kazınmıştır küçük kolye simgeler ile altın veya gümüş zincir verebilir. Ayrıca ahşap gryzunkov makinelerinde şeklinde bir hediye yapabilirsiniz. Ağızda Drag doğal malzeme boyalı plastik yerlerden daha iyi.

Eğer Hıristiyanlığın ruhuyla dolu gelecekte çocuk istiyorum, bu çok yararlıdır ve hediye eğlenceli bir olabilir çocuk İncil. canlı görüntüler eşliğinde karakterlerinin ilginç hikayeler yaşıyor, bu harika bir masalla olarak hizmet edebilir.

Ve tabii ki, vaftiz vermek zamanki hediyeler ile birlikte çiçek annenin küçük melek bir buket sunmaya karar verdik. onun yeni doğan kızını vaftiz, o bir gül takdim oğlu ise - me-fakirler, Anemon, wallflowers, sümbül. Ama diğer çiçek vermek istiyorum bile, kırmızı olmaması gerektiğini dikkate almak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.