GüzellikTırnakların

Tırnak borusu şekli

Tırnakların şekli, aynı şekilde ve ellerin genel tımarlanması, bir kişinin ilk toplantıda başkaları üzerinde yaptığı izlenimde oldukça büyük bir rol oynamaktadır. Doğal tırnakların sahibiyseniz, aşağıdaki seçenekleri tercih etmeniz önerilir: badem şekilli çiviler (en doğal görünen şekli) ve sivri veya kare şekli ( uzun çivili kızlara uygun ). Kadife çiçeğinin şeklini seçerken, çivilerin serbest kenarı çizgisinden ve kütikül şeklinden başlamak gerekir - çivilerin şekli mutlaka onlara yaklaşmalıdır.

Tırnakların birikmesi ile seçim daha kolaydır. Mükemmel bir seçenek, tırnak borusunun şekli, çok daha dayanıklı ve buna göre çatlamak olasılığı daha düşüktür.

Bu çivi şekli, aynı zamanda, badem şeklindeki ve kare şekilli çivilerin birleşimidir. Bu formu oluştururken, serbest kenarın çivideki yan kenarları paralel yapılırken, üst kısımda 45 derecelik bir eğim vardır.

Tipik olarak, bu çiviler bir jel veya akrilik ile oluşturulmuştur. Unutmayın ki çivi, el ve çivi oluşturma işlemi başlamadan önce doğru bir görünüme getirilmelidir.

Parmağın ucunda, tırnakların şeklinin modelleneceği bir kalıp üzerine konur. Ardından, kalıp çivinin ucuna sıkıca sabitlendiğinde, usta gelecek çivinin uzunluğu ile ilgili müşterinin isteğine bağlı olarak belirlenen gerekli akrilik hamur miktarını uygular. Akrilik hamurdan bir top kalıp boyunca tırnak plağının kenarına doğru özel aletler yardımı ile gerilir. Bundan sonra, akriliğin donması ve istenilen şekli alması biraz zaman alıyor. Bu arada, akrilik teknolojisindeki çivilerin birikiminin bazı sakıncaları olduğunu hatırlayın; ilk etapta, akrilik macunun spesifik ve tatsız bir kokusu atfedilebilir. Buna ek olarak, akrilik tırnak uzantıları için prosedürü uygulamadan önce, kullanılan materyallere karşı herhangi bir alerjik reaksiyon gelip gelmeyeceğini bilmek de arzu edilir. Akrilik macun, tüm uzunluk boyunca eşit olarak dağıtıldıktan sonra kalıp çıkarılır. Daha sonra en zorlu ve özenli süreçlerden biri başlar - çivi düzgün bir şekilde açılır ve nihayetinde yeni, mükemmel ve çekici bir şekil alır.

Boru - çivi şekli hemen hemen tüm kadınlar için uygundur. Herhangi bir eli çok daha zarif hale getirebilmesi, parmak uzunluğunun olması çok güzel. Buna ek olarak, bu tür marigoldlar çok uygundur ve herkese, hatta en karmaşık tasarıma sahiptir. Tırnak plağının çok yönlü olmasından dolayı, üzerine düşen ışık çivilerin ideal şeklini mükemmel şekilde vurgular.

Tırnak bakımı nasıl yapılır ?

  • Aseton içermeyen bir cila çıkarmak için bir sıvı kullanın, çünkü bu madde akrili yok eder.
  • Makas ve bir parçanın kullanımı yasaktır - sadece tırnak törpüsü ve parlatıcı olmak üzere özel araçlar içeren usta, tırnakları ayarlamak için gereklidir. Bu tür aletler plakaya herhangi bir zarar vermeden kusurları mükemmel şekilde ortadan kaldırır.
  • Gelişmiş çivilerin doğal çivilere göre çok daha güçlü olmasına rağmen, onları dikkatli ve doğru bir şekilde tedavi etmek gerekir.

Geleceğin çivi temiz ve çekici bir kenar oluşturmak için yeterli tecrübeye sahip olması gerektiğinden, ustanın seçimi çok sorumluluk kabul edilmelidir.

Bu çivi biçiminin tek dezavantajı, çok sık ayarlama olarak düşünülebilir. Bunun nedeni, artan tırnak şekli, orijinal görünümünü kaybedip çok çirkin görünmesi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.