Entelektüel gelişimiMistisizm

Gelecek için evde Tahmin. Evcil kehanet: Yolları

İnsanoğlu yüzyıllardır, geleceklerini çözmeye çalışırken ve herhangi mantığa bilinmeyen ve geçirimsiz anahtarı arayan kader perdenin arkasına bakmayı amaçlamaktadır vardır. Şaşılacak her zaman pratik olarak tüm hayatını her açıdan dünyayı inceleyerek kehanet adanmış insanlar olduğunu. Şu bizim kader, büyük kümesi hakkında bilmek yardımcı olabilir bağlıyor. Ama ortak ev ev nesneleri kullanarak kendi başlarına fala olabilir? Tabiki var! Ve yollardan çok sayıda vardır. Bazıları ile biz bu makalede tanıtacağım. Fırsatları Sonra Başlamak!

Ürpertici, ama oldukça etkili evde kehanet bir ayna yardımıyla geleceği için

Korkunç kehanet ettiği ana özelliği doğaüstü güçlere olmadan yapamaz bir ayna vardır. Paralel dünyadan bize prorochaschie bu kuvvet nedir? Bu sorunun cevabı hala yedi kilitler arkasında bir sır olarak kalır. Eğer herhangi bir korku tabidir ve merakı sınır tanımıyor Ama eğer, bir cami olduğunu. Yani nasıl kehanet bir ayna yardımıyla gelecekte evde gerçekleştirilen mı?

kız karanlık bir odada kendini kilitlemek gerekir seçtiğinsem ve bir çok ikincil aynalar yanyana koymak gelecekleri görünümünü bilmek isterse. Saçları çözünmüş olmalı ve vücut tamamen giysilerden salınır.

Bu Falcılık asıl amacı toplam konsantrasyonu. O yaklaşan bu süreçte kimseye söz ve sonra kimseyle konuşma gerekir.

Yani Gad büyük aynanın karşısına oturur ve küçük bir sonsuz koridorunu yansıyan içinde, böylece iki mum tarafta koyar.

Şimdi konsantre ve dikkatli izlemek gerekir. kızların çoğu şekilsiz beyaz gölgeler, titreyen görüntüler ve anlaşılmaz rakamlar her türlü yansıması gördük. Bu kehanet ana göstergesi - Bir süre ona nişanlısı görene kadar geçecek, böylece bakım olacağı unutulmamalıdır. Yani, bir sonraki seçim keskin görüntüde Gad kızın arkasında görünmelidir.

nestrashen gelmez süreç biraz zaman alabilir Eğer eşinin yüzüne bakmak. o Gad talebi üzerine gelecek seçilmişler şekil alır aslında bizim fiziksel dünyada varlık "görünümlü cam", bırakmamaya şekilde Fakat çok uzun İçinde karışmam. Bu yüzden senin şu sözü söyleyenin, geri göndermek mümkün olduğunca çabuk gelmesi gerektiğini unutmamalıdır: "Chur burası" diye misafir ortadan kaldırılmasıdır.

Bu gelecek için evde tahmin oldukça korkunç. Bazı kızlar, bu süreçte üzerine reshivshiesya yansıtılmış koridorda görünen korkunç etkilerini görmek, korkmuş ve böylece tehlikeye hayatını teşhir, aziz söz söyleyebiliyor unuttum.

Noel kehanet geleceğin

Atalarımız kötü ruhlar ve dünyamızda ölülerin ruhlarının Noel Yuletide aktivitesinin süresi önemli ölçüde artmıştır inanıyordu. O zaman kehanet daha etkin ve verimli kabul edildi nedeni budur. Ama bu sadece eğlenceli bir tür, başka dünyaya güçleri ile doğrudan bir ilişki olmadığını bilmelidir.

"Köprü"

Gelecek için Noel kehanet 24-00 den 3-00 kadar sürede, geceleri münhasıran gerçekleştirilmelidir. Yani, iki benzer fincan alıp temiz su ile doldurun. Karton bir köprü vazifesi görecek şeritler yapmak. Beyaz bir geceliğini ve saçlarını koyun. Yatağın ayak ucunda fincan yerleştirin ve "manyetik" Köprünün üstünde. Işığı kapatın ve aşağıdaki söz söylemek: "daralması-gizlenmiş, rüyama gel" O zaman uyu. Onunla hayat geçmek zorunda çünkü Sabahları hayal edenler hatırlar.

"... fasolinka, söyle"

Evde Tahmin gelecek için geleneksel fasulye tarafından gerçekleştirilebilir. 3 fasulye ve üç küçük kese atın. tamamen temiz bir ikinci - yarım ve üçüncü olduğu gibi bırakın. yastığımın altına fasulye torbaları koyun ve uyu. Sabah Elinizi sokun ve bunlardan biri olsun. Yarım soyulmuş yetersiz geliri olan yaklaşık bir adam, - - eşiniz ortalama gelire sahip olacak fasulye soyulmuş var ise, zengin ve yakışıklı damat, ham hakkında konuşuyor.

"Akşam yemeği için bana nişanlı, gel!"

Bazı Noel gelecek için kahinlik ve makul ötesinde, ama kızların çoğu onun nişanlısı bulmak için umutsuz bir hareket gidin. Yani Gad karanlık bir odada yalnız olmak ve akşam yemeği için masa hazırlamak gerekir. Masa örtüsü beyaz sadece birlikte seyahat ve merkezde iki yanan mumları koydu.

Sadece ve ana koşul: Tablo çatal ve bıçakların üzerinde yayılmış yoktur ve pencere ve kapılar sıkıca kilitli olması gerekir.

Tüm şartlar yerine getirildiği zaman, aşağıdaki sözler söylemek gerekir: "daralması-gizlenmiş, benim yemeğe gel"

Gad oturup beklemek gerekir. seçim yakınsa, o zaman pencere rüzgar uluyan olacak ve kapılar ardında, sağır dinleme cihazlarına duymak. Bundan sonra o nişanlı edilecektir. kız yerinde kalır ve dikkatli misafir olarak ilginç dış tüm düşünmelisiniz.

Ama onun sorulara cevap ve ona söz edilemez olduğu unutulmamalıdır. En kısa sürede sürüngen olarak keskin bağırmak olmalıdır "gelecekteki kocası" düşünün: "Adınız", "yeni gelen" onu arayıp onun cebine tırmanmaya gerekir. Bu da olur, o bağırmak gerekir: "Beni Chur!" hayalet kaybolur bu sözlerden sonra.

Böyle kehanet olası sonuçları

Ölen hayaleti başkası, ya da sen ilgilenen bir adam karşısında reenkarne sizinle biraz eğlenmek, için karar bu yeryüzü kötülük, dolaşmak - nişanlısı, çünkü bu çok tehlikeli bir süreçtir: unutmayın. Söylenti kehanet bu tür sonuçları sadece korkunç olduğunu da vardır - kız ölü ve sakat bulabiliriz.

Gelecekteki Tarot için sınıflandırmalar

Gelecek için Tarot kehanet - en güvenilir biri bu mistik semboller bilgelik, kültür ve birçok ulusların öğretim taşırlar çünkü. Yani, belli bir deneyim yorumunu olmalıdır bu gizli görüntülerle kaderini öğrenmek için. Zihinsel, gözleri kapalı, kart sorusunu, set "bu yıl beni bekliyor nedir?"

Ardından, gizli ve 12 güverte 7 üst düzey Junior'ı kaldırmak. şimdiki ve gelecekteki geçmiş, - ilk 4 Major Arcana 4 yıl uzun bir süreyi ve kalan 3 anlamına gelecektir.

Yıl içinde sizi bekleyen önemli olaylar hakkında Genç gizli konuşma. Her bir kart için bir yaş küçük bir ay anlamına gelecektir.

Gelecek için bu tarot kehanet ayda sadece 1 kez yapılabilir unutulmamalıdır.

Gerekli tüm kartlar güverte kaldırılır sonra, (yaş, görünüş, cinsiyet hakkında yorum yapmaktan kişiyi, yani kart) formu seçmelisiniz. sizin seçilmiş arcana ise, başka bir ile değiştirin. Form elin ortasına yerleştirilmelidir.

Görüldüğü üzere, Tarot aracılığıyla gelecek için evde tahmin çok kolaydır. Önemli olan - Doğru yaklaşan etkinlikler yorumlamak mümkün.

iskambil kartları yardımıyla yakın gelecekte de Tahmin

getirdi bu süreci etkilemek amacıyla, bu ayın sonunda yapılması gerekmektedir. Yani, dikkatli güverte karıştırmak ve rastgele 9 kartları olsun. Bu yakın gelecek için tahmin olacaktır.

piklerin çoğunluğu kartlarını düştü, o zaman ciddi sorunlar için solucanlar bekleyin - beklenmeyen kar - refahı ve başarı, kulüp minör sorunlar ve gürültüsünden, elmas anlamına gelir.

Daha dikkat düştü asli ve tali kart numarasına ödenmesi gerekmektedir. ikincisi avantajı düşmanlık, olumsuzluk ve başarısız yaşamdır. Ancak dengede yüksek kartlarına göre daha fazla düştü, Eğer arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli bir toplantı için hazır olsun.

Daha sonra yakın gelecekte divination aynı değere ayrılmış kartı miktarına (Sekiz 2-4, 2-4, ve kriko t. D) dikkat gerektirir.

Yani:

- 2-4 ace ileride de bunu maceralarını her türlü dikkatli olun, ciddi sorunlarla büyüyecek derde, içine almak söylemek;

- 2-4 Kral tüm teşebbüsler başarı anlamına gelir;

- 2-4 bayanlar hangi endişe daha değmez çünkü hayatınızı, minör zorluklar ve bir dizi sorun gidecek demek;

- 2-4 Jacks para eksikliği anlamına ve borçlanma önce dikkatli olması konusunda uyardı;

- 2-4 skorları - arzularını yakında yerine getirilecektir;

- 2-4 dokuzlu hoş bir sürpriz ve keyif demek;

- gündelik hayat hakkında Sekiz 2-4 maloradostnyh konuşma;

- sevilen bir 2-4 Yedi söz hızlı ayırma;

- 2-4 tane altı sorunlar ve başarısızlıklar için açığı anlamına gelir.

Daha sonra, yan yana yalan, daha doğrusu bunların bir kombinasyonu ile 3 kart bak. Yani:

- Diğer krikolar arasında yer alan kulüplerin jakı, - Bir huzursuz geleceğini bulacaksınız;

- Maça on ve elmas kriko ile elmas kraliçe - yakında evde kötü insanlar olmak;

- büyük rakamlar arasında uzanan Altı Haç - devlete ait bir evde şenlikleri;

- maça, kriko ve aynı renkten kraliçesinin Kral - Eğer toplumda yüksek bir yer işgal eden kişiden yardım bulacaksınız;

- elmas bir yedi ve sekiz ile büyük bir rakam - size sevgili kişinin adına ihanet;

- bir rakam ile kalpleri ve yedi piklerin Ace - Hayatınızda büyük mutlu bir olay;

- aynı renk ve şekilde bir yedi ile maça dokuz - sevdiklerinizle dağ;

- geri kalan - jakları ve allak ile Kings Cross.

Bu durumda, iskambil, geleceği tahmin etmeye karar verirseniz - büyük bir seçenek, ama eğlenceli değil, sorumluluk ve konsantrasyon gerektiren ciddi süreç olmadığını unutmamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.