Haber ve ToplumEkonomi

"Merkür Kent": Moskova en yüksek binası

Günümüzde yüksek katlı binaların yapımı - bir zorunluluktur. Gittikçe şehirler, hepsini sakinleri ve ziyaretçiler yerleştirmek için izin vermez bir alanı haline geliyor. Bu nedenle, yapı daha yüksek ve daha yüksek inşa edilmeye başlandı. Daha önce 15 katlı ev yüksekliği nadir oldu. Birçok onun katlarda geçmiş yaşamaya korkuyorlardı. Bugün, bu evleri kimse şaşırıyor.

Çoğu durumda binanın büyük bir yükseklik nedeniyle becerilerini göstermek ve şehri süsleyecek yeni bir mimari başyapıt oluşturmak için ne kadar bir arzunun alanı, oturma ihtiyacı olanlara temin edilmesi ihtiyacının çok değil dikilmiş.

Olympus Rus sermayesi

Moskova'da yüksek binası - "Mercury City Tower" - 75 katlıdır. Bina altı yıl sürdü kendisi için bu görkemli yapı ve maliyeti 400 milyondan fazla ruble olarak gerçekleşti. "Merkür City Tower" yüksekliği 338 metredir. yüksek yapımını planlarken Moskova'da binanın 380 metre yüksekliğinde olması gerekiyordu, ama nedeniyle edildi sınırlı kaynaklarla, tasarım çözümünü değiştirmek zorunda kaldı.

Avrupa Fethi

"Merkür Kent" unvanı verildi "Avrupa'nın en yüksek binası." Böyle «Shard» İngiltere'de, "Sapphire" İstanbul'da, Frankfurt Commerzbank Kulesi ve Avrupa bölgesi diğer birçok muhteşem binalar gibi devleri geride bıraktı.

işlevselliği

Moskova'da yüksek binası işlevsel bir ayrılmıştır yerleşim alanı ve alışveriş bölümünde. kırk ikinci kat başlangıç sınıfı "lüks" daire ve son katlarda bitirmeden sunulan, ancak uzun bir alana, modern iletişim ve şehrin mükemmel manzaralı. Karmaşık bir otoparkta bunlardan biri beş altı katlı vardır.

Rusya Federasyonu'nun başkenti görsel karşılaştırarak yüksek katlı binalar, doludur, yüksek binasını belirlemek zordur. Moskova, güvenlik ve yapıların güvenilirliği için çok sorumlu bir tutum içinde. Bizim sermaye değil, aynı zamanda tüm dünyada, Rusya'nın sakinlerine sadece çok dikkat çekti bilinmektedir. Bu nedenle, Moskova en yüksek binasında sağlamak talep konutların olmadığı konusunda hiç şüphe yoktur. Bazı özellikle Japonya ve Çin sadece yabancı iş adamları, bu kadar yüksek değil bulunduğu binayı, tercih edeceğini üst katlarda, "Merkür Şehir" ve Rusya Federasyonu vatandaşlarına yaşamak isteyen inanıyoruz. Bu sadece spekülasyon, ama biz gerçek gerçekler hakkında konuşmak, biz şirket "Sberbank Sermaye" zaten konut dairenin bir kısmında hakkı var olduğunu söyleyebiliriz.

mimarlar Moskova'da büyük bina misafirlerinizi, sadece dış boyutları, aynı zamanda iç cihazı, konfor ve modern tasarım çözümleri etkilemek mümkün olacağını umuyoruz. Bu projede biz mükemmel tasarım kararlarını ve farklı kültürlerin tercihlerini birleştirmeyi başardı Rus ve Amerikalı uzmanlar, birlikte çalıştılar. Bu çalışmanın sonucunda tüm beklentileri aştı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.