Haber ve ToplumEkonomi

Rostov-on-Don Stadyumu chm2018

Büyük spor olayı tamamen şehir dönüşümü nasıl, bu yaz Dünya Öğrenci Oyunlarına ev sahipliği Kazan, bir örneğe bakın. Sporcular bıraktı ve modern bir altyapı sakinleri ve misafirler için vardı Tataristan'ın başkenti. Aynı yol Rostov-on-Don olduğunu. Büyük bir stadyum inşaatı artık boş sol kıyısında, üzerinde geniş toprakları ana yardımcı olacaktır.

Federal bütçeden ağır mali desteği olmadan yapmak mümkün değildir. Ve alır büyüme: 2018 yılında Dünya Kupası'na hazırlık futbol için 41 milyar ruble tahsis etti. Bunlar stadyum (15 milyar), Voroşilov Avenue, yollar, kamu hizmetleri yeni köprünün uyum inşa edilecek.

yaklaşık 200 milyon belediye bütçesinden 3.8 milyar ruble yönlendirmek için sağlanan bu amaçlarla bölgesel bütçeden. Ve başka 36500000000 ruble - yeni bir havaalanı "Güney", Rostov birkaç büyük dünya standartlarında oteller ve daha inşa edilecek yatırımcılardan bütçe dışı fonlar,.

chm2018 hazırlıklarını harcamak bugün planlanan toplam miktar, yaklaşık 81 milyar ruble olacak.

Oteller

şampiyonluk için hazırlık Önemli bileşeni güney sermaye otel kompleksidir. FIFA sıkı şartlara göre, şehir, kibrit alarak, otel stokunun az 7760 den oda var ve onları VIP misafirler için tasarlanmış bir "Beş-Star", olması gerektiği arasında ve odaların alt sırada yer alırlar gerekir. Şu anda, büyüme biraz fazla 3.500 oda bulunuyor. Ama umutları iyi ...

onlar Kale Lane caddesi Sivers, "Hyatt" konulu bir otel "Sheraton" inşa ettiğinde Uzmanlara göre, Rostov anlamlı bu gereksinimleri geçersiz, cadde üzerinde "Merkür" yine sokak Sahil otel devreye girerler ì. "Sheraton bugün * inşası sonunda, yani vali en yakın caddesi Sivers gitti.

otel "Sheraton" "" 5 yıldızlı * "kategorisinde bakın ve 307 odası imha edecektir. In beş yüksek yükselmeye *! Ayrıca A sınıfı ofis kompleksi, 500 koltuk, 137 park yerleri için çok düzeyli otopark, yüzme havuzu, SPA merkezi, barlar, restoranlar, alışveriş imkanları ile konferans merkezi yer. Şirketler grubu "Megapolis" Bu proje birden 2800000000 ruble yatırım yapmıştır. İnşaat 2014 Şu anda tamamlanması planlanıyor, iç mühendislik iletişimi cam, çalışmalarını orada terbiye vardır.

Vali V.Yu. Golubev yakından tamamlanma zamanlaması özellikle ilgi, inşaat aşina ve memnun oldu.

- Bugün otel üzerinde iyi bir durum var. Başlangıçta, biz sekiz arasında "beş yıldızlı" seviyesini gerektiğini açıkladı. Bugün on bir bekleyen uygulamalara sahiptir. Ve bu sadece başlangıç için var! - VY söyledi Golubev.

otel kompleksinin gelişimi için iyi umutları Don sol banka vardır. Vali de dikkat çekti kürek kanalı yıllardır "diş" zaten insanlar tarafından bilinmektedir ki bitmemiş binasında duruyor. Bölgenin Baş onu içinde bulunduğu durumunu kontrol etmek ve tam bir inşaat projesini geliştirmeye talimat verdi. Belki bir sonraki başka bir otele inşa edilecek ve bunlar talep ve chm2018 sonra olacağı kesin.

altyapı

valinin dikkatini başka bir amacı Don sol kıyısında kanalizasyon kollektör sayısı 62 inşaat oldu, Rostov Futbol raporlar. Bu "Temiz Don" bölgesel yatırım projesi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Müşteri Rostov-on-Don yönetimi, işin toplam maliyeti 1,1 milyar ruble aşıyor olduğunu.

Tabii ki, kanalizasyon istasyonu otelin güzel bina kadar çekici bakma ama hiçbir inşaat ve yeni bölgelerin özellikle gelişme olabilir olmadan olmaz. 62 kanalizasyon bütün sol Rostov banka ve sağ banka binasının bile kısmını hizmet verecek.

İnşaat 2011 yılından gerçekleştirilir. Bu süre boyunca, inşa, yolun yaklaşık dört kilometre koydu bina kanalizasyon pompa istasyonu sayısı 6 ve alarm uyarısı kamera ile 7 numara. Zaten bitmiş teknik bağlantı bu büyük, kompleks ve çok ihtiyaç duyulan tesisin inşaatı neredeyse tamamlanmış, böylece, şehir kanalizasyon sistemine hem istasyonların.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.