SağlıkMüstahzarlar

"Merkez" vitaminler nelerdir? Yorumlar ve İpuçları

tüm hayati süreçler normal seyrinde devam etti insan vücudunun için, o vitamin ve mineralleri gerekli. Bunların çoğu o geliştirmek ya da çok küçük miktarlarda gelişir olamaz - insanlar için vitamin ve minerallerin önemli bir kaynağını gıdadır. Ama onların gıda her zaman yeterli değildir, nedenle alınması tavsiye edilir bir multivitamin kompleksleri, "Merkez", biri.

ve kim "Merkez" vitamin neye ihtiyacı için mi? Yorumlar onları almak insanlar önlenmesi ve antibiyotik polyhypovitaminosis veya uzun süreli tedavi tedavisinde çok etkili olduğunu söylüyorlar.

Bu vitamin kompleksi reçetesiz eczanelerde satılan Çünkü, herkes kendi "Merkez" vitamin alabilir. Misafir uzmanlar ise, çekmeden önce bu haplar tavsiye ve unutulmaması gereken birkaç ipucu için bir doktora danışmanızı tavsiye ederiz.

Sen vücut için vitaminlerin aşırı çok az daha az zararlı değildir, çünkü önerilen veya yüksek dozlarda daha sık ilaç alamaz. sürekli götürün de tavsiye edilmez. - Bir kaç ay ara vermek 1-2 ay sürer ve sonra: Protein, vitamin bir ders içmek en iyisidir. vücut güneş ışığı ve vitamin açısından zengin yiyecekler 3 aya kadar kabul oranını artırabilir yoksun kış ve bahar içinde.

Herhangi mucize kompleksleri dengeli ve sağlıklı bir diyet yerini alamaz, bu nedenle meyve, sebze, süt ürünleri, balık ve et de unutmayın unutulmamalıdır.

Karmaşık "Merkez" -vitamin kullanılmasına rağmen, yorumlar halkı potansiyel yan etkileri hakkında konuşmak aldı. Bazı durumlarda, bir multivitamin tıbbi müdahaleye ihtiyacı kadar güçlü alerjik reaksiyonlar, neden olabilir. Eğer yakında hap solunum güçlükleri aldıktan sonra, yüz, dudaklar ve dil, kurdeşen şişmesi olacak - hemen çağrı "ambulans".

Neyse ki, ilacın bu yan etkiler nadirdir. Çok daha sıklıkla ishal veya kabızlık, dışkı ve idrar renk değişimi şeklinde görünebilir. Bu belirtileri kaldırmak için şunları yapabilirsiniz "Merkez" vitaminler (yorumlar, bu teyit) yemeklerle birlikte tüketilen. kayıtsız, reçete ya da reçetesiz - Her halükarda, diğer ilaçlarla birlikte vitamin alarak, özellikle de dikkatle vücudunuzun dinlemek, bu karmaşık almaya başlar.

İlginç bir şekilde, vücutta vitamin eksikliği, tüm yıl boyunca görülebilir hatta yaz-sonbahar döneminde, en uygun yer. Temelde biz yeterince yok C vitamini, B1, B2, B6. Biz iyot, demir, kalsiyum, selenyum ve diğer eser elementlerin eksikliği eklerseniz, resim karartıcı olacaktır. Dahası, vitamin ve minerallerin eksikliği bakılmaksızın sosyal statü ve maddi zenginlik, hemen hemen tüm kişilerde görülmektedir.

Her kişinin vücudunda vitaminler, makro ve mikro dengeli bir alımını sağlamak için, özel tesisler, farklı yaş grupları için tasarlanmış. - "Zinc Merkez A", "Merkez" 2 yaşında ve elli yaş üzerindeki yaşlılar için "Merkez" Çocuklar için Yetişkinler için: Yani, "Centrum" vitamin üç şekli vardır. Buna ek olarak, Lutein ile "Centrum" önerilen günde ilacın yalnızca bir tablet alarak, çocuklar ve hamile kadınlar için bağışıklık sistemini güçlendirir verimliliği arttırır, temel besin ile vücut sağladığını göstermektedir yorumlar.

hamilelik, hamile veya emziren kadınlar Kompleks içebilirsiniz Planlama "Merkez Materna DHA." İlacın kendisi bu vitaminin etkisini yaşamış kadınların Yorumlar, tam güvenliğini gösterir. işlenmiş gıdalar yanında multivitamin kapsül, gebelik ve emzirme sırasında tüm mikro besinlerin ihtiyacını tatmin edecektir. Tek şey hatırlanmak: Önerilen doz aşırı Kadını ve çocuğu hem zarar verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.