SağlıkMüstahzarlar

Krem "Deri Kralı": yorumlar. sedef ve egzama tedavisinde merhem "deri kral"

Sedef ve egzama - Bir hastane yatağında yatıyordu veya derin engelli alacak olası değildir bir hastalık, onlar ölmüyor. Ama sedef veya egzama ile hasta kişi, önemli ölçüde hasta deneyimleri çok getiriyor, derisi çirkin görünüyor, yaşam kalitesinde kaybeder. Ayrıca, çatlak ve deri lezyonları enfeksiyonların türleri için mikroskopik geçit bulunmaktadır.

Bununla yaşamayı nasıl

Eğer sedef veya egzama tanısı varsa, panik yapmayın. Bugüne kadar, farmakolojik sanayi oldukça etkili ilaçlar sunar, kullanımı size sağlıklı bir cilt tutmaya yardımcı olacaktır. birçok hastanın ifadesine göre, iyi tedavi ve alternatif tıp yöntemlerinde yardımcı "deneyimli".

Böyle araçların geliştirilmesi ve iyileştirilmesi şüphe götürmez lideri Çin'dir. Bu ülkede, dikkatlice toplamak yaşatmak ve eskiden beri aşağı geldi deneyimini geliştirmek.

Yani oryantal tıp sunuyor

Için sedef tedavisinde Çin krem - ve egzama "cildin Kral" olarak adlandırılan etkili ilaç önerebilir. Bunu üretiminde oryantal tıp özel tarifler kullanılmıştır. Pozitif çoğunlukla, hızlı bir şekilde sedef ve egzama belirtileri ortadan kaldırmak için olanak tanıyacak kullanımına Bu krem yorumları.

Merhemler bir ilave madde olarak kullanılabilir nörodermatit, tedavisi akne, mantar enfeksiyonları, alerjik döküntüleri, cilt çatlaklarının ve sıyrık.

"Deri kralı": kullanım talimatları

krem eylemin etkisini maksimize etmek amacıyla, günde iki kez etkilenen bölgelere ince bir tabaka uygulanması önerilir. Terapi - beş gün, ancak daha uzun bir süre gerekirse tedavi uzatabilirsiniz. Krem Eğer sürtme olmadan hareketleri okşama başvurmalıdır. Tamamen emilene kadar bir boğaz alan üzerinde tesis bırakmak gereklidir. Hastalığın belirtileri birkaç uygulama solmaya başlar Zaten sonra cilt tekrar esnek ve yumuşak hale gelecek, renk normal olacaktır.

hastalığın endemik olduğu ve hasarlı bölge büyükse, tedavi 21 gün artmaktadır.

iyileştirici gücü nedir?

Bu nedenle bu kadar etkili bir krem "deri kral" çalışıyor? İlaç antik bize ulaşmıştır. krem atası uzun gibi ilaç endüstrisi önce eski Çin'de kullanılan bir araç haline gelmiştir. tıp ve bilim, bu mükemmel demektir şifalı bitkiler ve maddelerin özellikleri hakkında insan bilgisinin edinimi, eylem ve bileşenlerin temel çalışma prensibini koruyarak gelişmesiyle birlikte. Krem "Deri Kral" içerir:

  • sandal ağacı - doğal anti-inflamatuar madde, bu kaşıntı ortadan kaldırır, yatıştırıcı bir etkiye sahiptir;
  • ketokonazol - hormonal bileşen sahip olan antifungal ve antimikrobiyal etki;
  • Kapoor Kochari - inflamasyonu rahatlatır doğal bir antiseptik;
  • zerdeçal - toksinlerin nötralizatör, bir antioksidan;
  • Tulsi - yüksek antiseptik özelliklere sahip olan emici,
  • NIIM - yatıştırıcı madde, yatıştırıcı kaşıntı ve pullanma azaltmaya yardımcı olur;
  • estimadhu - anti-enflamatuar ve nemlendirici ajan.

İlacın sadece yüksek kaliteli malzemeler. Krem "Deri Kralı" doğal olarak bulunan madde içerir hipoalerjenik. Bu sadece reçete ile salınan bileşenler içermez. Üretici sıkı kontrol altında ürünlerin kalitesini korur, böylece alıcı orijinal krem edinme olumsuz etkilerinden muaf olmadığını "deri kral." Zaten yumuşak ve nazik tutarlılık, uygulama kolaylığı sağlayan bu ilaç gösterisini bunu kullanıyor edenler gelen geri bildirimler, bu giyim üzerine yağlı bir kalıntı bırakmaz, hiç hoş olmayan bir kokusu vardır. Vücudun büyük alanlar üzerinde de kullanılabilir. örneğin "deri kral" (Çince krem), bağımlılık yapmayan ve kullanımı biten tehdit etmediğini gibi bir aracın bile uzun süreli kullanım "iptal sendromu."

Hastalık dönmedi o

Krem "Deri Kral" da relaps önlenmesi için de kullanılabilir. Bunu yapmak için, merhem ince bir tabaka geçmişte hastalıktan etkilenen bölgelere uygulanacak.

Birçok krem "deri kral." Yardım Müşteri yorumları egzama krem sistematik uygulamanın iki hafta sonra gözlenir tedavi, plaklar sadece kırmızı tabağı vardır gelen sedef, tedavinin beşinci gününde çekildiğini göstermektedir.

Hastaların Görüntüleme

Uzun ve pahalı bir - egzama veya sedef, tedavinin seçimi muzdarip birçok insan için. Bu hastalıklar onların nedenleri hala belirsiz, kronik vardır. Uygulamada, dermatologlar için çare olarak konumlandırılmış ilaçların çoğu, beklenen sonucu getirme. Buna ek olarak, insan vücudunda onarılmaz zarar verebilir.

"Derinin Kral" gibi fonların piyasada geldikten sonra, müşteri yorumlarını çoğu zaten tedavi sisteminin seçimi konusunu verdi ve bir tekrarını önlemek söylemek.

Yüksek verimliliği söz, krem etkisini hissettim hastalar. tedavinin başlamasının ardından 7-10 gün süreyle - Çoğu durumda, inflamasyon regresyon zaten 3-5 gün sonra ve kapsamlı bir süreç halinde oluşur. Alıcılar mükemmel yumuşatıcılar ve nemlendiriciler kalitesini söylerler.

krem "deri kral" uygulanması tecrübe fiyat hastalığın alevlenme önlenmesi için oldukça demokratik yoktur. Ayrıca, ilaç akne, sıyrıklar ve çizikler, alerjik döküntü tedavisinde kullanılan olumlu bir etkiye sahiptir.

Kontrendikasyonlar

Birçok ilaçta olduğu gibi, krem "deri kral" 1 yaşından küçük gebelik, emzirme sırasında kullanımı ve çocuklar için tavsiye edilmez.

kontrendikasyonlar da idiosenkrazi ilaç alerjik reaksiyonlar olduğunu.

genç akne, su çiçeği, herpes, mantar enfeksiyonları tedavisi için değil uygun krem.

Önlemler karaciğer hastalıkları şikayeti olan hastalar için aracı belirler.

Tedavinin sonuçları

Üreticiler kimin fiyat aralıkları kullanma talimatına tabi 260 ila 350 ruble bir kavanoz gelen krem "deri kral", kısa sürede hastalığın belirtileri kurtulmak mümkün olduğunca sağlayacak iddia etmektedirler. klinik deneyleri tarafından doğrulanmıştır Verim aracı, ürün onaylıdır.

krem tüm bileşenlerin yüksek verimlilik, sedef veya egzama muzdarip cildin hızlı iyileşme sağlar. Bu nedenle, hastalar krem yardımcı olacağını umuyoruz "deri kral." Gerçek alıcılar cesaret verici Yorumlar. Yapılan klinik çalışmalar, hastalığın belirtileri çoğu hastada ve yıkım geniş alanlara sahip kronik hastalıklarda azalmıştır bu krem derisi kullanılarak 21 gün sonra iltihaplı yerlerde önemli bir azalma olduğunu göstermiştir. sedef ve egzama tedavisinde diğer ilaçların krem "deri kral" ayırt ana göstergeler - uygulama ve yüksek verimlilik sonra hızlı sonuç.

Fark krem ve merhem "deri kral" nedir

bileşim, ve bu ilaçların etki prensibi aynıdır. Onlar sadece temeli farklıdır. sera etkisi yaratır oluşturulur cilt film, uygulandığında, böylece yağlı merhem bazı, su içermez. Merhem kana, derin dermis içine nüfuz eder ve etkilenen deri üzerinde daha belirgin bir etkiye sahiptir.

kolay krem temeli, bu kana ilacı nüfuz izin vermez, bu nedenle sadece yerel bir etkiye sahiptir. krem terapötik etkisi de dayanıklıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.