MaliKişisel Finans

"Megafon" açık "Rostelecom" para transfer edilmesine ilişkin talimatlar

Her insanın yaşamı içinde acil ihtiyaç telefonunuzda hesabınızı güncellemek için bir durum olabilir. para yok eğer, biz arkadaşlara çevirmek zorunda. Ama bazen sorun arkadaşların yardım etmeye hazır olan diğer operatörlerin kartları var gerçeğinde yatmaktadır. Bu nedenle, "MegaFon'un" kısmındaki "Rostelecom" para aktarmak için nasıl ilgilenen mobil iletişim, kullanmak birçok kişi.

Bu amaçla müşterilerden gelen çok sayıda isteklerine şirketi "Mobil transferi" denilen özel bir hizmet açıldı. Bu seçenek aslında hatta istemci bağımsız depozito yapamazlar durumunda, çeviri için.

talimat

"Megafon" at "Rostelecom" para aktarmak için nasıl bilmiyorum olanlar için adım adım yönergeler vardır. Operatör Tele2 hizmetine geçiş beri, fon transferi daha kolay ve hızlı hale gelmiştir. Abone yalnızca çevirme * 145 # cihazı aramak gerekmez. Müşterinin gereksinimleri için gerekli komutları seçtiği yer Bundan sonra mobil menüsü, görüntülenecektir. Tüm talimatlar ve yönergeler bu menüde reçete.

Ve ayrıca teorik olarak kullanıcı operasyonun zamanı azaltır ikinci yöntemi kullanabilirsiniz. Bu Rostelecom en megafon para aktarmak için nasıl bir başka versiyonudur. * 145 * Alıcının telefon numarası * miktar # transferi ve arama tuşuna basın: telefon komutunu çevirmek için gereklidir için. Sistem otomatik olarak dikkate müşterinin isteğini alır. Kısa bir süre içinde, abonenin isteği yapılır olup olmadığını hakkında bir SMS-bildirim alır.

kabul edilebilir biçimleri para aktarmak için kullanılabilir MegaFon numaraları vardır:

  • 8922HHHHHHH;
  • 7922HHHHHHH;
  • 922HHHHHHH.

nüansları

Ameliyattan önce istemci gönderebilir toplamı ne tür açıklığa kavuşturulması gerekir. Tipik olarak, asgari miktar on ruble olarak kabul edilir ve maksimum - bin. Ama "MegaFon'un" at "Rostelecom" para transferi önce bunu kontrol etmek daha iyidir. Komut * 104 # ile bunu yapabilirsiniz. Bu sistem bir kuruş almaz çünkü kullanıcı sadece bütün miktar koyabilirsiniz akılda tutulmalıdır.

Önemli bir nüans olarak kabul edilir ve müşteri onun kart 60 günden fazla kullanılırsa, yalnızca diğer operatörlere transferleri yapma hakkına sahiptir yani. Ayrıca, abone çeviri dengesi, en az on ruble tutmalısınız gönderdikten sonra, aksi takdirde sistem çeviri talebi reddedecektir.

İşlem başarılı olursa, sistem bu SMS'in kullanıcıyı uyarır. Para aktarılmaz bile, hala telefonda operatör işleminizi teyit etmez nedenini açıklayan bir mesaj alacaktır.

komisyon

telefon "MegaFon'un" telefonunuzdan "Rostelecom" para aktarmak için nasıl önemli bir özelliği komisyonu operatörüdür. Böyle ödemelerde o transferi miktarı ve başka 5 ruble üst% 5'ini geri çekmesi akılda tutulmalıdır. Ne de olsa yazma-off nedeniyle sabit minimum miktarı kalacaktır devreden dolayı, dikkate almak önemlidir.

İstemci diğer operatörlere en fazla on transferleri yapmak için bir gün hakkına sahiptir. Bu aylık limit olarak bu ödemeler elli geçemez. Bir günlüğüne sınır yoktur mali transferler, ancak bir ay, bir kullanıcı 40 bin ruble toplam aşan miktar transfer edilemez.

Ben para transferi olamazsa ne yapmalıyım

Telefonla "Megafon" nde "Rostelecom" para transferi nasıl tüm yöntemleri denedi, ama yine gelmedi, o zaman en iyi desteği ile irtibat kurmak olacaktır. hizmetinizin şirketin çalışanları sorunu çözmek yardımcı olmayacaktır durum olabilir. Bu durumda, Müşteri Destek "Megafon" çağırmalıdır. Bu yardımcı olmazsa, bu tür ATM'ler, terminaller, internet bankacılığı veya ödeme kartı gibi ek kaynak, kullanmak zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.