Sanat ve EğlenceFilmler

Gözyaşlarına komedi rzhachnye nelerdir

Bazen ilgisizlik gelen ve sadece iyi bir zaman için kötü bir ruh hali, iyi bir filmin yeterince yok. Amerikalı ve yerli film yapımcıları tarafından tamamı komedi, bu gibi görünüyor revize edilmiş ve başka bir şeyi değil seçin. Belki altınızda liste şey ve görüyorum ama sizi bakmak için zamanım yok filmin tam tür vardır. Dikkat olduğu rzhachnye, bir komedi kendinizi görebileceğiniz gözyaşları, hiç veya en iyi arkadaş şirket.

"Due Date"

kahkaha aşırı yorgunluk mideniz yapacak filmi - "Bitiş Tarihi" arsa baba olmaya hazırlanıyor erkek, bazı "deli" aktör ile yolculuğuna çıkar olmasıdır. Yol boyunca, onlar en saçma şekilde oynanan beklenmedik engellerle bekliyor. Aynı zamanda bir komedi ana rolü aktör Robertu Dauni Jr ve Zach Galifianakis gitti unutulmamalıdır. İkinci Sadece tüm komik film tam karşılığıdır.

"Hangover"

Gözyaşı değil efsanevi resim rzhachnye, bir komedi hayal etmek imkansızdır "Hangover". Tabii ki, olumlu bir tepki, neredeyse filmin her karesinde özellikle aktörler orada çekim ne düşünüyor. İlk gece bir otel odasında "Sin City" geçirdiği sonra filmde en ilginç şey başlar. Üç arkadaş gelecekteki "zhenatik" yerine, çocuk dolaba oturuyor, kaybolmuştu keşfetmek ve hayvan sayısı hakkında yürüyen.

"İki Fıstık"

saçma olaylar üzerine kurulmuş komedi listesini devam filmi çağrı "İki Fıstık". Resmi oynadığı kardeşler Oyuncular kendi yüz ifadeleri milyonda biri kitleye gülmek anlamına Uayyans. Böylece FBI ajanını oynamak bu kez iki kız kardeş, sarı-milyoner tarafından yaklaştı. Onlar kendi sermayesini korumak gerekir ve siyah polisler suçluları yakalamak için bir "beyaz civcivler" dönüşmeye karar verirler.

"Küçük Adam"

Gözyaşlarına Kural, komedi, rzhachnye olarak, gülme dışarı atılmasına izleyiciyi zorlayan biraz saçma hikayesi var. Bu başyapıtları arasında 2006 yılında filme boyama "Küçük Adam", bahsedilmeye değerdir. Çocuksuz aile iddia edilen hırsızlık hüküm giymiş bir "çocuk" olur. Ama sonra sadece onun boyu çok küçük, bir erkek ve bir yetiştirilen bir adam değildi çıkıyor.

"Eurotrip"

Bazen gözyaşlarına komedi rzhachnye, melodram unsurları içermektedir. Bu film daha büyüleyici ve çekici izleyicilere yapar. Bu resimlerin arasında gençlerin bir grup Avrupalı şehirlere hareket ettiği "Evprotur" dikkati çekiyor. Her şeyi başlatan kahramanı, bir ticari nedenleri vardı, ama yaptıklarının yakında tüm büyüleyici sarışın aşık olmanın sonucuydu.

Ayrıca rzhachnye komedi - Son olarak tüm konular, "en kötü film" olduğunu söyleyebiliriz. gözyaşlarına ünlü kasvetli "Halka" ve "Curse" parodisi güldürecek. hikaye ve daha önce tüm ciddi daha baktım diğer korku filmleri çalınır.

En rzhachnye komedi 21. yüzyılda filme başladı. Diğer tüm filmlerin güzel anlam, felsefesi ve duygularla doludur. İster komedi olsa kahramanların akıbeti hakkında endişe istiyorum, ama sadece yürekten gülmek istemiyorum nedenle, daha sonra en son filmlerin listesinden seçim akşam görüntüleme için bir şeydir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.