Sanat ve EğlenceLiteratür

Darya Simonova, yazar: biyografi, yaratıcılık

ünlü yazar eserlerinin kahramanları - günlük yaşamlarında dalmış başlı bir kadın. Onun roman ve kısa öykü hepsi bir bütün olarak aynı nefeste okunur. İlk sayfalarından okuyucu birçok kadın sorunlarının girdabına çeker. Modern kadın nesir ile net bir bağlantı - romantik ve ironik. Bir şey onu yazar yazar olduğu gibi mistik ve sembolik vardır. Kimi bahsediyoruz? Tabii ki, Darrieus Vsevolodovna Simonova üzerinde. Edebiyatımızın ufuk Kiminle oldu bu kadın nedir ve nasıl? Bu gizem üzerine peçe ve biz bu makalede ortaya çıkarmak için çalışacağız.

çocukluk

Çocukluğu hakkında çok az Dasha bilinir. Gelecekteki yazar adı Okulov altında doğduğunu, başlamak için. Sverdlovsk (Yekaterinburg) 'de 3 Kasım 1972 doğumlu genç bir yetenek vardı. Rusya yeteneklerinden çok ve ülkemizin başkentinde yaşarken, genellikle yere çevresinde, doğarlar. Ekaterinburg, tabii ki, pek özellikle en az bir kez orada ziyaret olanlar için, küçük bir taşra kenti olarak adlandırılabilir, ancak Moskova değildir.

Daria Simonova okul sayısı arttıkça öğrenilen 110. okudu, tarih sessiz, ama hatta bir kız öğrenci Dasha ve "Akşam Sverdlovsk" "yerini" gazetesinde genç muhabir olarak aldığı bilinmektedir ve bu çok önemliydi. Bildiğiniz gibi, bu tür gazete muhabirleri de kimse almadı. Buna ek olarak, genç corrs gayet iyi yazım ve dilbilgisi bilmeli ve bizim dil, büyük ve güçlüdür, bazen zordur aşmak için. "Emare" temelinde, biz çalışılan Dasha iyi olduğu sonucuna varabiliriz. Gördüğünüz gibi, okulun bitiş kız sıkıca onun meslek ile karar vermiştir. 1989 yılında, Daria Okulov onun orta öğrenimini gördü.

öğrenci

Aynı yıl, Daria Simonova Ural Üniversitesi, gazeteciliğin fakülteye girer. Görünüşe göre, oldukça başarılı bir uygulama sadece yerde değil düşüyor çünkü, ilk kursundan mezun ama Leningrad (St. Petersburg).

Ve burada onun yazıları kaydetti ve takdir edilmiştir. edition sirkülasyon Gazetede "İşçi Bayrak" her çalışmalarına övgüde bulundu. Onun tüm yayınlandı. editör "yargı cesaret, gerçekleri ciddi bir yaklaşım, özgün ve yazma stili yaşamak" kaydetti. Böyle harika değerlendirmeleri ve önerileri ile Dasha Okulov geri Sverdlovsk de çalışma.

muhabir

Ancak, üst düzey öğrencilere hayatta kalma oranları, Daria Simonova gazetecilik kendini adamak için karar verir. O yazışma bölümünün devri bir açıklama yazıp St. Petersburg çalışmaya gitti. İşte o gazeteler "Nevsky Courier" için makaleler yazıyor, "Business Review", "Natalie" ve "Sawa". Ve onun malzemeler gazeteler "Mariinsky Tiyatrosu", "Neva zaman" ve diğerleri yayınlandı. Makaleler Daria Vsevolodovna Okulova onun özgünlük, güzellik ve sunum basitliği bazı başarı sayesinde memnun. Kesinti muhabir faaliyetleri sırasında Dasha çalışma şansı ve postacı ile daha net ve raskleyschitsey posterleri vardı. Fakat her yazarın hayatında bir kez gerçek dünya düşünce ve duygularını aniden çok yakın olan bir devrilme noktası, geliyor. Biz sınırlarını genişletmek ve kendi bir şeyler eklemek istiyorum.

yazar

Bir an ve Dasha geldi. Belki de gazetecilik tüm duygu ve düşüncelerini dışarı atmak için, kendini açığa nasıl izin vermez düşündük. Ne olursa olsun, ama 1994 yılında, mezuniyet sonrası, Okulov gazetecilik terk edip kendini edebiyata adamak karar verir. 1996 yılında, derginin 3 sayısında "Ural" İlk iki hikayeleri, "Kolay" ve "Devam Et" geldi. Gibi erken gelecek yıl, 1997 gibi hikaye "Şuşa" Aynı dergide yayınladı. çalışmada yazarın adı hala Okulov olarak yer aldı, ancak dergisi "Yeni Dünya" in aynı yıl onun kısa hikayesini Daria Simonova adı altında "ikinci el tatlı kokusu" yayınladı. Yazar bilinen hale gelir. Ayrıca, diğer tüm ürünler yeni bir adla gitmek zorunda kalacak.

Moskova

1995 yılında, Daria Vsevolodovna Simon Moskova'ya taşındı. O aile firması "Sanat ve El Sanatları" çalıştı. Sonra firması "Matbaa" in düzelticinin pozisyonunda çalışmak zorunda kaldı. 1998 yılında Turgenyev doğumunun 180. yıldönümü adanmış kısa nesir Festivali'ne katılmaktadır. 2000 yılında Moskova yayınevi "Yeni Edebiyat İnceleme" bu festivalin tamamında yalnızca bir koleksiyon yayınladı. Bu Darey Simonovoy sunulan kısa mesel içerir. Ayrıca, 2003 yılında, bu derginin editörü işi olduğunu "Ben al." Her durumda, eserlerinde başkenti taşındıktan sonra böylesine genç literatüründe "Babel" ve diğerleri habercisi olarak Moskova'nın birçok sürümleri, basılacak başlıyor.

Sıfır yıl yazar için çok verimli olmuştu. 2001 yılında, uluslararası edebiyat dergisi "Khreshchatyk" 2. sayısında hikâyesini yayımlanan "manzaranın Hayalet".

Ayrıca, 2002 yılında, Moskova'da 2 cilt olarak nesir bir antoloji yayınladı "Vagriuz-Düzyazı 1992-2002." Bu hikaye Dari Simonovoy "Polovtsian Dansları" içerir.

Aynı yıl o ilk kitabı yayınlandı.

"Polovtsian Dansları"

"Vagriuz" tarafından basılan kitap, kolayca hayal yakalanır ve okuyucuların kalpler, türün hayranları ile inanılmaz popüler hale gelmiştir. Kitabın kısa bir özeti onu konuları ve trendleri ortaya koymaktadır. Bu koleksiyondaki yakalandı İşleri bir kural, dil, değerler kümesini ve kendi bilgelik, genellikle çelişkili olan gençlerin yaşamları hakkında bir bütün hikaye gibi okumak. Örneğin: hayat ciddiye ve yakınları anlamak yoksa, hiçbir şey ters giderse bile, her zaman kazanmak, bir şey kaybetmiş biri çünkü tedavi için çok önemli bir şeydir. Yani yaşadıkları - ister inanılmaz karnaval veya yaşamın sonsuz atlıkarınca. Ve bu belirsiz hale geldiği maskaralık ve reel dram arasındaki ince çizgi. "Polovtsian Dans" - ne diyebilirim!

Başka ne katabilir? kitap okumak ve bir nefeste, sıradan insanlar ve sıradan insanlar hakkında yazdı kolay olduğunu Sadece gerçeği.

İki kitap daha Dari Simonovoy yayımlanan "Tsentrpoligraf" yayınlandıktan sonra birkaç yıl, "Dar Kapı" (2007) ve "Salıncak" (2008). Ben özellikle ilk notu istiyorum.

"Dar Kapı"

Gerçek bir hikayeden, yaklaşık bir genç balerin, kendi annesi kez yetimhaneye ona verdi nasıl acı farkında dayanan bir roman. Hatta ünlü bale yıldızlı olduktan sonra, o acıyı unutamam. Yetenekli öğretmen sahnede mucizevi şekilde onu oluşturmak için yardımcı olur. Ama tüm bu geçicidir. Ama ağrı yalnızlığın içinde, perde arkasında kıskançlık yüzünden, sevdiklerinin ihanet yoluyla, tekrar tekrar geri gelir.

son söz

Bizim yazar Kahramanları - serbest meslekler veya meslekler anlamıyorum. Onlar oldukça kısa ömürlü çağrılabilir bir hayat. Bir yazar için arsa geliştirme kendi iç dünyasında ne olup bittiğini önemlidir.

Darya Simonova, kimin kitaplar tek nefeste okunur, aktif olarak diğer türler kendini çalıştı. O birkaç tarihsel ve edebi şecere yayınların yazarıdır.

Ayrıca 2011 yılında Elena Strinadkinoy polisiye film "XV Stone" ile birlikte yazılı gitti.

Kitaplar Dari Simonovoy:

  1. "Polovtsian Dansları".
  2. D. Simon E. Strinadkina - "On beş taşı."
  3. (Aynı zamanda "feromonlar Montferrand" olarak da bilinir) "salıncak".
  4. "Dar Kapı".
  5. "Frengi çıbanı".
  6. "Ping Pong hayatta."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.