GüzellikTırnakların

Manikürcü Sveta Sanders

O, "lakomanom" kendini çağırır ve aynı adı taşıyan bir blog tutar. Instagram yılında abone sayısı zaten Rusya gerçekten de bir kaydıdır 500 bin aştı. Vernik blogger şu ya da bu fantezi figürü nasıl ayrıntılı olarak açıklayan inanılmaz görüntüleri her gün tırnak tasarımları koyar.

Bu, yabancı blogcular arasında da özgün modern tırnak sanat lider sayfasını bilinmektedir. Ağ ilginç fikirler kadın marigolds dekorasyon "patlatma", bu şaşırtıcı kızla tanışmak edelim.

"Lakomaniya"

Smolensk blogcu Sveta Sanders, inanılmaz şaheserler yaratan 6 yıl önce, tırnak tasarım dersleri adanmış özel bir forum var. Şimdi bir "hasta" en sıradışı renkler boyar kabul, yani sadece bir hobi değil kırılgan kız için olduğunu, yeni bir hobi yakalar edilir.

O vernik büyük miktarda satın aldı ve küçük şişeleri onu koleksiyonunda ne kadar değerli olduğunu sürekli sorular, karanlıkta omuzlarını silkiyor nasıl kontrolsüz hatırlayarak, gülüyor. "En ufak bir fikrim yok. Sık sık gönderme yeni vernikler ve hep fırça onların raflar, aksi benim ev olmazdı, böyle bir depo, "- diyor blogcu.

hazinelerinizi tüm gizlemek için, o lake cihazlar kaldırır bir Çekmeceli aldık. 12 çekmeceler ancak uygun ana toplama ve sürekli bir ihtiyaç yeni bir yer için mağaza araçları için "lakomanyaka".

Tırnak benzersiz tasarım

Yıldız tırnak sanatı, benzersiz desen hayatında somutlaşan günlük motive onların aboneleri, pullar, çeşitli formların kalıpları kullanarak, geleneksel damgalama ile çalışmaya başladı uygulama çizimleri tanır.

benzersizdir tırnak tasarımı olan Sveta Sanders, ilk önce gerçek büyücü dahil ışığı kendisini işe şimdi yeni fikirler ve sonra onları karşılamaya çalışıyor, ve tırnaklar kopya sanat çizimleri taraftarların büyük ordusu ile ağda olduğunu açıklar. Hep olağanüstü şeyler boyamak istedi ve yeni fikirler başını ziyarete durdurdu asla. Hatta bazen kumaş üzerinde çizim yeni çivi sanat ile tetikleyebilir.

Yetenekler Rus blogcular

idol ve ideal onun lake konular için uzman olanlar arasında kim olduğu konusunda sorulara Sveta Sanders kimsenin izole söylüyor. ona çoğu gibi o Rus ev hanımı bloglar itiraf rağmen. Bu özel bakım zarif manikür ve orijinal fikirler, bizzat icat ve internetten alınmaz odaklanır.

"Lakomana" serbest zaman göründüğünde, o yeni fikirler ve fanteziler hayran bant Instagram önem veriyor. Sanders İlahi, bazı kızların deha diyor , çivi resmeden her zaman öyle yapmak istedim diyor, ama ne yazık ki, sanatsal yetenek ile yetenekli değil.

Video ve Swatch

Sveta Sanders onun görüşüne göre, ağ "Instagram" bir hesabı var karar vermek kolay değildi açıkladı, ancak, bloglar yavaş yavaş eski haline geliyor ve sadece onlara yol olanlar tarafından okunur. Kadın bir sayfa oluşturmak için etrafında kaldırdı heyecan isabet: o binlerce hayranın tarafından imzalanan ilk günlerinde, ve şimdi o atar blog etmese Sanders sadece Instagram öder odaklanır.

Taşınan tırnak şaheserleri Işık yenilik yansıtır ve sadece Swatch işlerini durmak karar verir, ama aynı zamanda olacak aboneler için görüntü talimatlarını yapmak. Onun aksiyon sekansları hayranlarına tekrarlanan çivi renkli resim çizme gösterilir zaman o mutlu.

Swatch için Sveta Sanders tırnak tasarımları hangi, kendi görüşüne göre, renk cilalar çok doğru iletilir, gün ışığında yapar. Yanlış renk görüntüleyen zaman yanlışlık varsa düzeltilmesi, fotoğraf editörü kullanır. burada oldukça doğru renk yorumuyla daha önemli keskin detay haricinde Ama filme kız, sadece suni ışık taşır.

bir hobi Gönderen - Ana çalışması

Onu ana faaliyeti haline için itiraf ettiği gibi doğum izni Sveta Sanders, çivi ve mücevher üzerindedir. Her zamanki hobiler sonraki seviyeye geçti, o manikür onun tam zamanlı bir iş inanır ve bir çok alan işbirliği teklifleri. O tırnak sanatı çok ilerisinde ilerledi ve hatta tek bir renk kaplama tercih edenler, şimdi bir güzel tırnak tasarım seçer düşünüyor.

favori firmalar

Blogger Deborah Lippmann vurgulamaktadır aralarında boyaları üreten bazı firmalara ait düşkünlüğünü besler. Onun hobileri şafakta, 6 yıl önce marka öğrendikten sonra, bu güne kadar onların tadı değişmez.

inanılmaz oluşturulması konusunda ilham çivi üzerinde çizimler, Sveta Sanders ürünlerini tapıyor ideal lake gölge Avustralya şirketi Resim Lehçe, geliştirilmesi katıldı. Elde edilen renk - mürekkep yanardöner pırıltılar ile doyurulmuş - sadece blogcu memnun. renk yanardöner kıvılcım serpiştirilmiş mor baktığında Aboneler, güneşte onun parlak bir yüzey ve ilginç bir oyun işaretler.

okuyucular için Başyapıtları

Başarılı bir blogger bakılmaksızın güncel trendler, o seviyor sadece ne yapar, tırnak sektöründe trendleri takip etmez. moda kapsama monoton narin çiçek söner asla düşünülürse, kız onların okuyucuları için tasarımlar çeşitli gerçekleştirir. Ve o onun başyapıtları sığmalı özel konumu ve stil gerektirir nedeniyle, sokakta bu çivi ile gitmez söylüyor. Genellikle bir renkten diğerine yumuşak bir geçiş özel bir teknik göre Sveta Sanders gradyan manikürünü gerçekleştirir. Ancak, çivi siler ve şeffaf kapağı neden yeni bir fikri gerçekleştirmek için.

Uygun tırnak bakımı

Aboneler genellikle sorular yetenekli tırnak tasarımcı sormak ve o memnuniyetle uygun anlatır , tırnak bakımı sadece yüksek kaliteli boyalar orada olmadığını unutmamak gerekir. kaplamayı çıkarmak için hangi akışkan - Sveta Sanders odaklanır vurgular biri. blogcu hepsi iyidir, hatta bazıları çivi yıpranmasına yol açtığını itiraf ediyor, ve Sally Hansen kendileri için şirket vurgulayarak, nazik araçları kullanmalarını önerir.

Buna ek olarak, başarılı bir çivi blogger burada asıl şey söyleyerek zafer hayalleri başlayanlar için ipuçları verir - "Herkes gibi" sayısız Swatch için yüzünü kaybetmez ve yapacağım

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.