Sanayi

Işbirliğinin bir teklif yapmak nasıl

iş etkinliği bugün büyük ölçüde bir şirketin başarısını belirler. Bütün bu çalışmalar bir okuma yazma organizasyonu, sırayla, büyük ölçüde sadece gerçek ekonomik performansını etkileyip, aynı zamanda piyasada şirketin yüz görüntüsünü belirler. ürün ve hizmetlerini tanıtmak için modern yönetim en yaygın tekniklerden biri, inisiyatif çeşitli ticari projelerin hayata geçirilmesi için ortakları çekmek için çalışıyor. Böyle bir durumda tür işbirliğinin bir teklif gibi bir yöntem kullanmak gerekir.

Böyle bir öneri genellikle sözlü veya yazılı olarak yapılır, ancak belirli ve çok gerçek bir proje ile ilgili olarak sadece bir niyet beyanı olmadığı zaman, teklifin yazılı olacaktır. Bu iki yöntem avantaj ve dezavantajları vardır. müstakbel ortağı ile sözlü iletişim üzerinden dışarı ayarlanabilir Tabii ki, gizli bilgilerin daha açık olmak gerekirse, bazı gayri iddia edilen işbirliği ya da belirli bir projeyi belirtin. Ama objektif olarak algılanmaktadır bilgilerin iletilmesi bu bölümünde nedeniyle doğaya sadece tespit edilemez, unutulur sözlü iletişimin gibi. Buna ek olarak, bu bilgiler şey belirsizliğini koruyor anlamak için, geri alınamaz.

Potansiyel ortağı defalarca teklifinizi tüm ayrıntılarını anlamaya başvurmak yeteneğine sahiptir, çünkü Ama yazılı taahhüt işbirliğinin bir teklif, böyle bir fırsat verir. Ancak, orada hüküm bulunmayan pravoobyazyvayuschih ancak şirketin veya firmanın imajını etkileyen bile, yazılı sürümü zaten bir belge olduğunu hatırlamalıyız, o oldukça önemli olabilir. Bu nedenle, yetkin ve profesyonel bir şekilde dekore nasıl bağlı olarak, bu belge bu özel durumda işbirliği kaderini değil, aynı zamanda bir parti olarak şirketin imajını sadece bağlı olacaktır iş.

Ne zaman teklifleri hazırlamakla, bununla her kelimenin bir anlamı vardır ve şimdi alakalı sadece bilgiyi taşıyan değil, ama unutmayın sonradan ortaya sorumluluk payı.

Adım adım talimatlar şeklinde temsil edilebilir, örneğin, bir belge, hazırlanması için bazı kurallar vardır. Artık sorulur hepsi, dikkat edilmesi gerekli olan bir şablon veya model olmadığını anlamak önemlidir. Bu - olumlu bir sonuç ve bu deneyimin Yorumların bazılarını vardı sadece bazı deneyim.

Yani, burada konuda bazı düşünceleri vardır.

Belgenin tasarımına alma, belge olarak aynen götürün. işbirliği için Baskılı en iyi fiyat teklif şirket logosu ve iletişim bilgilerinin tüm ayrıntılarını içeren, antetli olmalıdır. kâğıt kalitesine dikkat edin, ortaklar sonuç çıkarmak için bu temelde zaten. Eğer bir kitapçık şeklinde bir öneri gönderirseniz, her nasılsa onun her sayfasındaki logolar çizmek de, e-posta veya faks ile önerilerini göndererek yapılabilir.

ask - Eğer tam adını bilmiyorsanız size teklif hitap edilmektedir kişinin konumunu belirtmek doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun. Bu durumda, hiçbir kısayolları (örneğin, "milletvekili. olarak, Baş., oyunculuk ve benzeri) olmamalıdır. Özellikle uygun rehberlik soyadını ve yetkilinin baş harfleri önemini vurgulamak değildir buradayım, öyle - tabii meselesi. Tedavi doğru ifade edilmelidir, ancak aşinalık ( "sevgili CEO" yazmayın - bir seçenek değil).

Tedavinizin başında ilgiden konusunu belirtin o başvuruda bulunduğunuz için amacıdır. Eğer varsa daha önce vardı o sözlü bir anlaşma - hatırlatmak hakkında o, bu irade yardım potansiyel bir ortağı daha konsantre bir çalışma senin belgesi.

ticari kısmı, kısaca henüz kısaca ve açıkça fikrin veya projenin özünü açıklamak hangi - tasarım önerilerinin en zor kısmı. Aşağıdaki dikkate alınması gerekmektedir:

- ilginiz teknolojik işbirliği alanında yatıyor varsa, ana vurgu teknolojik çıkarlara olduğu sadece teknik ve ticari teklifi, dışarı yapmalıdır;

- siz ve müstakbel ortak hizmetleri sektöründe çalışıyor olacak, eğer bir tırnak hizmeti hazırlamak için gereklidir. Bu, bu makalenin başında söylenen ile bağlantılı olarak vurgulanmıştır - bir şablon olarak bu önerileri dikkate almaz!

Öneri kendisi ikiden sayfaları sürmemelidir. Eğer sığmazsa tüm gerekli bilgileri eşiniz ilgili daha sonra tanıdık olabilir uygulamaları ve diğerlerini resmileştirmek uygun olacaktır.

en azından hesaplanan verilerin seviyesinde yatırım bilgi içermesi gerekir işbirliği teklifiniz, bu ortaklar hızla gezinmek ve önerisi üzerine bir karar vermek için yardımcı olacaktır. İşte zamanlaması ve projenin parametrelerini belirlemek için uygundur, aynı zamanda doğruluk seviyesinde tahmin edilebilir.

Eğer Başvurmayanlar için ilk kez bir ticari teklif için bu şirket, be emin etmek şunlardır bilgileri kendi başlarına ve deneyim Uygulanması benzer projeler.

Yani sonuç olarak, size tasarım önerilerinin teknik kültürü ve potansiyel ortağı olan teslimat yöntemini çağırabilirsiniz. Bu is not durum, hiç be kuruş bilge ve denemek için tasarruf para, sonunda, bu tür tasarruflar kutu kurşun kaybolması yararlı işbirliği.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.