GüzellikTırnakların

Orijinal fikir ve teknoloji: Yeni Başlayanlar için çivi üzerindeki rakamlar

Her kadın en azından ara sıra tarzınızı çeşitlendirmek istiyor. Ama saç modeli, saç rengi veya dolap değişikliği - önemli yatırımlar gerektiren ve risk üstlenmesi çok sorumlu adımlar, "aniden ve işe yaramaz?". Bu durumlarda düzeltme başarısız kararlar uzun bir zaman alabilir ve ne bir kız anlık heves imajına uğruna risk almaya hazır mı? çivi boya ve zaten kanıtlanmış görüntüye biraz çeşitli yapmak için bir fırsat var olduğunda.

Yeni başlayanlar için tırnaklar Şekiller: araçları bir cephanelik işe

(Çok profesyonel alanda çivi çizim denir) çivi sanatı yapmak için, kızlar büyük çoğunluğu zaten birkaç araçları gerekir. onlar değil, bunlar "sanat şeyler" zor değildir satın almak.

Yani, gerek ilk şey - manikür seti, sırayla tırnak cilası uygulanması için hazırlamak. Sonra ince bir dikiş iğnesi veya kürdan gerekli. Bundan sonra, hiçbir profesyonel varsa, bir fırça hazırlamak geleneksel sanat satın ve keskin ucu bulmuştur böylece biter kesti. Daha iyi, ortaya çıkan şekil tiner.

ek bir araç olarak yapmak için , çivi çizimleri başlayanlar için köpük ufalanabilir ve küçük pul veya taşlar arasında uygun bir parça.

Tabii ki, "araçlar" ek olarak gerekli farklı renk şemaları boyalarla ayrılmış olması. Parlak siyah veya beyaz: Bunlardan biri soğuk ve nötr olduğunu arzu edilir. biz çizimleri yaratacak içlerinden çünkü bu kaplamaların amacı, en sorumludur. model için arka plan olacaktır rengi: Ayrıca tırnaklarınızı tabanını almalı. Renkler kendi aralarında hem de giyim ile değil, kuyuda harmanlanmış emin olun.

Yani, biz evde başlayanlar için çivi üzerine çizim yapmak için tek yapmanız başlaması birçok mevcut araçlar süresiz ertelenmesi değil, orada öğrendim. Şimdi ne tırnaklarınızı süsleyebilirsiniz bulunan araçları kullanma hakkında düşünmek gerekir.

resim çivi kolay tekniği

Yeni başlayanlar için çivi üzerindeki bu basit çizimler zaman ve beceri en az gerektirir. süslü çiçek çizmek için hazırlanmış tırnak cilası tabanına uygulanması gerekir. desen için çıktı olarak, tabaka çok sıkı ama ince değil olmamalıdır. tek noktası - - orta ve onun etrafında diğerleri vakıf kuruduğunda önce, çiçek 5 siyah ya da beyaz lake damla şeklinde bunu damla. Sonra bir iğne veya kürdan ve birbirine damlacıkları alır. ortada, her bir "yaprakları" başlar ve daha sonra merkezden iki dönüşler yapmak için - bu yapraklarla bir kök olacaktır. İkincisi yapmak zorunda değildir, tüm zevkinize bağlıdır.

Benzer şekilde, tek bir dal yapabilirsiniz: tırnak plakası boyunca üç damlacıkları uygulayın ve sonra kendiliğinden açılan hareketinin ucu yoluyla taşıyarak, onlara iğne bağlayın ve filiz hazırdır. yaratıcı bir yaklaşım unutmayın: çizim renkli olabilir!

Yeni başlayanlar için çivi üzerindeki rakamlar zaten en sıradışı fikirlerini uygulamak olanak sağlayan bu teknik, bunlarla sınırlı değildir. Yani, örneğin, köpük bir parça don olabilir, tırnakların ise - bu don "süslenmiş" olan kış pencereler olduğunu.

tırnaklarınızı tabanı yumuşak mavi tonlar atın. Bu inci veya yüksek parlaklıkta olabilir. Ancak bu rakam farklı üsleri desen ve doku için laklar için gerekli olduğunu unutmayın: bunlardan biri parlak ve diğer inci olmalıdır.

Bir çivi tabanı kuru ve çiviye şekilde kurulmuş sonra, köpük kauçuk bir parça alıp beyaz bir vernik o daldırın. inşaat kağıt alanında bir "aracı" ile Blot ve ardından boyanmış tırnaklar için itin. Tüm tırnak plakası üzerinde yapın. Eğer "daha don" isterseniz, daha sonra aynı teknolojinin bir ikinci katı uygulayın.

payetler ve taşlar: Yeni Başlayanlar için çivi resimler süsleyin

Ek takı uygulama yöntemleri de küçük sırları vardır. şekil ışığında güzelce shimmered için, açık bir ceket ve parlak bir toz gerekecektir.

Biz, bir fırça almak Parıltı bir kap içine koyun, daha sonra aşırı kurtulmak gerekir. Bu kapak plakası renksiz tırnak cilası önce. Sürece vernik yerleşik olmadığı gibi fırçanın dikkatli hareketler çiviye glitter koymak. Sonra vernik bir kat uygulayın. Daha uzun orijinal halini muhafaza manikür için dekorasyon pekiştirmek olacaktır. Benzer bir teknik kristaller uygulanır.

Eh, şimdi kendi elleriyle yaptığı çivi benzersiz desenleri ile tarzınızı orijinalliği ekleyebilir. Hadi

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.