HobiDikiş

Madde kağıt şurikeni nasıl anlatacağım

Shuriken - Japon vatandaşı silah, genellikle düşman ateş edilir yıldızlı şeklinde yapılır. Muhtemelen hiçbir çocuk kendi cephanelik gururla onun denklerini göstermek için küçük bir şey var reddeder. velilere O küçük sopa askerler shurikens satın almak. Tabii ki, can ve satın fakat eller tarafından yapılan şey, çok daha yüksek değerlidir. Biz sadece kağıttan yapılmış en doğaçlama silahları nasıl yapılacağını biliyorum. Ve bunun için ihtiyaç azdır: biraz zaman biraz el çabukluğu ve bir kağıt levha.

Nasıl shuriken do kağıt bitmiş?

Çocuğunuzla muharebe üretim dişlilerinin Engage. Böylece, sadece ona yeni bir oyuncak vermek değil, aynı zamanda ilk ders origami öğretecek değil. Size kendinizi için iyi bir başlangıç noktası shurikeni kağıt kir içinde çocuk yüzünden önce düşmemeye olun ve sonra adım adım talimatları takip etmek nasıl teknolojisi çalışma.

1. o değilse o zaman, bir kağıt kare levha atın fazlalığı kesti. ikiye katlayın. Şimdi iki eşit dikdörtgenler halinde tabakayı ayıran merkezi bir katlama hattına sahiptir.

2. bu dikdörtgenler her biri (bükülerek) tekrar ikiye bölmek ve bir dikdörtgen içeri doğru bükülmüş olan kenarlarını elde etmek için sıkıştırın.

- aşağıya bir yukarıya, diğer: 3. Aşağıdaki farklı yönlere bizim figür bukle olduğunu. İki üçgen toplam bant genişliğinin ortasında bağlanmalıdır olsun. Hazır silahlarımız biri.

4. Her şey tam diğer kare ile aynıdır, yalnızca açıları farklı bir yöne çevirmek gerekir. Yani gelecek shuriken ikinci parçası.

5. Şimdi yalnızca birleşik bir bütün halinde parçaları monte etmek zorunda. İlk parça cebi köşeleri, ikinci dönüş koymak için diğer eliyle prosedürü tekrarlayın. Hepsi - atma hazır yıldızı!

disklerin Shurikens

kağıttan yapılmış tek shurikens yoktur, ürünleri kullanmak ve eski istenmeyen diskleri üretmek mümkündür. kolayca bir kişi ya da hayvana yaralanmalara neden olabilir Ancak, tavsiye edilmez bu tür silahları atmak. Bir sürücü almak ve bir işaret çizgisi ile kesişen çizgilerle harcama dört eşit sektörlere bölmek gerekir. en uç noktaları, yıldız işareti noktalar vardır. Sonraki ikinci disk tepelerine koyarak, bir şablon olarak kullanılması gerekir. Biz shuriken şeklini almak için, her tarafta bu işlemi gerçekleştirmek. Şimdi silahlarımızı kesmek için sadece kalır. Uygun akrilik veya vitray: o zaman güvenlik ve diskin kenarına künt mümkündür, siyah boya ile boyamak için arzu edilir.

Shurikens metal

Bir yıldız ile müdahalesi bu tür önce düşünün: Eğer gerekli? Artık kendini savunmak için uygundur silah, kenarlı vardır, ancak bunu kötüye değil daha iyidir, böylece kağıt shurikeni daha güvenli hale getirmek için nasıl. Bir çelik plaka almak için yeterli bir metal şurikeni, yapmak için. Üzerinde sen matkap gibi ne bir form çizin birkaç delik delmek ve daha sonra bir demir testeresi yıldızla kes. Bir dosya o zaman mükemmellik getirebilir.

Şimdi elinizde kağıt ve diğer malzemelerden bir şurikeni nasıl biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.