BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Olduğu gibi "Telgraf" hesabımı sil?

Günümüz dünyasında, iletişim için popüler bir yoldur özel haberciler kullanarak mesaj göndermektir. Böyle bir uygulama olan profil telefon numarasına bağlıdır Telegramm olduğunu. Ancak, "telgrafa" gereklidir yüzden değişikliklerin sayısı, yazışmalar ile birlikte hesabı kaldırmak veya başka bir telefona aktarmak zamanlar vardır.

Nasıl Telegramm-hesabı kaldırmak için?

anında mesajlaşma herhangi biri olabilir yoluyla arzu nedeni iletişimi tamamlayın. Hatta Yüklü uygulamayı olması gerekmez - Ve ne olursa olsun bunun hesabını silmek için "telgrafta" çok basittir. Profili kayıtlı olduğu SIM kart İnternet ve telefon erişimi için yeterlidir. SSS, sayfaya bağlantı devre dışı olduğunu - resmi web sitesine Telegramm gidip, soru-cevap bölümüne gitmek gerekir.

Telefon numarasını girdikten sonra "İleri" butonuna basın ve ekranda görünür alana girilmelidir doğrulama kodunu içeren bir kısa mesaj gelmesini bekleyin. Bu operasyonun tamamlanmasından sonra, tüm günlükleri "Telgraf" profilini çıkarmak temizlenecektir. Otomatik temizleme kullanarak yapabilirsiniz, Bir hesabı silmek için. Bunu yapmak için, "Devre dışı bırak Hesabı" hesap profilinde hiçbir etkinlik silinecek orada ne kadar süre sonra tanımlamanız gerekir uygulamanın güvenlik ayarları gidin.

Nasıl Telefon numaramı değiştiririm?

Bazen nedeni, değişiklik telefon numaraları kullanıcıları sonra değil hesabını nasıl değiştirileceği bilerek başka bir kullanıcının profiline aktarabilecek, uzman bir mağazaya tüm kişileri ve mesajları kopyalamayı deneyin. Böyle durumlarda "Telgraf" in birkaç tıklama oda bir değişiklik yapmak sağlayan özel bir işlev yoktur.

Bunu yapmak için, nerede telefon numarası hesabını tıklayın, "Ayarlar" gidin. Bütün sohbet ve kişileri otomatik transferi ile oda değiştirmek istenir açılan pencerede. niyetlerinizi onayladıktan sonra sadece görünen kutuya onay kodunu sağlayacak sonra yeni bir telefon numarası girmeniz ve edilecektir.

Hesap nasıl geri yüklenir?

sayfanızda oturum açmak için parola kaybetmek halinde, bazı kullanıcılar "Telgraf" hesabınızı kurtarmak için nasıl bir yol bulmak olmayabilir. Ve yeterince basit hale getirmek için - kayıt yapıldığı kullanışlı internet erişimi olan cihaz, hem de telefon numaranızın olması yeterli. Uygulamayı açarak Web sitesini veya erişimi girerek, yetkilendirme kodu gelecektir hangi telefon numarasını girmelisiniz. Bununla beraber, onların profiline tekrar ulaşmak mümkün olacaktır.

Hesap üçüncü bir tarafa ele aldı, daha sonra kişisel temaslar ve yazışma gizlilik sağlanması profilin tek kontrolünü yeniden kazanmak için, bir profil silinemez. ayarlarına giderek, "Tüm diğer oturumları End" seçeneğini hangi sekme "Aktif oturumlar" gitmek gerekir. kullanılan hariç o tüm diğer cihazın yetkisini yapılacaktır Bundan sonra. "Telgraf" hesabı silmek durumunda, yazışmaları dönüp eklenen kişiler imkansız olacağını belirtmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.