KanunYasal Uygunluk

Ltd. açmak için belgeler: şirket Kayıt

Mülkiyet Ltd bir veya daha fazla kuruluşlar tarafından kurulabilir ekonomik yapıdır. Bu durumda, kayıtlı sermaye şirketi tarafından oluşturulan boyutları belirtilmiştir, bölüme ayrılmıştır kurucu belgelerinde. Bu yapının üyeleri yükümlülüklerinden sorumlu değildir ve Şirket'in kayıpların riski onlar tarafından yapılan katkıların miktara kadar olacaktır.

Hangi belgeler Ltd. açmak için gerekli olan

kuruluşun yasal statüsü, oluşturma, tasfiye ve yeniden yapılanma için prosedür Medeni Kanunu ve Limited Şirketler İlişkin Yasa'yı tanımlanmıştır.

adını (isim), adres, kurucuları hakkında bilgi ve yetkili sermaye oluşturduğu içermelidir LLC açma yapı belgeleri kaydetmek için. Şirket tam adı olmalıdır, o da Rusça bir şirket kısaltma olabilir.

geleceğin bir toplum olacak bir yer şirketinin tescil alanı tarafından belirlenir. kurucu belgelerinde konumu itibariyle anapara iş yeri veya adres yazılabilir cesetlerinin yerini şirketinin yönetiminde. Uygulamada, adres LLC yerinin onayı ile ilişkili pek çok sorun vardır. Örneğin, adres konut dışı binaların kira konusunda bir anlaşma onaylayabilir. Ancak, kayıt aşamasında yeni kurulan şirket bile olamaz bir ön anlaşma kiralama ve onun gelecekteki adresini göndermemeyi.

Bu durumda birkaç çıkış vardır. Bir (geçici) ikametgahı satın almak veya her kurucusu (gerçek kişi) ait ev adresi tescili için sağlayabilir. İkinci seçenek küçük işletmeler için geçerlidir.

LLC açma Belgeler yetkili sermaye yapısı ve büyüklüğü hakkında bilgi içermelidir. Büyüklüğü işçilerin asgari ücretlerinin en az 100 kat hacim olacaktır. kurucularının Kayıt sırasında sermayesinin yarısından fazlasına ödemek zorundadır. Her katılımcı Ltd zamanın devlet kayıttan bir yıl aşmamalıdır kurucu anlaşması ile belirlenen süre katkıda bulunur. katkı için para, menkul kıymetler gibi parasal değeri olan veya mülkiyet haklarını alınabilir.

Kayıt olduktan sonra aşağıdaki belgeler şirket oluştururken: birincisi, bu kuruluşun temel olduğunu ve ikinci olarak, kurucuları olan bireylerin pasaport şirketin kurulmasıyla ilgili protokol, hem de kopyaları. Kurucu tüzel kişi, bu konuda gerekli bilgileri (Enterprise, TENEKE, BIN, yer adı) ise. Ayrıca şirketin tescili için hakkında bilgi vermek için şirketin adını geliştirilmesi gereklidir , toplumun faaliyetleri oluşum yolu ve sermaye miktarı hakkında.

Bir kez açmak, LLC başlatılması için gerekli tüm belgeler toplanan bir tasarruf hesabı ve bu paranın yetkili sermayesinin yarısından iddia miktarda koyun. Bu 1-2 gün sürebilir.

Bundan sonra, açılış LLC için belgeler tüzel kişilerin tescili üreten vücuda sağlamalıdır. Bu prosedür üzerinde 6 iş günü sürer. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra toplum kayıtlı ve OGRN ve TIN onu atamak sayılır. zorunlu sağlık sigortası sosyal sigorta, emeklilik fonları ve fon toprak organlarına gönderilen beş gün boyunca yeni bir tüzel kişiliğin kayıt bilgilerine karar verdikten sonra.

yönetmen alınan ve diğer yetkililer mali belgeleri, banka kartlarında imzaların noter örneklerini imzalama hakkını haiz yeni bir şirket onaylı imal baskı kaydı, sonra gün içinde. İki gün boyunca bankada son aşama kayıt anda doğum ödeme hesabını ver.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.