MaliGayrimenkul

LCD "Scheglovskaya Estate": Proje ve değerlendirme açıklaması

namlı konut sorunu uzun sonsuz kategori içine geçmiştir. Ve bunun nedeni metrekarelik son derece yüksek maliyetine şehirlerin sakinleri için özellikle önemlidir. emlak piyasası, talebe göre hızla gelişmekte olan, yeni mahalleler şehirlerde yetişen ve mega kentler kendi sınırlarını genişletiyoruz. Ancak, bugün tek bir kurşun bir taşla iki kuş kurtulmak sağlayan ülke, gayrimenkul edinimi çok güncel bir konu haline gelmiş. İlk olarak, daha düşük bir maliyetle bir ev satın almak ve ikinci olarak, toplama, farklı ve daha müreffeh çevre durumda, sessiz bir yerde kalabalık şehirde diğerine geçmek için.

Tipik olarak, geliştiriciler müşterinin ilgi alanlarına göre arsa seçilir. Yani, bu otoyollar ve yeterli altyapıya sahip yerleşim yakınında bulunan şehre yakın bir yerde, vardır. Bu tesislerin birinde, St. Petersburg dolaylarında bulunan ve ayrıca tartışılacaktır. Bu - "Navis" oluşturucudaki az katlı konut kompleksi "Scheglovskaya çiftliğinde". Biz geliştirici müşterilerine sundukları hakkında olası ayrıntılar olduğu kadar çalışacağız, ona güvenebilir miyim ve ne kadar başarılı satın alacak. Yorumlar sahipleri LCD "Scheglovskaya malikanesi" da inceleme sunulacaktır.

geliştirici hakkında birkaç söz

St. Petersburg Tüm sakinleri konut kompleksi "Scheglovskaya malikâne" geliştirici "Navis» (Navis Geliştirme Grubu) kaliteli gayrimenkul satın sunuyor. Şirket başarıyla uzmanlaşmış son yirmi yıldır St. Petersburg ve Leningrad bölgesi toprakları hakim olan az katlı yapı. kırsal kesimde her müşteriye kentsel yaşamın konforu mükemmel bir kombinasyonunu memnun edecek Shcheglov konut kompleksi "Scheglovskaya konak", geliştiricisi kalitesi çarpıcı bir örnek.

Herhangi bir potansiyel alıcı kesinlikle oluşturucu itibar önce sözleşme imzalmak gerekir söylenir. Ne yazık ki, bugünün emlak piyasası dolandırıcıların, ve bu sözün gayrimenkul yatırımcıları yerine getirmeyen vicdansız şirketleri, oldukça yaygındır ve. Bu nedenle, sorunları önlemek için, güvenilen firmalara sadece erişmeniz gerekir. Bu arada, ve gayrimenkul RC olan geliştirici "Navis", uygular "Scheglovskaya malikanesi." zaten onların evlerin yapımında yaşayan geliştiriciden bu konuda Yorumlar pozitifliği doludur. geliştirici, rahat ve kaliteli konaklama pazara besleyen zamanında tesisleri kiralar ve hep yükümlülüklerini yerine getirmektedir.

Kompleksin kısa açıklaması

Az katlı konut kompleksi "Scheglovskaya konak" - Karmaşık monolitik yapı. geliştirici, ancak, konfor dairelerin düzeyini etkilemez sınıf "ekonomi" ya ait bir evin olarak konumlandıracak. Karmaşık köye Shcheglovo eteklerinde, Vsevolozhsk bölgesinde yer almaktadır. Petersburg itibaren bugünün standartlarına göre hatırı sayılır bir mesafe kabul edilemez sadece 33 kilometre, ayrılır. Bu konaklama ile bağlantılı olarak kuzey başkentinde çalışmak banliyölerinde bir hayat birleştirmek isteyenler için idealdir.

16 dört katlı binalar inşa edilmesi planlanmaktadır. dağıtılır ilk üç aşaması, dördüncü yılında devreye alınması - 2017-th sonunu. İnşaat monolitik teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. dekoratif taş - Dışarıda, bütün evler tuğla, kapaklar bakacak malzemeleri ile donatılmıştır. LCD "Scheglovskaya malikâne", bizim ankette sağlayan fotoğraf, saygın bir görünüme sahip olacak şekilde, stil birliği ilkesine uyulması uzmanların konut kompleksi tasarlarken. Buna ek olarak, tüm daire özelliği "ekonomik" sınıfı konfor kategoriye ait olmasına rağmen farklı güzel ergonomik düzen ve işlevsellik uygun vardır.

taşımacılık

her potansiyel müşteri için ülkede kalacak bir yer seçerken en önemli şey iyi bir varlığıdır ulaşım altyapısı. karayolları, demiryolları ve iyi ve düzenli toplu taşıma yakınlık - sırayla her banliyö ikamet için gerekli olan bu bileşenlerin hızla genellikle şehirde bulunan çalışmaları için elde edebilmek için.

Ve bu açıdan LCD herhangi sorunlar dairelerin sahipleri olmayacak "Scheglovskaya malikanesi." Zaten yaşayanlar Real referansları teslim evlerin günümüzde bazen bunun yerine şehirde yaşayan günlerde daha çalışmaya gezi daha az zaman harcamak zorunda olduğunu göstermektedir.

Karmaşık üç otoyollarına kolay erişim ile karakterizedir - Aksi Sevgili Hayat, Koltushskoe pisti ve prospektüs Kosygin denir Ryabovsky Otoyolu vardır. halka gelince, o zaman LCD'den ona sadece 16 kilometre. Düzenli olarak taksi ve otobüsler yola hangi otobüs istasyonu, "Scheglovskaya malikanesi" sadece birkaç adım uzaklıktadır ve tren istasyonuna gelen, onun platformu kalkan 15 dakika trenler için telaşsız ayak ulaşılabilir Finlandiya İstasyonu. seyahat süresi - bir saatten biraz fazla. "Ladoga" - metro istasyonu, kompleksine yakın gelince.

Bölgesel merkezi - Vsevolozhsk - düzenli katılmak ve otobüsler ve taksiler. buna mesafe sadece beş kilometre.

ekoloji

Şehir dışına taşımaya karar verdi herkes yerleşmek zorunda kalacak bölgedeki ekolojik durumun, ilgilenen açıktır. O buna değmez konut kompleksi içinde emlak satın karar olanlara endişelenecek hemen belirtmek gerekir "Scheglovskaya malikanesi." Saka ek olarak, yapay olarak park alanına orada oluşturulur, ormanlarla çevrilidir. Bölge sanayi yok vardır ve diğerleri, çevre nesneler üzerinde olumsuz etkisi vardır. Bu bağlamda, hava, kimse sahip olmalıdır karar hakkında çok üzgünüm temiz. havzalar ile ilgili olarak, onlar yerleşim orada kendisi hakkında doğrudan, ama o kadar da uzak kompleksinden aralarında göller, bir holding - ve ünlü Ladoga. Şunları yapabilirsiniz sadece yirmi dakika Kendi taşıma sahip, buna alın.

sosyal altyapı

Karmaşık "Scheglovskaya malikanede" Her ikamet gerekirse tesislerin hizmetlerini kullanabilirsiniz sosyal altyapının köy. Onlar çok az değil, tesadüfen vardır. Kendi anaokulunu Has, 550 çocuk öğretilebilir bir lise bulunmaktadır. Çeşitli bölümlerin eğitim kurumları işletme ağırlığı en son İçin.

(Yetişkinler hem de çocuklar vardır) bir kütüphane, postane, eczane, Sberbank bir dalı - It "Manor" yaşayanları sunmaktadır. Gerekirse, yerel kliniğe hızlı tıbbi yardım isteyebilir ve sakinleri kolluk noktasının çalışanlarının güvenliğini sağlayacaktır. Bir spor kulübü, sayısız bölümler işletilen - Çocuklar için bir müzik okulu ve yetişkinler için vardır. Orada köy ve bir sauna.

Ben hizmetler konut kompleksi "Scheglovskaya malikanesi" tüm sakinlerine kullanılabilir nesneler, listesi, yakın gelecekte "Navis" doldurmak için gidiyor söylemeliyim. tüm evlerin son kez, şirketin yeni sosyal kurum ve tesislerin yapımı devreye alınacaktır başlamak niyetinde.

ticaret altyapısı

konut kompleksinin Bu aşamada henüz çok uzun sakinleri onlar uzlaşma teklif edebilir gerçeği zevk, kendi ticaret altyapısını sağlamadı. Ve o kadar küçük değil. İşte perakende zinciri "aile sermaye" ait, küçük bakkal ve mamul mallar noktaları, aynı zamanda dükkanlar sadece vardır. Tüm ürünler ve emtia, ancak ve sadece, ihtiyaç yerinde satın alınabilir. Eh, uzmanlık ve markalı şeyler sadece beş kilometre LCD "Scheglovskaya malikanesi" dan ve oldukça büyük şehirler olan Vsevolozhsk, içinde gidebilir için. Orada kendinizi herkes ve eğlence severler için bir şeyler bulacaksınız. Vsevolozhsk yılında kafe, restoran ve alışveriş merkezleri çok sayıda vardır. Lyubitetelyam çok sıkıldım sadece eğlence yok. Yanı sıra eğlence için St. Petersburg gidin. Ayrıca, özellikle genç aileler, öğrenciler ve yaşlılar için de önemlidir ilde fiyatları çok daha az olduğu gerçeğini, göz ardı edilmemelidir.

Evlerin yapımında ana çalışma tamamlanacaktır sonra yapılacak işlem gıda mağazaları, eczaneler, kamu hizmeti tesislerinin ağı inşası başlayacak.

Yani konut kompleksi sakinleri kent yaşamına alışık hafife hissetmeyeceksiniz yakın gelecekte hiçbir şey "Scheglovskaya malikanesi." mümkün Hakkında sonsuz, tabii ki, anlatmak, fakat gitme zamanı ve ana bölüme. En önemlisi, onları daire Ne mevcut ev ve?

Ne kiracılara sunuluyor?

Hatta kendileri öğrenci ve emeklilere genç ailelerden herhangi bir sosyal tabaka temsilcilerinin uygun bir versiyonunu bulabilirsiniz şirket uzmanları konut kompleksi "Scheglovskaya konakta" o halledilir proje aşamasında. Böylece, onların 16 evlerin herhangi bir stüdyo daire ve Eurocard tesislerinde olarak satın alınabilir. 3-yatak odası ve stüdyolar - En düşük bir ve iki yatak odalı daireler sunuyoruz. müşteri için özellikle çekici nedir, mevcut farklı düzen vardır gerçektir. Herkesin kendileri seçebilirler Böylece şey kendi zevkinize uygun.

Bir 1072 daireden toplam ve geliştirici düzgün yaşam alanı her kıymetli metre kullanmasına izin ergonomik ve fonksiyonel düzen, birleştirir. İkincisi ile ilgili olarak. 53 ila 60 kadar, üç - - 80 83 kadar metrekare yatak odalı daireler 30 ila 33 kareler dvushki gelen bir alana sahiptir. Alan stüdyoları - 27 ila 30 kareler. treshka içinde banyo kombine küçük dairelerde genellikle iki olduğu gibi - kombine ve ayrı. Mutfak alanı tesislerinde türüne bağlı olarak değişiklik gösterir ve 7 ila 13 kareler arasındadır.

Onlar apartmanda kiracı bulacaksınız

Temel ve "anahtar teslimi" - bittikten açısından iki seçenek bir seçenek sunulmaktadır. Buna bağlı olarak, elbette, değişir ve metrekare başına maliyet. İlk durumda, kiracı kendi daireler sıvalı tavan ve duvarlar, metal giriş kapısı ve kat kaba şap bulacaksınız. İkinci olarak - bir laminat zemin, tavan, duvar kaplamaları, banyo ve mutfakta seramik boya. Kapının da,, MDF çelik + ekstra iç duracak. Ayrıca, daire "anahtar teslimi" sıhhi tesisat ve elektrik ile donatılmış olacak. merkezi ısıtma radyatörleri dairelerin her iki tür de bağlı olan ve yüklü. Ayrıca, hepsi üçlü pencerelerde PVC pencereler ile donatılmıştır.

maliyeti

"Scheglovskaya malikanesi" LCD sunulan Mülkiyet ekonomi sınıfını ifade eder. Bu bağlamda, geliştirici bugün metrekare başına kadar pahalı maliyeti en aza indirmek için her türlü çabayı göstermiştir. Şu anda bu kare başına 48 000 ruble başlar. Dairenin türüne ve büyüklüğüne göre toplam maliyet oranı açısından, gayrimenkul (bitirmeden) 3,5 milyon ruble 1.1 milyon gibi düşük olabilir satın alın. tam olarak tamamlanmış seçerseniz, daire 1.660.000 milyon ila 4.7 ruble mal olacak.

Tüm evler binalar düzgün rahat avlulara oluşturacak şekilde inşa edilir. Her yerde bahçecilik ve peyzaj konusunda çalışmalar yapılacaktır. devreye konutlarının çevresinde, zaten yürüyüş yolları, dinlenme alanları ile donatılmıştır, ayrıca açık fitness ekipmanları ile donatılmış çocuk oyun ve yetişkin spor alanları bulunmaktadır.

misafirler için karmaşık ve otopark daimi sakinleri için park durumu vardır.

Hatırı sayılır ilgi sakinlerinin güvenliği ödenir. Yani, tüm evlerin çevre üzerinde korumalı ve video izleme sistemleriyle donatılacak. Topraklarında her zaman güvenlik görevlisi olabilir ve her bölümde olacak - kapıcı. topraklarına giriş saati güvenliği yuvarlak bir yazı taşıyacak kapısında aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

Ne konut kompleksi sakinleri do "Scheglovskaya malikanesi?"

Biri sadece birisi konut kompleksi içinde mülk ne severdi gıpta edebilir dikkati çekiyor. Sonuçta çok sayıda evin ele edilmiştir ve bu insanlar yaşıyor. LCD "Scheglovskaya Manor" yorumları gelecekteki komşularıyla konuşabilir ve geliştirici verdiği sözleri yerine getirmesi halinde herşey aslında o kadar iyi ve olmadığını öğrenmek için hakkında gerçek almak isteyen Yani herkes. Bu yüzden insanlar ne diyor? Ne sevdikleri ve onlar mutsuz olabilecek?

Ben konut kompleksi "Scheglovskaya malikanesi" ile ilgili olarak olumsuz yeterli olmadığını söylemeliyim. Kullanıcılar küçük şeyler üzerinde ağırlıklı olarak memnuniyetsizliği dile getirdiler. Peki, kim oldukça daireler (laminat, karo veya duvar kağıdı rengini) bitirme gibidir, birisi Pridvorova toprakları henüz tam yağmurdan sonra bazen oldukça kirli, donanımlı değil mutsuz. Ancak eski gelince, hepsi oldukça sübjektif çünkü. Buna ek olarak, geliştirici değil satılık daireler için özel fiyatlar "yukarı kaldırır", ancak bu daireye kontrol ettikten sonra hemen ertesi gün yeni bir ev kutlamak için bir fırsat verir. Hatta dördüncü ve son aşamasını inşa edilmektedir çünkü, saniye, işte, biraz sabırlı. Çok yakında evin tamamlanmış ve onların tam peyzajlı avluları edilecektir.

konut kompleksi "Scheglovskaya konakta" yaşayan tüm ev tamamen özerk ve kime ne bağımsız olacak şekilde kompleksinde, kendi kazanı faaliyet gerçeği ile çok memnun. onlar St. Petersburg dışında yaşayan çocuklara normal genel eğitim verebilir, çünkü insanlar ve köy altyapı ve çocuklu genç aileler gibi mutluyuz.

Karmaşık ve toplu taşıma bağlantılarının sakinleri şikayet yok. Daha önce de belirttiğimiz gibi, hızlı ve sorunsuz sermaye ulaşabilir.

o tüm ödeme mevcut formlar bisiklet, insanlara daireler satın alma fırsatı verir, çünkü ek olarak, tüm oybirliğiyle, geliştirici övdü. Bu taksit ve ipotek ve ebeveyn sermaye kullanımı. Ayrıca gayrimenkul alım tasarrufu böylece Artı başka bir şirket "Navis" sürekli farklı eylemler gerçekleştirmektedir.

Sonuç

Ne sonucuna varılabilir? Belki tek. LCD "Scheglovskaya konak" - Uygun bir nispeten ucuz bir ülkede satın almak isteyenler için seçenek, ama aynı zamanda ve çok uzak olmayan bir kalite konaklama ondan. Bu harika bir proje, pazar gayrimenkul şirketi "Navis" en iyi belki de biridir.

Yani karşılama "Scheglovskaya malikanesi!"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.