Gıda ve içecekYemek tarifleri

Lezzetli sığır işkembe Pişirme!

Eğer sığır işkembe gibi bir ürünün duymamış ve aşağıda bilgileri size göre olduğunu, onunla ne yapacağını bilmiyorsanız! Yani, ne olduğunu görelim. Sığır işkembe - bu ilk predzheludok inek. Bu ot veya silaj ot yemiş sindirilmiş, burada büyük çuval içerisindeki bir türüdür. fermantasyon mide - bu kartın ardından peynir mayası kütlesini girer. Sığır işkembe yem elli kilograma muhafaza etme yeteneği vardır, bu yüzden onun duvarları çok yoğun kalın ve hareket edebiliyoruz. İç yan koyu yeşil gölge ulaşabilir, bazı durumlarda bir bulanık yüzey proventrikulus, siyah ya da açık-kahverengi renk, bir renge sahiptir. Üzülmeyin! Her şey "Our İnekler" beslenen yem neyi ne tür bağlıdır. Yani bu tür özelliklere göre korkutmak etmeyin! Birçok ülkede, sığır işkembe lezzetli olduğu düşünülür. Örneğin, Polonya'da o (ekşi krema güveç) flyaki hazırlamak dan, biz soğan kızartmak için tercih ediyorum.

Sığır işkembe: tarifleri

Bu incelik itibaren çeşitli yemekler hazırlanabilir, ancak krem ve sebzeli en yüksek talep çanak. bunu hazırlamak oldukça basit. Hatta tam olarak geleneksel reçeteye uygun ve ailenizi ve kendinizi tercih gıdalar ekleyemezsiniz. emrinde pişmiş çanak yan yemekler büyük bir varyasyon vardır. Sadece mutfakta varolduğunu, herkese uygundur. Bir tabak yemek Ama hepsinden önce iyice işkembe temizlemek gerekir. çok iyi olmalı kazıyın, grimsi renk, çeşitli mukus ve filmin üst tabakasını kaldırmak için gereklidir. Bütün saflaştırılmış ürüne tuzlu suda iki gün yara izi ıslatmak, çok hızlı bir şekilde: Bir küçük bir hile vardır. eğer etrafında karışıklık ve atık zaman istemiyoruz, dükkanların çoğu zaten tamamen arıtılmış ürünü tahmin edebilirsiniz. Yani, hazırlanması için ihtiyacımız:

  1. İşkembe - Yarım kilogram.
  2. Su - Üç litre.
  3. Sirke (% 9) - dokuz kaşık (yemek kaşığı).
  4. Tuz - üç kaşık (yemek kaşığı).
  5. Soğan - altı adet.
  6. Havuç - Üç.
  7. Tereyağı - üç kaşık (yemek kaşığı).
  8. Krem - iki yüz mililitre.
  9. Sarımsak - Üç karanfil.
  10. Defne yaprağı, karabiber.

sığır işkembe nasıl pişirilir

su, sirke ve tuz turşusu hazırlayın. Önceden arıtılmış yara yaklaşık beş ila altı saat boyunca ıslanmaya. süre sonra tahliye marine sona eriyor. Yine su ile yara doldurup yaklaşık on beş dakika boyunca kaynatın. su değiştirin. Yine bir başka çıban. bir havuç, iki soğan, biber ve defne yaprağı ekleyin ve hafifçe (yaklaşık üç ila dört saat) Cook edelim. yara yumuşak olduğunda, et suyu ve serin işkembe boşaltın. Sonra şeritler halinde kesin. Yarım soğan ve havuç kadar derin kızartma tavası kızartmak olarak, daha sonra sarımsak, tereyağı ve zaten dilimlenmiş etleri ekleyin. Daha on dakika ve pişirme devam edin. Sonra krema, podsolite dökün ve bir saat dörtte pişirin. Eğer gördüğünüz gibi sığır işkembe tarifleri, o zaman, kompleks içerdiği düşünülmüştür, yanlış idi. Sizin oluşturma hazır ve bunu tadabilirsiniz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.