BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Pokemon GO: Farklı formlarda Eevee evrim

Oyun Pokemon GİT Eevee evrim bazı ilginç sırrı vardır. Bu sistemde kullanıcı özgürce dönüşümü kontrol etmek ve istenilen maddeyi elde edebilirsiniz. Tüm antrenörler olasılığın farkında ve malzemeyi inceleyerek bu nedenle değer.

Açıklama Pokemon

Proje Pokemon GİT Eevee evrim tamamen cep canavarları aynı seriden alınan. Bu görünüşte küçük pet iyi huylu görünümü ile küçük bir hayvan anımsatır. Pokémon dönüşümünde ile bir Flareona, Vaporeona ve Dzholteona haline gelebilir. Bunlar sırasıyla ateş, su ve elektrik elemanı bulunmaktadır.

Her birinin artıları ve eksileri vardır, ama sadece görünüşte kendileri için ikinci bir formu seçin ve varlıkların doğası gerekli değildir. yaratıkların Birçok taraftar o görünümü ve geçersiz kılma dönüşümde onu terk etmeye karar. tatlı görünüm ve iyi bir performans Tüm bunlar sayesinde. Uygun pompalama ile Ivi bile ilk form güçlü rakibi olabilir.

Üç formları ve transformasyon

Pokemon GO içinde eevee Evrimi kullanıcıya zor bir seçimle karşı karşıya gelir. Keskin iğne arkasındadır Pokémon türleri ile sarı - oyuncu elektrikli Dzholteona seçebilirsiniz. savaşta, onlar çelikten daha güçlü olan ve mevcut yaymak. Ivy Sparky olarak değiştirildi edilmelidir hayvan almak ve sonra dönüşümünü yapmak. o çevrelerindeki tamamen görünmez hale gelir ve aniden oyuncu saldırabilir ki Su Vaporeon farklıdır. O oyunda cep canavarları nadir biri olarak kabul ve iyi bir nedenle edilir.

Ivy Rainer vermelidir adı almak ve sonra dönüşümünü yapmak. Flareona içinde Pokemon GO içinde eevee Evrimi Pyro olmalıdır dönüşüm sırasında, aynı şekilde maddenin sadece adını geçirir. Pokémon bu elementin projede az olası iken Yangın tipi, farklı güçlü saldırılar olduğunu. Bu geliştiriciler bilerek evrim bu şekilde seçmiş olduğu dikkati çekiyor. Bu isimler bu Pokemon'dan biri vardı, her biri üç kardeş bir referans, serinin antrenörler vardır.

En güçlü formu

Pokemon GO içinde eevee daha evrim Ne, kendi başlarına öğrenebilir, ancak zaman inanılmaz bir miktar alacaktı. Onları pompalamak için ve gücünü değerlendirmek için, üç Ivy davranış dönüşümü bulmak gerekecek. Bunun yerine, sadece oyunda üst en güçlü cep canavarları görebilirsiniz. İlk olarak çok büyük Snorlaks olduğunu ve haklı bir sonra gümüş bir su Vaporeon kazanmak. 260 dayanıklılık birimleri 186 ve 168 saldırı koruması vardır. herhangi sıradan pet daha güçlü olduğu için bu tür parametreler, efsanevi dışında herhangi Pokémon iftihar edemez.

Ivey yakalandı ve o bir Vaporeona oldu böylece güçlü bir savaşçı, Rainer tarafından yeniden adlandırmak gerekir elde etmek istediği her koç. Diğer canlılar aynı şekilde pompalanır. kazanabileceğini eğer O, mükemmel bir muhafız odası olacak. diğer formları bile ilk on en güçlü savaşçı girmediniz su Vaporeona hariç Pokemon GO Evrim Pokémon Eevee, hiçbir alternatif yoktur. Ayrıca Snorlaksa ve sıralama Slovbro, Lapras, Blastoys ve diğerleri bulunan bu şekilde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.