SeyahatYol tarifi

Kiev Aşıklar Köprüsü: Geçmiş ve Bugün

Kanlı ya öpüşme veya köprü, aşıklar ve Küçük köprü Paton - Böyle başlıklar Kiev nüfus Mariinsky ve Khreshchaty Park bugünkü topraklarına bağlayan Park sokak köprünün ihsan. Bu şehrin ünlü turistik biridir. Kiev Aşıklar Köprüsü - genellikle üzerinde yürümek ve onun sevgi ve bağlılığın simgesi küçük kilitleri asmak çiftler için popüler bir yerdir. Bu yayının biz tarihin ve bu güzel yerin özelliklerine bahsedeceğiz.

Kiev Aşıklar Köprüsü: Geçmiş ve Bugün

Yapının Evgeniem Patonom tarafından geliştirilen projeye göre inşa olduğuna inanıyordu ve bu 1912 yaklaşık 1910 arası açık oldu. Bu bağlamda, tarihçilerin dikkat farklıdır.

Daha önce bu site doğal toprak bölümü oldu toprağa, bir depresyon oldu. Bu köprünün metal yapıyı koymak yoktu. Ona altındaydı Kara, kaldırılmıştır.

Sonuç gelecekte parkı yol ve otoyol kıyısına Kiev merkez bölümünü bağlayacaktır Peter sokak, yerdi. son yüzyıl içinde Köprüsü oldukça popüler olmuştur. Bu eğilim oldu nedeni iki en çok ziyaret ülkelerini birbirine bağlayan onun yardımıyla Kiev parklar, 1980 öncesi kurulmuştur. 1960'ların Zaten insanların çok sayıda bu yerde zaman geçirmek için başlangıç neden olan bir su parkı yarattı.

Yaz 1983 - (baz hariç) neredeyse tamamen yerini aldı ettiği köprü, yeniden düzenleme zamanı. Böylece, tüm düşünüyoruz olarak değil, projenin Evgeny Paton özgün tasarım değil.

inşaat gerçekten yukarıda açıklandığı gibi değiştirilmiştir. Ancak, metalin eski kaldırım yapısı tutmak ve atmak ve hurda başlamaz için gerekli olduğunu karar verildi. Böylece, Pereyaslav-Khmelnytsky kentinde müze kompleksinin topraklarında saklanır.

Kiev gelenek

Bu tesis sağ Park caddenin toprakları üzerinden çalışır ve iki popüler kent parkı bağlar. köprü korkuluk sevginin bir deklarasyon yazıp küçük kilitleri asmak karar verdi. Bu gelenek buraya gelmek için düğün kutlamaları sırasında Kiev haline gelmiştir. aşklarının sonsuz olduğunu böylece gelin ve damat, köprüde asma kilidi asılı. Birçok aksi yapı çünkü böyle yerçekimi çökecektir çünkü park rangers, genellikle, onları kesmek bilmiyor.

Şeytan Köprüsü veya "intihar köprü" - Kiev Aşıklar Köprüsü (fotoğraf aşağıda görebilir) da farklı bir şekilde ifade edilir. Bu romantik inançlara Kiev ilgisiz tatsız hikayeleri kaynaklanmaktadır. Bu isim nedeniyle insanların bir yükseklikten atlayarak intihar gerçeğine köprüyü aldı. Ancak bu gerçekler Surround trajik-romantik yetenek yaptı. Intihar nedeniyle de cevaplanmamış duygular oluştu inanılmaktadır. Hatta bu trajik hikayeleri severler bir köprü her gün bir kaç aşık birbirini tanır geldiği bir yerdir haline engelledi değil.

Sonsuz Aşk Anıtı

2013 yılında, köprü girişinde sonsuz aşkın bir anıt haline gelmiştir heykel kompozisyon, yüklü. Yapım tarihi doğrudan İtalyan Luigi Pedutto ve Ukrayna Mokrin Yurzuk aşk hikayesi ile bağlantılı (Esir Man ve zorla kadınlara ihraç) edilir. Onların tanıdık Avusturya kampında topraklarında savaş sırasında meydana geldi. Bu savaşın kurum oldu. Onların anlamda kampında hayatta kalmasını sağladığını, ancak savaş sona erdiğinde, Mokrin eve gitti, aşk ayrılacak mahkumdu. İtalyan ve Ukraynaca buluşması ünlü program üzerinde sadece 2004 yılında meydana gelen "Beni bekleyin." yine birbirini görünce anıtın yazarları tam olarak anı yakalandı. Bu kısaca bir araya getirdi ve daha sonra ayrılan sevgi, hikayesi ve 20. yüzyılın kanlı olayların kaderidir.

Nasıl bir köprü bulunur?

Tabii ki, ilginç ziyaretçiler Kiev Aşıklar Köprüsü'nü görmek için. Bu bina nerede? Eğer metro istasyonu "Bağımsızlık Meydanı" veya "Arsenalnaya" (Kreschaty alanı ve Arsenal Park) giderseniz köprü bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.