Haber ve ToplumÇevre

LCD "Nakhabino Eko-Park": genel bakış, açıklama, düzen ve yorumlar

Modern muhafaza tüketicilerin tüm talepleri gelir. binaların bir karmaşık geliştirilmesi, yaratıcıları geliştirilmiş bir düzen kullanılır. Gerçekten rahat bu daireler insanlar. Bunu yapmak için, inşaat gerekli her ayrıntıyı dikkate almak. Bu canlı insanların konforunu artırır.

yeni bir daire satın alarak, alıcılar iyi altyapı, elverişli konumu ile kaliteli bir binayı almak için bekliyoruz. Bu gereksinimlere uyum inşaat maliyetini belirler.

Yakında yeni bir konut kompleksi "Eko-Park Nakhabino" adı altında devreye alınacaktır. Bu dizi bizim sermayenin hemen yakınında yer almaktadır. Yeni kompleksin avantajı metropol üretmekte ve egzoz gazları uzak, doğal ortamda kendi yapıdır. Binaların özellikleri hakkında makalede ele alınacaktır.

genel bakış

Modern yapı tüketicilerin taleplerini karşılayan. ekolojik olarak temiz bölgelerde dikilen bu bina için. Ama çabuk işe almak istiyorum. Bu nedenle, bu tesisler büyük kentlerin banliyölerinde inşa ediliyor.

Bu binaların arasında "Aristovo", "Mitino" ve "Eko-Park Nakhabino" dir. Bunlardan son 2016 yılın sonunda devreye alınmalıdır. oluşturucu bir şirket "Fregat" dir. Bu kompleks (sözleşme numarası 214FZ) inşa etme hakkına belgelenmiş sahiptir.

uzmanların yanıtlara göre, tüm odalar inşaat, sağlık ve çevre standartları gereksinimlerini karşılamak. Bu LCD "Eko-Park Nakhabino" gibi mülkiyet talebini yapar. Günlüğü inşaat açıkça nesne 2016 yılı IV çeyreğinde koymak gerektiğini yapar.

konum

Sunulan kompleks sınırları PGT Nakhabino bitişiktir. Yeni binalar Moskova bölgenin Krasnogorsk bölgesinde bulunmaktadır. Biz batıya taşırsanız, 16 km sonra Çevre Yolu ulaşabilir. Bu önemli bir yerdir.

LCD "Eko-Park Nakhabino" Bu Moskova'da çalışan insanlar için uygun hale getirir. Sadece üzerinde 15 dakika. üzerinde Volokolamsk karayolu şehre erişimi. bir ekolojik temiz bir alanda inşa dizisi. Nahabinka nehir yakınında akar.

Eve döndüğünde gürültülü metropolde çalışarak, insanlar, doğa ve onun huzur yakınlık tadını çıkarabilir.

taşıma

Yukarıda açıklandığı gibi, konut kompleksi "Eko-Park Nakhabino" nispeten sermaye yakındır. Bu nedenle, buraya gelmek için oldukça basittir. Moskova'dan Volokolamsk, Krasnogorsk'daki yolunda gitmek gerekir. şehir Anino, Lenin, Novo-Nikolskaya sokaklarında geçmek için gerekli. Cadde üzerinde. Posta Nakhabino girin ve ardından sokakta açmalısınız. Volodarsky. Bu seçenek, uygun tutucular kendi arabalar.

toplu taşıma ile bu daire kompleksi de kolaylıkla ulaşılabilir. Otobüs, minibüs durağı LCD "Nahabino" ulaşımı sağlarlar. Onlar "Tushinskaya" metro istasyonuna taşımak.

tren istasyonu kompleksinin yanındadır. Trenler platformlar "Rzhevskaya" ve "Kalanchevskaya" Kursk yönden izleyin. gün istasyonu 70 uzun mesafe trenlerdir.

bölge planlaması

Yeni "Eco Park Nakhabino" 33 evlerin oluşacaktır. Bu yapı 3 ila 5 kattan olacaktır. Bir galeri tipi daireler ile bir bina var.

bitişik bölge ile Yapı İskandinav örnek 10.21 hektarlık bir alanı kapsar. Bütün kompleksi 7 bölgeler oluşur. Her bina ayrı bir veranda düzenlemek gerekiyordu. İçerisinde sadece yaya bölgesi olacak. Park avluların topraklarına bitişik. Onların araçlarını aramak için içeri Ama olmaz.

planlamanın özelliklerinden dolayı Otomobil patikalar park edilmeyecektir. Bu, tüm insanların yaşam kampüste güvenlikleri konforunu artırır. Tüm yerleşim alanı gündüz korunuyor.

daire düzeni

LCD "Eko-Park Nakhabino bir çerçeve duvar teknolojisiyle beton bloklardan inşa edilmiştir. Yapı tipi bir tuğla-yekpare olarak tanımlanır. yapımında kullanılan bütün malzemeler, çevre ve sağlık standartlarına uyum sertifikalarını aldılar.

Binalar 1-3 yatak odalı daireler bulunmaktadır. düzeni için çeşitli seçenekler vardır. Bu stüdyo dairelerin yapımı ve iki katmanlı düzenlemesini öngörmektedir. 35,2-120,2 m² düzenine bağlı Alan. galeri evler daireler iki tarafı bakmaktadır. zemin kat mülk sahipleri sokak özel erişim imkanından yararlanabilirler. Bu katlarda yaşayanlar tırmanıp asansör kullanarak aşağı olabilir.

dairelerde İç dekorasyon kullanılamaz. Tavan yüksekliği Bu da beğeninize iç yapmak mümkün kılar. 2.7 m'dir. Yeterli tavan yüksekliği, hem de daire düzenleri çeşitli size ilginç ve modern iç tasarım oluşturmanıza olanak sağlar. geniş odalar, ayrı banyo ve diğer birçok avantajları, planlarken geliştiriciler düşünmüş yeterli.

altyapı

"Eko-Park Nakhabino" gelişmiş bir altyapıya sahiptir. 95 kişilik bir anaokulu inşa edilmesi planlanmaktadır. Yerli hizmet, inşaat Sağlar süt gıda, hem de eczane.

alanında çocuklar için Sanat Merkezi işleyecektir. Ayrıca kitaplık için alan sağlar ve spor salonu (140 m²) olacaktır. avantajı, her evin bahçesinde ön bahçelerin karmaşık bir düzenlemedir. Ayrıca, Avlularda oyun alanları inşa etti.

eğlence için yer vardır. konut dışı binalarda ise obstetrik ve tıbbi asistan öğeyi hareket edecektir. planları geliştirme mağazaları bulunmaktadır. bölge gece gündüz korunuyor.

uzman Yorumları

uzmanların Tahminler, konut kompleksi "Eko-Park Nakhabino" gayrimenkul alma konusunda karar vermenize yardımcı olacaktır. Yorumlar dizinin yararları bir sürü hakkında söylenecek. Bu ekonomi sınıfı konut. Onun fiyat ve kalite neredeyse mükemmel ilişkilidir. Uzman tahminlerine göre bu konaklama yüksek kaliteli ve nispeten ucuz yapıların sınıfına girmektedir.

Avantajlı konumu, temiz ekolojik bölge insanlara konforlu konaklama yapacaktır. İyi altyapı, ulaşım kavşak da bu özelliğin lehine konuşulmaktadır. kullanılmak üzere dairelerin anda bittikten eksikliği önemsiz dezavantaj. Ana bilgisayarlar damak tercihlerinize göre iç düzenlemek mümkün olacak.

Nedeniyle onarım çalışmalarının yetersizliği nedeniyle konut maliyeti nispeten azdır. Bu sınıfın bir özellik satın almak isterseniz oldukça kazançlı bir seçenek olarak sunulan bir konut kompleksi düşünülmelidir.

semt

"Nakhabino Eko-Park" yukarıda sunulan uzmanlar gözden hangisi, bir pazarlık olarak nitelendirilir. Ancak, altyapı ve planlama tüm faydalara ek olarak çevreye dikkat etmeliyiz.

Nehir diziye sonraki akar. temiz hava ve orman kokusu barış ve huzur getirmek. Kompleksin "Komşular" Bir alışveriş merkezi "Pavlovski'nin Bileşik" dir. restoranlar, mağazalar, eğlence mekan bulunmaktadır.

Nakhabino okullar, anaokulları, hastaneler vardır. sakinleri ve binalara kullanılabilir gerekli altyapı IHT edin. Ayrıca bir yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortları, golf kulübü işletmektedir. Kapsamlı alan yeni bir bina çevreler. Bunlar geniş doğal alan golfçüler çekmek.

Krasnogorsk bölge, çok sayıda eski konaklar korudu. Bu alanda, daire eylemleri sürme. Ayrıca yerel kayak merkezinde dinlenebilir. Boş ilginç ve çeşitli yapılabilir.

organizasyonel konular

mülkiyet "Eko-Park Nakhabino" nakit, gayri nakdi ödeme veya ipotek için satın alınabilir sunmaktadır. kendi imkanlarıyla mülk satın almak, sen geliştirici pahasına tam olarak para aktarması gerekir. Bundan sonra, dairenin mülkiyeti sahibine gider.

Bir ev kredisi almak isteyen, bankalar tarafından geliştirilen birçok programlardan birini kullanabilirsiniz. Bu, en uygun kredi koşulları seçmenize olanak sağlar.

bölgesinde metre kare başına ortalama maliyet 72 57.6 için ths arasında değişir. Rub. Fiyat daire ve konumu türüne bağlıdır. Dizi inşaat projesi yönetimini desteklediği için kent tipi yerleşim Nakhabino, dairelerin bazı bekleme listesi arasında dağıtılacaktır.

makul bir fiyata satılan bu yüksek kaliteli konut. yeni bir daire satın almak isteyen, bu seçeneği göz önünde bulundurmalıdır. tüm sayıları uzmanların Nakhabino Eko-Park" göre 5 yıldız üzerinden 3.8 kazanıyor. Bu iyi bir sonuçtur.

kalite, konfor, iyi doğanın güzelliği ile kombine düşünülmüş altyapı, mülkiyet iddia yapar oluşturun. Yaşa ve herkes gibi burada boş zamanlarını geçirdiği. Önerilen özellik bile en talepkar müşterileri tatmin edebilir. Bu, mevcut yerleşim bölgesinde yapım aşamasında daireler için talep açıklar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.