SağlıkMüstahzarlar

"Laktiale": kullanma kılavuzu, yorum ve analoglar

Genellikle kötü sindirim nedeni bağırsak florasının değişimdir. modern tıpta, gastrointestinal sistem normalleştirilmesi için Bileşiminde mikroorganizmaların yararlı suşları içeren para kullanmaya başladı.

hazırlık Açıklaması

Modern besin takviyesi "Laktiale" el kalitesini birleştirerek olarak simbiyotik anlatır bir probiyotik ve prebiyotik ait.

Bu aracın imalatçısı PAO "Farmak", Ukrayna üzerinde yapılan kabarcıklar oluşur paketler ve kapsüller içine İngiliz şirketi "Probiotiks International Ltd" ve toz paketleme olduğunu.

salma Formu

1 g paketler veya 230 mg kapsüller halinde bir toz olarak yetişkinler için üretilen diyet takviyesi. çocuk toz formu var "Laktiale Maluk." Kılavuz kompozisyon ve uygulama yöntemine göre, her bir türü tarif etmektedir. ses paketi içinde 2 ya da 10 poşetler olabilir. Kutu başına kapsül sayısı 15 ya da 30 adettir. paket toz 14 poşet içeren çocuklar oluşturmaktadır.

yapı

Her bir kapsül, tozun veya paket sınıfları Lactobacilli, Bifidobacteria ve Enterokokkus gelen probiyotik mikroorganizma yedi yararlı suşları ihtiva eder. Bu Laktobatsilus Ramnosus, Laktobatsilus Kasei, streptokok Termofillus, cesur Bifıdobacterium Lactobacillus Atsidofillus, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus bulgaricus içerir.

Kapsül başına toplam bakteri içeriği x 10 8 1, ve toz 1 g ağırlığında tek bir paket içinde 1 x 10 9 mevcuttur.

ağırlığında bir poşetin içinde bebek toz katkı maddeleri 0.5 g bağırsak mikroorganizmalar bebek için, 5 x 10 8 yararlı ihtiva etmiştir. Aksesuar bileşen frukto-oligosakkarit olup.

Çocuklar için toz

Bebek şekli "Laktiale" ilaç rehberi mikroorganizmaların önemli bir kaynak olarak hizmet verecek diyete ek takviyesi olarak kullanmalarını önerir. Bakterilerin Bileşiminde içinde bulunan bağırsak hastalıkları riski artmış bağırsakta mikroorganizmalar normal dengeyi korumak mümkündür.

simbiyotik araçlarının önemli bir özelliği daha genç yaşta Bifidobacterium Bifidobacterium çocuğun vücudunun özel doğasında normal florayı yönetmek düşündü.

hareket mekanizması

Probiyotiklerin toz başarılı kombinasyonu etkili bir bifidobakteri ve lactobacilli yapışmasını bağışıklığı artırır geliştirmek ve epitel hücreler, kolonizasyon direncinin parietal için, bağırsaktaki microbiocenosis hareket için adapte edilmiştir.

Sağlıklı bir mikroflora dengesini geri büyümesini engelleyen fırsatçı mikroorganizmalar da, fermantasyon ve çürüme durur, bağırsak kalın olarak,.

asetik asit ve seçimini belirtir "Laktiale" talimat ekli laktik asit nedeniyle ortamın asitliği arttırır ilacın sindirim sisteminde bakteriler aktivasyonuna. Bu tür durumlar, Clostridia, Proteus ve Bacteroides olan bozuk ve gaz oluşturucu mikroorganizmaların büyüme ve üreme inhibe eder. probiyotik kullanımı, patojenik ve koşullu patojenik bakteriler üzerinde antagonistik aktivitesi gösteren, bakteri hücrelerinin sayısını arttırmak için yardımcı olur.

Buna ek olarak, koşullu patojenik bakteri ve bağırsak hastalıkları, özellikle Salmonella ve Shigella patojen bir pay vermeyin antibakteriyel bileşiklerin sentezleme yeteneğine sahip "Laktiale" toz içindeki laktik asit bakterileri.

antibakteriyel etkisi olan bu maddeler laktotsin, laktik asit, lizozim ve lactocidine atsidolin içerir.

: Bu tozun "Laktiale" Kullanıcı Uygulamasına Bağlı hazımsızlık belirtileri kaldırılmasını doğruladı karın ağrısı, şişkinlik, bulantı, karın bağırsak.

Probiyotik tedavi sindirim ve bağırsak içeriği emilimini normalize, mukozal ve sistemik bağışıklık ve duyarlılık yerel azaltılmasını sağlar epitel hücrelerinin aksiyon patojenik bakterilere.

katkı maddelerinin kullanılması da gelişmiş cilt epitel durumu ile sonuçlanan, deri alanlarında yeniden dengelemek bakteriyel mikroorganizmaların neden olur. Preparat bakterisid aktivite patojenik bakteriler salgılarlar sensitizasyon organizma toksik maddelerin azaltılması amaçlanmaktadır.

Kullanım endikasyonları

uygulanan "Laktiale" talimatı gibi, toz mikrobiyal dengesizlik tetiklediği gaz oluşumunu, spazm ve kolik, ustranieya ishal, kabızlık ve diğer sindirim bozuklukları çıkarılmasını, azaltmak için alınması tavsiye edilir.

kullanım için gösterge önleme bağırsak bozukluğu arasında, organizmanın ve istenen bitki zararlı her ikisi imha edilir antibiyotik terapisi ile bağlantılı olan.

Bakteriyel hazırlık Özelliği "Laktiale" talimat antibiyotiklere direncinin çağırır, böylece besin desteklerinin kullanılması antibiyotik tedavisinin ilk gününde birleştirilir.

İlacın düzenli kullanımı diyet, yaş ve stres rahatsız olan sinir ve bağışıklık sistemlerinin dengesini koruyarak katkıda bulunur.

Probiyotik gücünde bir değişiklik, hareketli, seyahat ile ilişkili sindirim bozuklukları riski vardır bağırsak, yararlı mikroflora dengesini geri yükler. iyi kalitede temiz su kullanmak için hiçbir olasılık olduğu bir zamanda önlenmesi için içilir.

almaya nasıl

Kullanım izni için Kapsüller "Laktiale" talimatları 12 yaşında döndü yetişkin ve çocukların tedavisi için. Genellikle aç karnına değil, bir anda günde 2 adet kullanabilir ve ana yemekten sonra.

Ambalajlı toz 2 yaşında olan çocuklar için kullanılır. 1 g ağırlığında tek bir paket içeriğini ısıtılmamış sıvının yeterli bir miktarda çözünür. Sen su, süt veya meyve suyu kullanabilirsiniz. Çocukların eğitimi için çıkan "Laktiale" toz çözüm bir yemekten sonra içilmesi tavsiye edilir. Günlük ilacın bir poşetin almak için yeterli. Terapi genellikle yaklaşık bir ay geçirmek için tavsiye edilir. Yeniden tedavi amacıyla ilgili hekim ile gerekli koordinasyon olduğunu.

yürümeye başlayan çocuklar için formları dozaj

Diyet takviyesi "Laktiale çocuklar" talimatı altı aylık bebeklerin kullanımına izin verir. 2 yaş 6 ay başlayarak toz iki yıl toz 1 g'a karşılık gelen önceden tayin simbiyotik torba 2, sonra 0.5 g ağırlığında olan bir poşetin alır.

Kullanım öncesinde, ilacın bir su, meyve suyu ya da süt gibi kullanılır ısıtılmamış bir sıvı içinde seyreltilir. Elde edilen çözelti yemekten sonra bir anda çekildi.

yorumlar

İlaç pazara girdikten sonra besin takviyesi iyi kanıtlanmış olduğunu. Bu ilaç "Laktiale" kılavuzuna bağlı açıklar birçok durumda, yardımcı olur. Görüşler ağırlıklı olumludur.

simbiyotik genellikle vücut kötü organizmalar ve iyi bakteriler ile birlikte öldürülür uyuşturucu etkisi altında olduğu antibakteriyel tedavi ile dysbiosis önlenmesi için kullanılmaktadır. Sonuç olarak, sindirim ile belaya girebilir. "Laktiale" bağırsak mikroflorası geri yükler anlamına gelir. Tipik olarak, aldı hastalar kanıtlıyor gıda sindirimi ile ilgili sorunlar hakkında şikayet etmeyin ilaç yararlı bakterilerin eylem.

Ek genellikle iş seyahatlerinde seyahat insanlara gastrointestinal sistemde bozukluklar ile başa çıkmak için yardımcı olur. Nedeniyle düzensiz beslenme ve düzenli bir sandalye veya bozukluğun olmaması ile karakterize bağırsak ile kalitesiz gıda tezahür sorunlara. Tüm sorunlar kapsülleri "Laktiale" talimat probiyotik idaresi, hem de puan kurs sonra kaybolur. Yorumlar zararlı gıda fonlarının etkinliğini ve istismarı doğrulamaktadır. Kızarmış ve yağlı gıdalar midede ağırlık ve rahatsızlığa neden olabilir. yeterli diyet böyle bir durumda normal bir sindirim geri ve besin takviyesi içmek.

hatta tek doz alınması Eylem içinde gerçekleşir bir saat sonra. Rahatsızlık kaybolur ve midemde bir hafiflik var.

Birçok kişi ithal probiyotikler maliyetinin aksine, çok daha cazip nüfusun tüm kesimlerine olacak, düşük fiyat, ile çekilir.

Diğer bir avantajı günde bir kez günlük dozu kullanılmasıdır. Diğer benzeri yollarla dozaj 2-3 kez ayrılmıştır. aracı küçük çocuklar için verilebilir.

Bazı hastalar ilaç "Laktiale" kılavuzuna bağlı sözler hiçbir olumlu etkisi vardı. Yorumlar negatif karakter yanlış kullanımı ile ilişkili olabilir. Terapi dysbiosis zor ve tehlikeli gıda suistimal ve faydalı bakterileri öldürebilen alkollü içecekler, pes etmemeye sırasında bu tavsiye edilir.

Maddi yetersizlik "Laktiale" bir besin takviyesi yerine bir ilaç olarak durumudur. Bazı hastalar için, bu sigara kullanım için ana nedenidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.