SağlıkMüstahzarlar

Yetişkinler ve çocuklar için ilaç "Dr Theiss" (öksürük şurubu)

Bugüne kadar Uyuşturucu "Dr Theiss" (öksürük şurubu) ekspektorasyonun kolaylaştırmak yardımcı olur oldukça etkili bir araç olarak kabul edilir. Bu ilaç, Almanya'da üretilen ve büyük talep olduğunu edilir. Sadece birkaç yıl içinde, ilaç doktor ve hastaların hem güvenini kazanmak için zaman vardı.

İlaç "Doktor Theiss" (öksürük şurubu): tanımı ve özellikleri

koyu, koyu renkli bir cam şişe içinde aracı kullanılabilir. tıp plantainin bir özütünün temelinde geliştirilmiştir. Bitki yaygın halk hekimliğinde öksürük tedavisi için kullanıldığını ilginçtir. Bu şurup hastalığın kontrol altına alınmasında sadece etkili değildir bitkisel ürünlerin sayısı anlamına gelir, ama aynı zamanda hemen hemen tamamen güvenli.

ana etkin madde - muz lanceolate ekstresidir. Ayrıca, ilaç nane yağı, saf su, şeker, potasyum sorbat ve şeker pancarı şurup bileşim içinde mevcut bulunmaktadır.

Hazırlık "Dr Theiss" (muz ile şurup) yüksek verimliliğe sahiptir. vücuda nüfuz, bu, balgam hızlandırır onu sulandırır ve ayrıca kirpikli epitel aktivitesini artırır. Akciğer epitel siliyaların etkisinin bir sonucu olarak daha hızlı hareket ve sıvılaştırılmış balgam daha kolay kalkar.

Öte yandan, alet ve bazı antibakteriyel özelliklere sahiptir. Buna ek olarak, şurup bronş mukozasında tahrişleri iyileştirir. İlacın aynı zamanda, anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

İlaç "Doktor Theiss" (öksürük şurubu): kullanım endikasyonları

Daha önce bahsedildiği gibi, ilaç için kullanılan öksürük tedavisi. Genellikle bu tür bronşit, farenjit, soluk borusu, pnömoni, bronşiyal astım, larenjitin, üst solunum yolunda iltihabik hastalıklar için reçete edilir. İçerik nane aracı, kronik ya da akut rinit kullanılabilmektedir için - böylece nefes kolaylaştırabilir ve öksürük ortaya çıkışını önlemek için.

Ilaç sadece ekspektorasyonun kolaylaştırır ve öksürük ortadan kaldırır, ancak diğer belirtiler ortadan kaldırmaz unutulmamalıdır. Bu nedenle, bir kural olarak, ilaç tamamlayıcı bir terapidir.

ilaç, anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğu için, bazı durumlarda, tatbik ve dokular, gastrointestinal yolun enflamasyonu temas etmektedir.

İlaç "Doktor Theiss" (öksürük şurubu) Kullanım için talimatlar

Tabii ki, organizma için pratik olarak zararsız tıp, gibi doğal bileşenler bazında yapılır. Daha iyi başlamak bir uzmana danışmak - Yine de izinsiz olarak almamalıdır. Bu arada, ilaç hatta küçük çocukları kabul izin verilir.

Doz, hastanın yaşına ve sağlığına bağlıdır. Günde 5 kez - Tipik olarak, yetişkin şurubu 4 çorba kaşığı tayin. biraz daha az çocuklar için tek doz - bir çay kaşığı. çocuk hala iki yıl yoksa, o yarım çay kaşığı almak gerekir, ama sadece bir doktor tarafından reçete şurubu.

İlaç "Doktor Theiss" (öksürük şurubu): KONTRAENDİKASYONLARI

Başka bir ilaç gibi, bu öksürük şurubu kendi kontrendikasyonları ve uyarıları içeriyor. Başlangıç için bu ilaç henüz bir yıl açmakla kalmayıp bebeklerin tedavi edemez dikkati çekiyor.

Hastanın herhangi bir kurucu maddelere karşı alerjik hassasiyete sahip Ayrıca, eğer araç kontrendikedir. İlaç sindirim sistemi bezlerinin aşırı salgılanmasından durumunda arzu değildir.

Bugüne kadar ilaç kullanımından sonra ortaya yan etkileri konusunda herhangi bir bilgi yoktur. Tek istisna ilaç bileşenlerine aşırı duyarlılığı olan insanlarda kaydedilir alerjik reaksiyonlar vardır. Bu doz aşımı ve hayır.

Şurup "Dr Theiss": yorumlar

Bu şurup Yorumlar pozitif daha fazladır. Hastalar bu ilaç, Öksürük karşı gerçekten etkili olduğu boğaz rahatlatır ve balgam getiriyor söylüyorlar. Ayrıca, maddenin mentol tonik tatlı, hoş bir tadı ve aroması vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.