KanunCeza hukuku

Sanat nedir söyler. Ceza Kanununun 337? İzinsiz askeri birlik bırakarak cezası ne olabilir?

çoğu böyle bir psikolojik ve fiziksel stres için hazır olmadığı için pek çok genç insan için zorunlu askerlik, gerçek stres olabilir. acemi atlamak için cesaret edemeyecek Ama kesinlikle, sorumluluk kaldırmaz. Sonuçta, izinsiz ayrılma veya hizmetin yerine yasa ile cezalandırılır.

yasadışı terk nedir?

Yasa Rusya bir savaşçı hizmetini bırakabilir birkaç nedeni olarak kabul edilir ve her biri kendi yolunu kabul edilir, bu nedenle sağlanır ceza farklıdır. Ana noktaları Art düşünün. Ceza Kanununun 337:

  • askerlik iyi bir neden için odadan çıktı, ya da o emri elleri bırakmak zorunda kalırsa, ceza verilmemektedir. Bu belge iki ila on günlük bir süre için verilen, ancak bir asker hizmeti için geç kalmıştı ve zamanında izninden geri gelmedi eğer, bir yıl 6 aylık bir süre için tutuklama cezası vardır edilebilir.
  • Eğer disiplin biriminde ihlalleri Sanat göre vardır. Ceza Kanunu tutuklama 337 2 yıla kadar sürebilir.
  • Askerler sol servis ve o ya da tatil izni emri verildiği tarafından tarihte görünmedi ve bunların eksikliği on gün ile sınırlı değildir ve, yaklaşık bir ay üç yıla kadar hapis öngörülmüşse.

  • Bir asker ilk kez bölümünü bırakılırsa, hukuk ona uygun olabilir. Ama mahkeme zor koşullar sonucunda eylemi işlemiş gençler sorumluluktan muaf dikkate nedenlerini sürer.

firar nedir?

izinli veya hizmet yerine olmadan yokluğu - bu durumda olduğu gibi, sadece firari çok daha ciddi olarak kabul edilir firar, askerler kaçmaya sadece bir girişim, aynı zamanda cezayı önlemek için gizlemek için uzun zaman yapıyoruz. Çoğu zaman askerlikten kaçmak için çalışıyoruz ve bunun geçit yeri olmayabilir vatandaşlar haline asker kaçağı. Askeri cezaevinde bütün bu zaman harcamak zorunda kalacak ve yeniden orduda askerlik geçirmek zorunda kalacağını iken firar, yedi yıl hapis cezası ile cezalandırılır. Bir asker yine ayrılmak dönmek istediğini belirten bir bildiri yazmak için, o zaman yaptıklarının firari olarak kabul edilecektir ve bu nedenle ceza çok sert olmayacak.

Nasıl firarda zor koşullar kesiştiği yerde gerçekleştiğini göstermesi?

ceza kaçmak edebilmek için, her şeyden önce, awol yol açabilecek zor koşullar olarak kabul edilir açık olması, gereklidir. Mahkeme kelime bunu dikkat etmedi, davalı tarafından söylenenlerin gerçekliğini teyit edecektir belge ve gerçekleri sunmak için orada gerekecektir.

Mahkeme ağır devralabilir tek durum, asker bedensel yaralanmalar açtığı edildi ona sonuçlandı zorbalık etkisini güçlendirmek için kullanılan gerçeği olabilir. Askerler furlough olmadan yarısını terk etmeye karar ne zaman tüm diğer durumlarda ise, firari aradı. Örneğin, akraba veya kişisel ilişkilerinden birinin hastalık zor şartlar kabul edilmez ve böyle bir ihlal için cevap vermek zorunda olacak.

hataları önlemek ve fırsatı maddeler çerçevesinde cezalandırılır

Maalesef, askeri yanlış hakkına sahiptir. İstisna yok ve genç askerleri. çoğu erkek komutanı kısmen adalet olmaz korku ve güvensizlik tarafından tahrik edilir, çünkü onlar için AWOL, sorunları çözmek için en iyi seçenektir.

Yasaya göre, hatta dayak AWOL gidiş kaçmak için bir girişim olarak kabul edilebilir. Bu durumda, daha sonra kısmen neden olduğunu yaralanmalar, çünkü sanatta, neredeyse imkansız olduğunu kanıtlamak. Ceza Kanununun 337 doğru şey yardım veya tıbbi birimin komutanına sorulacak o tüm eylemler, kendine zarar kasıtlı çektirmek olarak nitelendirilebilecek belirtmektedir. Mahkeme yaralanmaları kasten açtığı edildiğini tespit ederse, o zaman askerin yedi yıllık bir dönem için hapis cezası gerekecektir.

Nasıl suçsuzluğunu kanıtlamak için

Durum umutsuz ve komutan ona bir asker tüm çağrılarını göz ardı zaman bir asker izni olmadan kısmını bırakabilir. Aynı zamanda parçası fazla 48 saat terk değilse ceza, takip olmadığı unutulmamalıdır. Bu süreyi aşan zaten sorumluluk gerektirir. Askeri genellikle bu gerçekler ışığında bırakın:

  • Askeri onun eylem nedenlerini ayrıntılı ve özellikle sorunu çözmek için önlemler almamış yüksek makamlar ile suçluları işaret açıklayıcı bir notla, tarafından yazılmıştır. Uygulama ofiste kayıtlı olması gerekir.
  • bölüm bırakılmış sonra, askeri enlistment ofisine bildirmelidir.
  • ordu komutanının ofisi ve savcılığa Sonraki resmiyete itiraz.
  • tıbbi tesis dayak ve kayıt üzerinde tüm izlerini ortadan kaldırmak için gerekli olmalıdır.

Yukarıdaki tüm belgeler daha sonra madde mahkemeye kullanılabilir ve. Ceza Kanununun 337 uygulanamaz. görevlerinde ihmal için daha yüksek görevlileri tarafından cezalandırılacak muhtemeldir.

Sağ kararlar ve AWOL durumunda askeri eylem

gönüllü hizmet sol asker, sakin olmaya ve kanuna göre hareket etmelidir. Tüm ilgi avukat tarafından korundu emin olmak için daha fazla işe gereklidir. Tüm başvurular noter ve yazılmalıdır. Askeri genellikle acemi erlerin haklarını ihlal ve o ofiste uygulamanın kaydını inkar ederseniz, Onay alarak taahhütlü mektup gönderebilir. hakkının ihlal edilmez için, tamamen bilinçli bir insan olmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.