BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Kırık Yaş: takip etmeyi unutmayın. Kırık Yaş: Act 2: geçit

çizgi filmler Aşıklar, ilginç oyun projeleri tam arayışının türünde çok eğlenceli bir oyun gibi. Her oyun, kendileri için mükemmel boş zamanlarında arayışı, ona durdurmak için ne karar vermek serbest iken. Bu amaçla, gelecekteki katılımcı çalışmaları, bu nedenle kazanmak için ilham görünüme sahip anketler serbest bırakır. , Bir masal atılmak çizgi film karakterlerinin güzel ve harika bir dünya hissetmek isteyenler için, Kırık Yaş çalışmalıdır. Passage görevler görevleri planlamak - hepsi en üst düzeyde karikatür dışarı çalıştı. Başka bir fantezi dünyasına atılmak ve iyi hikayeleri ve karakterleri zevk şansını kaçırmayın. Peri masalı sizi bekliyor!

oyun hakkında

Bu proje bahar, 28 Nisan 2015 yılında bilgisayarların ekranlarına geldi. Ünlü Tim Shayfer ve editörler Tam Gaz ve Grim Fandango ekibi yaklaşık 3 milyon $ gelişimine bulabildiğim ve bir çizgi film oyuna iyi bir fikir gerçekleştirmek için. Bu gelişmenin özünde görevler ve taze grafik geleneksel sistemidir. Bu olağanüstü resimsel projenin arsa bilgisayarların gözetiminde özel Chatelet uzayda yaşayan bir çocuğun hikayesini anlatıyor.

Ayrıca ana karakterler arasında ve kız bir köyü sakinleri oyunu Kırık Çağında kurban olarak seçmiş nereye girer. Dzheka Bleka ve Elijah Wood: Passage karakterleri dile getiren ünlü seslerinden eşlik edecek.

öykü

İlk bakışta, oyun iki ilgisiz hikayeleri anlatıyor. O bu hikayeleri birbiriyle kesişen yok gibi görünüyor ilk bakışta sadece, ama eylem kurs ile biz her şeyin serin eylem olarak bükülmüş görebilirsiniz. Bu oyunda Hem karakterler - gençler. Kız Vella o bir kurban uzaylı canavarlar olarak seçildi, "şanslı" oldu. Bir şekilde canavarlar Motte Chotra seçilen olayların Vella sonucuna istifa etti ve sorunların çok büyük sayıda sahibi olur.

tarih oğlan

gemide Şu anda uzay aracı büyüyen ve Shay adında bir çocuk "bilge" olduğunu. Onun tüm şirket - sürekli ana karakteri ile çevrilidir bilgisayarlardır. Onlar her gün çocuğa aynı iş vermek ve Shay kez bu rutin kaçar, o gerçek dünya oyunu Kırık Çağında bu gemide olmadığını anlar. Bu projenin Pasajı iki kişi tarafından yürütülecektir. Kim katılımcı nedeni, başlangıçta seçer ve görevler yürütecektir.

Oyun Broken Çağı'nın Passage

Hatta böyle bir eğlenceli ve görünüşte basit gelişme Yapmanız gerek nasıl ve ne üzerinde bir sürü sorun neden olabilir. o bir tık - Bu oyunun Özelliği herhangi bir işlem olmasıdır. Bu bir nokta ve tıklama modeline dayanmaktadır - Oyunun klasik sürümünü. Karakter, oyun dünyasının geçmesi öğeleri toplamak ve amacına uygun kullanmak gereklidir. Kırık Çağında yararlı olacaktır - bütün bunlar cephanelik gereksiz araç bulunmaktadır. Shai geçişi onun baba-robot ile bir konuşma ile başlar, oldukça ilginç. Doğru zamanda tedavi edilebilir, böylece Hemen sonra, karakter, ölü çocuğa gönderilmesi gerekir.

Uzun konuşmalar volkan gidip sonra tartışmaya başlamak, ama Alex ile arama hız verecektir kim gerekir sonra. Bu oyun dünyasında bulmak istediğiniz cihazın boyun diyagramı gösterecektir. Bu öğeyi bulmak için, bu dünyada her sakini ile bir araya hatta bir kez daha tüm konuşma zorunda fantastik arazi, inmek, plana ilişkin detaylar karşılığında bazı öğeleri vermek gerekir.

Shay nesneler için arama

Bu oyunda Tüm eylemler - nesneleri ve tam bir gidiş yolu sağlayan bu gereçlerin kullanımının, bulmaktır. Kırık Yaş: Yasası - Uzun ve küçük işlerin bir dizi. Bunların her birinin performansı itibaren oyunun sonucuna bağlıdır. Yani, sonra Shay bir ağacın boşluğunda çoğu bilgisayar cihazı, o gemiye tekrar Alex gitmelidir sonucuna varmıştır. Bu toplantıdan sonra, biz göz ucuyla sana bakan, büyük adam etrafında almak için bir parti var. Sonra çocuklardan birinden para alıp onlara bir pasta satın alacak. ticaret mağazası farklı etkinlikler bir sürü yapmak zorunda kalacaktır, ama küçük ipuçları kullanmak istediğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Shaya görev - robotu tamir etmeye ve bir çocuk olarak oyunda yapmak istediğim son şey - geminin bir kısmını düzeltmek için ise, füze arp yol ve elektrik bulunmaktadır. Bu bir gencin rolü biter ve artık parti geçen oyun için Vellu başlar. Kırık Yaş: Act sağ başka bir boyut, köy ölçülen ve mutlu bir yaşam oyuncu koyar.

Vella ne yapılmalıdır?

Daha önce, bu oyunu belirtildiği gibi - daha doğrusu görevlerin sürekli performans, ancak "bulup verir." Yani Welle yapılacak ilk şey - Kırık Çağında bıçağın konuşmacının korkunç geçmişi hakkında bilmektir: Act 2. Pasajı burada kask ve ambardaki kullanımı ele geçirmiş bulgu ile başlar. Bu şemaya ardından, kız sola cihaz bağlamak gerekir garip borunun biraz alacak. Bu açık bir şekilde "paneli 36" gösterir, böylece Ayrıca, katlanmalıdır.

ambar ve bıçak kullanımı hareketini tekrarlayın, bu borunun tüm toplamak ve sonra anti-yerçekimi modunu açmak mümkün olacaktır, sadece havada yüzen bir ip ve kask gerekecektir. Havada, sen Yerçekimi botları yakalamak gerekir ve o zaman aşağı kapağı aşağı gidiyor, dünyayı keşfetmeye devam etmek için bu ayakkabının içinde olduğunu. Biz taleplerini yerine getirmeye bile, yoluna çıkan herkes konuşmak zorunda bilgi karşılığı bazı öğeleri vermek ve edeceğiz - tek dünya verilirse Kırık Yaş devam: Act 2. Passage ayrıca daha önce gördüğünü partiden farklı olmayacaktır, hala sohbet ve öğeleri aramak için birine ihtiyacım var.

Biz devam

Bunun için ikinci bir portal bakmak için bir müzeye gitmek zorunda. Bir şekilde annem Vella gelmek gerekiyor ve bunun Shay olduğunu söylüyorlar. o sorulara cevap olmalıdır kanıtlayın. Bundan sonra, oyuncu erkek ebeveynlerin robotlara yaptığını öğrenir ve ayrıca gemi düzeltmek için tercih ediyorum. Bu durumda, bir şey şüpheli değil anneye bu diyalogların tümü için "şişirilmiş çocuğu" kullanacaktır. Oyunun Sonu aynıdır, ayrıca geminin kırık kısmında ipliklerini bağlamak ve ailesi hakkında Shaya bildirmek zorundadır. Ayrıca kötü adamı maskesini düşürmek ve drone dönmek gerekir. Böylece oyun Kırık Yaş 2 gidiş yolu biter.

ayrıntılar

Ama aslında, herhangi bir eylem Kırık Çağında oldukça mantıklı, ilk bakışta, her şey karıştı ve belirsiz olduğunu: Act kademeli, doğrusal, gerek özel bulmaca 2. Pasajı olarak emin birisi ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. bazı çok garip hareketlerin varlığı olduğu için, ilk başta kafa karıştırıcı tek şey. Tüm eylemler tek tıklamayla yapılır ve oyun dünyanın çok kolaydır kaybolmak gibi görünüyor. Size aşağıdaki görevleri yerine getirebilmesi belirleyecek okuma diyalog büyük miktarda, dikkat etmek de önemlidir.

kendisi görevler doludur oyun, serbest zaman hiçbir dakika basitçe dünyayı keşfederek avunmak. Bu, belki de birçoğu için ve Kırık Çağ'ın pasajda ilginç olacaktır. Act 2 - bu tam bir doruk hamle oyunun bir parçasıdır. Bu aşamada tüm eylem uzay gemisinde yer alacak ve onların düşünce oldukça kafa karıştırıcı. Az önce daha ileri gitmeden önce ters gitmeye gerek yok.

Katılımcılar ne demek?

Biz çocuklar veya gençler için eğlence olarak bu projeyi dikkate Genel olarak, oldukça iyi çalışma dışarı. Bir elle çizilmiş grafikleri - Bu oyunun Geçmiş katılımcılar bunun en olumlu şey kaydetti. gerçek Bul - Gerçekten de, tüm medya üzerindeki bu tür gelişmeleri karşılayacak. Burada ve karakterler ilginç ve heyecan verici süren oyun. Kırık Yaş: Act 2 işlerin çok sayıda ve saatin oldukça fazla ihtiyaç duyacağınız tüm görevler tamamlamak için çocuğu sunuyor. Doğal olarak, profesyonel oyuncuların bahsetmiyoruz. Onlar için bu oyun çok basit görünebilir, bunlar 30 dakika içinde geçecek.

Ama bu katılımcılar henüz unutmayın, bu nedenle bir eylem komik istikamet. Bazen hiç gelmeyecek kafasından olanı yapmak gerekir. Bu projede, fizik ve yerçekimi herhangi bir yasayı ihlal, böylece katılımcı bir fantezi dünyasında olmak, yeni bir rol kendini denemek istiyorsa bunu bu oyunu çalıştırmak için gereklidir. İşte her şey yetişkin insan gözü alnında tırmanmaya böylece garip. dondurma şeklinde İnsanlar; Ağaçlar, bulutların gerisindedir; rüya ve yaratıcı insanlar için ideal - Genel olarak ... sadece dokunarak yumurtadan canlı yumurta, bu proje.

eleştirmenlere göre

medya endüstrisi ve onlar bu oyun hakkında düşünmek gerçeği profesyoneller gelince, bir eğilim fark etmek mümkündür. Yetişkin eleştirmenler taslak az gelişmiş ya da hatta "yararsız" olarak kabul. Onlara göre, çocuk şaka için birden fazla 3 milyon $ harcamayı - bu aptalca. Ama bu görüş sadece eleştirmenlerin küçük bir parçasıdır. Diğer yarısı proje görevler tür için oldukça başarılı olduğu ortaya çıktı ve özellikle çocuklar için büyük olduğuna inanmaktadır. hepsi çok gri ve gerçekte monoton - Bu arada, yetişkinler bu fantastik dünyanın içine atılmak karşı değildir. özellikle grafik bileşeni için, gerçekten eğlenceli - aniden büyüdü adam bu oyunu denemek karar verirse şaşırmayın.

Genel olarak, proje çok başarılı oldu. O bakış teknik açıdan iyi çalışıyor, gecikme yok. Evet, oyunda görevler çok aptal, ama yapacak neden zaten kuru üzüm ile yaratıcı ve yaratıcı proje olduğu için onlar, yok olmak zorunda.

Katılımcılar, eleştirmen belirtildiği gibi, bu gelişme onun tarz için benzersizdir. oyun, doğru güzel ve bir fikri vardır - deneyimler ve ergenlerin sorunlarıyla nasıl başa. Bu projenin çiziminden, anlamak ve serbest zaman gerçekten ilginç ve sıradışı geçirmek karakterin tüm duyguları yaşayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.