Entelektüel gelişimiAstroloji

Uyumluluk: At-man ve at kadın. o bir ittifak Be?

pragmatist gelen eleştirilere rağmen, özelliklerin doğu yorumlanması giderek daha popüler hale gelmektedir. doğum tarihine bağlı olarak insanların karakterleri belirli alanlarda tanımıdır falı, hayatın gerçekleriyle onun tesadüf popülerlik kazanmıştır.

İş Uyumluluk: At-erkek ve kadın-atı

Belki de bu inatçı işareti temsilcileri sadece arada, aynı zamanda birbirlerine çok yardımcı olamaz olduğu tek alandır. Ne bize burç uyumluluğu "At-Horse" söyleyebilir? At Yılı doğumlu bir adam - gerçek bir lider. O inatla başarıya ekibi yol açar. Zor iş bu amaç ayarlandığında, sınır vardır ve planı gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Kendisi için yorulmadan çalışmak ve onların heyecanla başkalarına bulaştırmak mümkün olacaktır. Yeni bir çalışanın yaratma odağını nedeniyle Kadın atı ekibine en değerli olacaktır. Kolayca özenle onunla rekabet edebilir. O - Gerçek işkolik. Birlikte, herhangi doruklarına ulaşmak için yeteneğine sahiptir, ancak zekanın özel bir tezahürü gerektirmez.

işaretinin her iki temsilcileri mükemmel görevleri yerine ancak karmaşık akıllı kombinasyonlar yapımında çok az başarı ile ulaşmaz. Onların ruh çok açıktır beyin yalan ve entrika direnir - buldukları ve birbirlerine destek olacağı.

Uyumluluk Aşk: At-erkek ve kadın-atı

Bu çerçevede, onların ilişkisinin ihtişamı hem bencillik ve inatçılık karşılaşır. Aşık Erkek At narsisizm olarak ayarlanmış. Kadınların sorun ilgilenmiyordu. Bir kız arkadaşı ve ona olan hislerini sevmez. Bu pozisyon, doğal kızgınlık gelişmesi için bir kadın Atlar mükemmel zemin ruhunda yaratır. daha çok kendini çok güzel neden evliliğini anlamıyorum çünkü. Çok daha ilginç bir ev yaratmak için daha gerekli olmaya, ama yaratıcı faaliyette görünüyor.

Duygu sıcak olacak, böyle bir çift patlak, ama kısa ömürlü. aşk ön temsilcileri Yangın Horse günü toplanacak Özellikle tehlikeli - skandal burada kaçınılmazdır. Böyle bir birliğin uzun birlikte yaşama için tek seçenek sürede yetenekli kadın atı bilgelik tezahür edecektir. Uyumluluk Bir insanın tüm enerji ailesinin maddi refahı yönlendirilecektir şartıyla mümkündür.

dostluk

Uyumluluk: At-man ve at kadın - neredeyse mükemmel. Bu iki kişi her zaman ortak çıkarları bulacaksınız. Bir temizlik şirket kurmak veya bir kampanya düzenlemek için nasıl, sosyal ağlar ile başa ve bunların doğru kullanımı nasıl - tüm bu aynı ilgi ve şevkle tartışılacaktır. Hep onun hayatı pratiklik ve iyilik güvenebilirsiniz. (Gerekirse olası olan) O yakın güçlü omuz hissetti. Onlar kendilerini kurduk sınırını geçen, dost ilişkilerine bütün hayatını sürdürecektir. Aniden birbirlerini yapıldığını fark edebilir ancak sonra kırk veya elli yıl oldu!

konsey

Eğer anlatılan ilişki, uyumluluk içinde iseniz: at adam ve at kadın - çok fazla rahatsız etmemelidir. Kendi eksikliklerini analiz ve onları dümdüz deneyin sonra herhangi bir ittifak kalıcı ve karşılıklı keyifli olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.