Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Lonely Planet tarafından dünyanın 25 en şaşırtıcı çubuklar

Lonely Planet seyahat rehberleri son kırk yıl içinde seyahat için en iyi kaynaklardan biridir. Kısa bir süre önce dünyanın en iyi barları listesini yayınladı - onlar alkol bile en zorlu hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak. klasik kokteyller kurumlara çok eksantrik yerlerde - değerlendirme, orijinal ve benzersiz tasarım, bakım, gibi faktörlere dayanmaktadır. İşte seyahat ederken görülmeye değerdir yirmi beş iyi barlar vardır.

İzlanda

İyon İzlanda lüks bir otel odasında bulunan Northern Lights Bar, ziyaretçilere çift yükseklik pencerelerin sağladığı muhteşem bir görünüm takviyesi içeceği sunmaktadır. Bu bardan sonsuz İzlandalı sahne ve aurora borealis dans ışıkları hayran olabilir. Eğer kuzey doğayı seviyorsanız, çubuğu, heyecan ve duyguları verecektir.

Jamaika

Reggae, rom ve turkuaz suyu, pencerelerden açılır bakış müzik Jamaika ruh sayesinde tam bir restoran, - Negril bir Bistronome vardır. Bardan çıktıktan sonra sağa inebilir - Yakın bir uçurumdan atlamak için harika bir yer vardır! Aşırı kalanı tüm hayranları için çubuk Jamaika ziyaret etmek gereklidir.

Vietnam

bu yeri ziyaret etmek yeterli sebep - Incredible Tasarım bambu çatı Bình Dương İl ilinde Suyu ve Wind barlar. Buna ek olarak, bu gölün ortasında yer almaktadır. Tesis çok atmosferik böylece Burada bile, canlı müzik eşliğinde düzenleyin.

Danimarka

Sen şık atıştırma ve Kopenhag barda Lidkoeb bir içki mümkün olacak. Minimalist tarzda bu rafine uzay 1886 yılında inşa edilmiş bir binada. Tesis barlardan birinde birkaç katlarında yer almaktadır viski tamamen ayrılmıştır. Eğer güçlü içecekler seviyorsanız, Kopenhag ziyareti sırasında buraya gitmek emin olun.

Almanya

Maymun Bar'da maymun ile açık hava kafesi oturmak yerine, Berlin Hayvanat Bahçesi manzarayı daha iyi bir yol yoktur. Bu otele Bikini ve temalı dekora onuncu katında yer almaktadır. Dolayısıyla hayvanat bahçesi ve kenti hem görüşleri favori içeceği bir bardak öyleyse, Berlin tadını çıkarabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri

alkol yasaklandı seferinde kurumu Aferin anımsatan - Manhattan'da bu çubukta net menüsüdür. İçecekler tercihlerinize ve ruh halinize göre sipariş yapılır, bu yüzden bile olağan barlarda kayıtsız olanlar için, sadece inanılmaz bir deneyimdir.

Belçika

Deliryum Cafe size Brüksel'deki bira üç binden fazla farklı türde deneyebilirsiniz - Burası böyle büyük aralığı için Guinness rekorlar kitabında kaydedilir. oda Dekorasyon da bira ilgilidir: ahşap varil, duvarlar ve tavan yapılmış tablolar da uygun bir tarzda dekore edilmiştir - onlar dekore tepsileri vardır.

Küba

Küba turistler arasında daha popüler bir hedef haline geliyor. Havana Cafe Madrigal restoranı otantik karakterini korur. Şimdi burada çubuğu bir kez evdi, vb. Bu gezinmek kolay olmayan dar sokaklar, bulunan, ancak canlı müzik ve tapas lezzetleri ile bir restoran bulmak yardımcı olacaktır.

İspanya

San Sebastian şarabı üreten şaraphane, sen içecek üretim sürecinin bakmak ve sonra onun tadını çıkarabilirsiniz. çubuğu Petritegi Tolare Sagardotegia ekranda sadece elma suyu, aynı zamanda geleneksel Bask mutfağı ve tüm bu - sıcak renklerle hoş bir rustik iç.

Büyük Britanya

Londra'da 2012 yılında Olimpiyat Oyunları sırasında kullanılan da dahil olmak üzere pinpon için on yedi tablolar, sunan bir bar Çıkma Ping Pong, ziyaret etmek. Sen spor içecekleri birleştirebilirsiniz!

İspanya

Başka İspanyolca çubuğu - Barcelona bu sefer. Taze balık, sebze ve lezzetleri çeşitli mağazalarla dolu Birçok turist ünlü Boqueria pazarı,. Sağ işlek yerinde, piyasada acele ve gürültü arasında, sen tapas ve içeceklerin tadını restoranda El Quim, yer almaktadır. İşte epeyce yerler, yani barda oturup - büyük bir başarı.

Ürdün

Petra - antik bir kent, iki binden fazla yıl önce kayaya oyulmuş. Şaşmamalı dünyanın en eski çubuğunda olduğunu. Mağara Bar eski mezar inşa edilmiştir. Dim ışıkları ve alçak tavanlı mutlaka uzun zamandır size hatırlanacak kasvet ve antik bir atmosfer oluşturmak.

Çin

Bir kez Hong Kong, en çok dünyada bulunan biridir çubuğuna Ozon, başı - o bir odaya 118. basitçe eşsiz bu kurumun pencerelerden görünümü katındadır.

İrlanda

Klasik İrlanda barında Sean'ın Bar MS 900 arası açıktır - bu İrlanda eski çubuktur. Bu açık ateşin önünde bir bira "Guinness" için en iyi yerdir.

Büyük Britanya

Ve Londra daha! İngiliz başkentindeki Gordon'un Wine Bar şarap en eski kurumudur. O 1890 yılında açılan ve şarap ve peynir muhteşem bir seçim ünlüdür edildi. iç kılan eski bir depo, bodrum katında yer alan Restoran çok atmosferik ve sıradışı.

Macaristan

o komünist rejimin çökmesinden sonra kalan eski terk edilmiş bir binada bir bar - Budapeşte görülmeye Szimpla Kert değer. Açık veranda ve grafiti iç süslenmiş sanat sergileri ve pazarlar için mükemmel bir zemin vardır.

Hindistan

BlueFROG canlı performanslar Bombay istikrarlı programda bar. Restoran önceleri tekstil fabrikası bulunan ve sahneyi çevreleyen zâviye eğimli bir derece modern bir tasarıma sahiptir.

Güney Afrika

Dünya ağacının en geniş Limpopo (Güney Afrika) yetişir. Bagajda oyuk içinde yer alan bir çubuk Baobab Ağacı yoktur. oda onbeş kişiyi alabilirsiniz ziyaretçilerin geri kalanı sadece ağacın yanında bir masada oturmak için fırsat var.

Amerika Birleşik Devletleri

Başka etkileyici Amerikan bar San Francisco bulunan ve Kaçakçı'nın Koyu denir. rom fazla dört yüz çeşidi vardır. Sen şemsiye ve Karayip adaları geleneksel içecekler ile tropik kokteyller deneyebilirsiniz. Çizer ve antik kez, gemi ve korsanlarla anımsatan tasarım.

Tayland

o cam duvarlı bir yüzme havuzu ile çevrilidir ve özellikle günbatımında muhteşem manzarasına sahip olan - Phuket kalırsan, çatıda yüksek tünemiş bir çubuk Baba Nest ziyaret etmelisiniz.

Virjin Adaları

Sadece tekneyle çubuğu vıcık dolar içine alın. alkol severler için bu eşsiz cennet stratejik asılı hamak dolu beyaz kum, sahilde yer almaktadır.

Romanya

steampunk tarzında dekore edilmiş Cluj-Napoca Bar Joben Bistro endüstriyel parça ve sıradışı cam ile dekore edilmiştir. Fransız ve Amerikan tarzı kokteyller ve mutfağının tadını, durumu dikkate mutlu olurdu.

İsviçre

Giger Bar uzaylının tarzında dekore edilmiştir, daha önce görmemiştim. Bu restoran dev birbirine vertebra, oturma ve iskeletlerin anımsatan çubuğunun Gruyère sürü dekore edilmiştir. İç HR Giger eserleri ilham almıştır.

İsveç

Jukkasjarvi Icebar, dünyanın ilk buz bar davranır. Her yıl yeniden inşa edilir. duvarlar, sandalye, masa ve buz gözlük eritmek kalmamak Burada, sıcaklık, sıfıra yakın tutulur. ziyaretçilerin serin olursanız, karla kaplı dans katında ısınabilirler.

Birleşik Arap Emirlikleri

Bar Al Sarab - Dubai'de, çölde gerçek bir vaha ziyaret edebilirsiniz. Kum tepelerinin yumuşak yamaçları ile çevrelenmiş ve yumuşak yastıklar, gölgeli alanlar ve susuzluk giderici kokteylleri ile doldurulur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.