BilgisayarlarEkipman

Kulaklık EarPods: fotoğraflar, yorumlar özellikleri. kulaklık EarPods yönetimi. nasıl temizlenir, nasıl sökmeye?

Oldukça uzun bir süre, şirket Apple iPod ve iPhone gerçekten yüksek kaliteli kulaklık ekipman yetersizliğinden eleştiriliyor. markalı gadget'lar tamamlayacak müzik dinlemek için cihazlar Avrupa markaların orta sınıf modeli ile herhangi bir karşılaştırma gitmez. Bu durum mobil cihazların büyük üreticisi tutamadım. Apple çabalarının sonucudur iyi ses ve özgün tasarımı ile iyi kalitede kabukları görünümünü oldu. Bugüne kadar, aşağıda sunulmuştur fotoğraf hangi kulaklık EarPods, Apple ürünlerinin taraftarlar arasında değil, aynı zamanda ana "elma" cihazdan ayrı, bağımsız bir birim olarak büyük talep sadece popülerdir.

Özellikler modeli

şirket bazı önemli ve yenilikçi çözümler gerçekleştirmek başardı, ancak iç doldurma sınıfındaki rakipleriyle genellikle tutarlıdır. Biz kulaklık şablon ürünü veya en başarılı Alman versiyonunun birinin bir kopyası, ama onun rakamlar hiçbir olağanüstü anlamına tarafından olduğunu söylemek mümkün değil. Ancak bu durum, EarPods kulaklık tarafından sahip yararlanacaklar durmuyor. aşağıdaki gibi modelin özellikleri şunlardır:

  • Kulaklık Tip - gömlekleri.
  • frekans aralığı - 20 ila 20.000 Hz.
  • Ses Kontrol - sağlar.
  • Bağlantı Türü - kablolu.
  • türünü Plug - tasarım I şeklinde.
  • Mikrofon - sağladı.
  • Plug - Standart mini jak.
  • Kablo uzunluk - 120 cm.
  • Renk düzenleri - sadece beyaz tasarımı.
  • Ağırlık - 10 gram.

Cihaz, özellikle kulaklık

kulaklık gelişmesine orijinal yaklaşım onlara ilk bakışta zaten görülebilir. Model, bir gözyaşı şekli ve her bir tarafında iki açık ağ hoparlörü vardır. Apple belirtildiği gibi, bu en iyi insan kulağı uyan en uygun şeklidir. Ve bu kullanıcılar kendileri tarafından onaylanır. Buna ek olarak, EarPods kulaklıklar yönetim araçlarının standart dışı bir uygulama farklıdır. kulak içi kulaklık orta segmentin yapısal modeli ile karşılaştırıldığında, kulaklık genişletilmiş versiyonu kontrolünü kazandı.

plastik malzemeden imal yaptı. Hepsini aynı modeli ucuz olduğunu söylemek gerekir ve o kadar yatırım şirketin tüm prim kurucusu yapılmamışsa açıktır. Tabii ki, mobil araçlar geliştirilmesi için sağlam bir yaklaşıma göre. Bu nedenle EarPods kulaklıklar sadece tasarım açısından yeni bir teknolojik adım olarak kabul edilebilir.

ses kalitesi

modeli belki güvenle korumak başardı şirketin doğrultusunda ilk düşük frekansları. Kullanıcılar bile ses iletiminde hoş titreşimi dikkat edin. Ancak, geliştiricilerin yüksek frekans spektrumu çok kalabalık hale sonucu, abartılı. Belki de bu kararı takdir ediyorum, ama zor bu tür ayarlarla dinamik kompozisyonlar dinlemek için pek çok taraftar var. EarPods kulaklıklar ağır müziğin işlenmesi ile başa çıkamaz. vokal inceliklerini ve diğer nüansları, ama genel olarak sadece tespit etmek zordur hangi "lapası" üretilen sesin, sürecinde, kompozisyon bütünlüğünü hissediyorum. Model teminat herhangi hızı, doğruluk ve bütünlüğe - Ancak basla durum biraz daha iyidir. O tüm ana avantajları EarPods ortaya Rock müzik, ile bile daha iyi şeyler. Özellikle, iyi oynadığı gitar ve vokal iki kanala bölünmüştür ve çabalar davulcu yağlanır değildir. Ve büyük, özellikle sevdiğiniz parçalar dinlemek için bu modeli dikkate değer değildir. Onun avantajları yönetim yöntemleri ve şık tasarımı açıklanmaktadır - yani, bu modelin çekici ve işlevsel suit ilginç doğrusu olarak.

kulaklık yönetimi

Yine EarPods sadece kulaklık değildir ve geniş araçları ile donatılmıştır tam teşekküllü kulaklık, mobil cihazınızla çalışmak. kontroller çok değil, ama olsa da. mikrofon jakı, iki - Böylece, uzaktan modeli dört bileşeni vardır ses kontrolleri müzik veya çağrıları ile çalışırken temel yönetim EarPods kulaklık pahasına gerçekleşmektedir ve bir merkezi düğme. Yani, düğmesini bir kez tıklayarak gereken bir müzik parçasını veya videoyu oynatmaya başlayın. Şarkıyı geri sarmak veya başka bir şarkı seçmek istiyorsanız, bir çift ya da üçlü tıklama gerçekleştirmelisiniz - Belirli çalışmasına bağlı. Ayrıca, işlemin türü belirlenir ve çakma serisinden sonra düğmeyi tutmaya gerek edilmektedir. kulaklıklarla Yardım Siri sesli yardımcısı vardır. O farklı talimatlar vermesi ve mobil cihazda menüyü kullanmak zorunda kalmadan sorular sorabilir.

temizleme cihazı

operasyonu olarak herhangi kulaklıklar temizlenecek. konut ve bakım dış plastik yüzeyleri karmaşıklıklar ortaya etmezse, örgü hoparlörler özel bir yaklaşım gerektirir. Yani, EarPods kulaklık temiz hakkında bir soruya yanıt olarak metal çubuklarla zor bir yer niş olarak görülmelidir. Operasyonda pamuklu bez, kürdan ve kirlenmeyi paslandıracak ve kolay bir örgü temizleyecek hidrojen peroksit kullanmak gereklidir. hoparlörün yüzeyine sürülür, ardından çözelti içinde ıslatılmış pamuklu çubuk bırakılması. Gerekirse, keskin bir kürdan nazikçe örgü hücre üzerinde bastırarak için kullanın. tüm yüzey işlenecek zaman, sıradan suda sopa nemlendirin ve yavaşça çalışan kulaklık yüzeyini silebilir.

Nasıl kulaklık sökmeye?

sökme prosedür hoparlörlerle uzaktan kumanda ve şasi ile çalışmalarını içeren iki bölüme ayrılmıştır. İlk durumda, sorun bir arabulucu kullanarak basitleştirilmiştir. açılabilen bu cihazın yardım ve plastik örtü ile mikrofon ve ilgili devrelerine alır. Aşağıda EarPods kulaklıklar hoparlör yerleri sökmeye nasıl sorusuna bir cevaptır. Yani yaklaşık alınmayacak mı "damlalar". Ne yazık ki, orada öngörülen hallerde hiçbir yakalar, bu yüzden geleneksel bağlantı hattı üzerinde kulaklık kesmek gerekir. cımbız veya keskin bir bıçak ile çok tercihen yapmak için. Demonte cihazı bir ses bobini, diyafram ve mıknatıs içeren oldukça basit doldurma algılayabilir. Uygulamada gösterdiği, yüksek EarPods de dayanıklılık gibi, ne kadar güvenilir bu unsurlar söylemek zor ama. toplama cihazı yapıştırıcı yardımıyla gereklidir.

Modelin Yorumlar

Model kullanıcılarından çelişkili geribildirim olduğunu. Bu durumda, pozitif tepkiler gücü, dayanıklılığı ve kulaklık yüksek işlevselliği belirtti. Şirket halen tasarım geliştirme açısından atılmış önemli bir sıçrama yaptı ve ergonomik EarPods kulaklıklar yapar uygun bir kontrol sistemini hayata geçirdi. Negatif tonları ile Yorumlar çoğunlukla ses yalıtımı eksikliği etkiler. Garip bir şekilde, bu gösterge modeli hatta birçok bütçe kulaklık kaybeder. Bu eksikliği ile evde tolere edilebilir ise, sokakta sesin tüm avantajlarını sıfıra indirilmiştir.

Sonuç

Apple'dan kulaklığı değerlendiren henüz kulaklıklar şirketin ana iş olmadığını unutmamak gerekir. Günümüzde pazar açıkça bölümlere ayrılmasına teknolojili ve en iyi sonuçlar dar niş işgal üreticileri göstermektedir. Bu nedenle EarPods kulaklıklar ortalama performans yetenekleri sahip isteğe bağlı bir aksesuar olarak düşünülmelidir. Ancak, göz ardı edip aslında, hatta kulaklık pazarında devleri arasında modellerini ayırt, Apple, kurumsal gelişim olamaz. İlk tasarımdır. şekil ve genel tarzı kulaklıklar organik şirketin mobil cihazların doğa ile birleştirilir. Diğer bir avantajı - Kullanım kolaylığı cihazını artırır ve daha ergonomik hale getiren bir özellik bakımından zengin yönetim sistemi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.