ÇirkinlikInşaat

Başa çıkma. Beton ürünleri

bina yapıları olarak her yerde başa çıkıyor. Sık kullanılan yapı malzemeleri betonarme. Bunlar olmadan köprüler, yüksek katlı bina veya mesire yapımında yapmak mümkün değildir. Aynı zamanda, ağ / ağ ürünleri dekorasyon ve koruyucu olarak kullanılır.

Beton ürünleri - bu nedir?

Çelik beton yapı, çelik ve beton oluşan kompleks bir malzemedir. Çelik takviye sıkıştırma gerginlik ve beton çalışır. Bu malzemelerin kombinasyonu aşağıdaki özelliklere ulaşmak için izin verdi:

 • şekillendirme kolaylığı;
 • Aktif agresif ortamlara direnç;
 • uzun süreli kullanımı sırasında kalite koruyucu;
 • yangına direnç;
 • ayırt edici gücü.

karakteristik özellikleri

Çevre koşulları ve kullanım yeri kalitesi ve işin özelliği için gereklilikleri tanımlar. Belki de, gözenekli beton veya genişletilmiş kil kullanımı toplam ağırlığı azaltmak için. Çatı yapıları ve binalar için kullanılan başa çıkma. karmaşık çalışma koşulları beton dış faktörler ve aşınma negatif düşük derecede etkisine direncine sahip ağır notlarının akılcı varlığında. Genellikle renkli çimento beton levhalarla bent rejenerasyonunda dekoratif amaçlar için kullanılır.

Yüksek kaliteli döşemelerin üretimi için bir teknik şartname ve ürünlerin özellikleri ile uyum için önemli şartı yanı sıra belirlenen standartlara sıkı sıkıya bağlı kalmanın olur. Bir sınıf imalatı için beton en az B15 sıkıştırıcı dirence sahip olmalıdır. başa çıkma zor koşullar kullanılacak ise zorunlu işlem sülfat dayanıklı Portland, çimentoları bulunmaktadır.

işaretlerinin Anlamı

Geleneksel olarak beton bitki işaretleme plakası aşağıdaki veriler işaret eder:

 • malzemenin imal edilmesi;
 • yapı - gözenekli dolgu maddeleri ya da ağır beton ürünleri bir bölümü;
 • işaretleyici basınç dayanımı;
 • boyutlar - kalınlık, uzunluk ve genişlik.

Gerekli sertliği oluşturma

Takviyeli bir oluklu ya da sıcak uydurma ile yüksek dereceli tel vasıtası ile sertleştirilir başa çıkma. Özel bir korozyon önleyici bileşik ile kaplanmış (sadece belirli bir proje veri altında mümkündür) vana, somut bölümüne dışında. kalınlık ve genişlik için sırasıyla en fazla 3 mm ve 5 mm arasında, yerleşmiş boyutları, sapma olmadan farklı ağırlık ve boyutlarda Uygulanan ürünler. Ek hidrofobik tedavi korkuluk elemanları korumak için kullanılan, suya maruz kalmaktadır.

Beton bitki pratik ve kaliteli inşaat, hizmet birden fazla on yıl olacak süresini oluşturmak için perlitobeton, genişletilmiş kil ve beton ağır tip doldurmak için kullanılabilir.

Plaka düz bir yüzeyi olan bir genel olarak dikdörtgen bir şekle sahiptir ve yakınsama serbest su sağlamak sağlayarak, bir eğimli yapılar ile ilgilidir. taban kısmına sümüklüböcek, içine giren su engeller.

O, belirlenen standartlara ürünlerde veri ve uyulması dahildir markalama kalitesini kontrol etmek mümkündür.

Renk ve beyaz çimento istenen tasarım etkiyi elde etmek için kaliteli inşaat olası düzenleme, bu kapağın özelliği, levhaların görünümünü iyileştirmek.

türleri

Katı doğal taş ve ağırlık / ağırlık plakaları: İki seçenek korkulukları vardır. Onlar metal çubuklar ile tandem harika görünecek ve benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bu dünya çapında bilinen ve heykeller ile, onun parapet ve Bentleri St. Petersburg hatırlamakta yarar var. kaplama ile karşılaştırıldığında büyük ölçüde değişebilir ve ortalama 1000h500h40mm (UGY) Hangi boyutları olan bütün korkuluk panoları, uzun bir ömre sahip olduğunu söylemeye gerek yok. Bunlar yüksek mukavemeti ile karakterize edilir ve dekoratif ve mimari elemanları için bir kaide olarak kullanılabilir. küçük kavis yarı çapına sahip radyal levhalar, bunlar eşit parçaya nakryvnyh veya katı elemanlarından monte edilebilir. çapındaki artan korkuluk maliyet artar.

montaj

Lastik kaplama döngüler taşınması için sağlanan ve yükleme plakalar, bu eşyanın ucunda yer alır.

Aşağıdaki aşamaları montaj mı:

 • Beton karışımına uygulanmaktadır;
 • yerlerde bir dizi karşı yerleştirilen PP plakası;
 • Düşük dikişleri ile dolu.

uygulama

F / W ürünleri suda bir yan tarafında aktığı özel olarak tasarlanmış bir şekle sahiptir. Bu oluğun tabanında bulunan yanında bir su dren oluşturulurken, boyutu küçük olan.

Toz ve çökelmeye karşı koruma gerektiren beton rampaları oluştururken Bu gibi malzemeler çoğu zaman, örneğin, panel yapılarda yaygın biçimde kullanılmaktadır. bir oluklu, düz plakalar ve konvansiyonel olan uçağın varyasyonları vardır.

çatı kullanın

Klasik eleman yassı çatılar, bir inversiyon türü dahil, parapet çatı eğimli tasarımı yüklemek de mümkündür. Çatıda insanlar için gerekli güvenlik oluşturulmasında onların fonksiyonel önemi var. Ayrıca dekoratif bir unsur olarak porsiyon başa çıkma.

korkuluğun üst kısmı eğimli ve düzdür. Özel bir boyutu özel tasarım oluşturabilirsiniz. Çelik apron kurulumu için kullanılan sabitleme değneği, bağlantı noktaları, özel dolgu silikon tedaviden gerçekleştirilmelidir. gerekli sıkı sızdırmazlık eklem ve birleşme mevcuttur düğümde korkuluğun beton plaka yerleştirirken.

Bilmeniz Gerekenler

parapet panoları birleştiren site için gerekli sızdırmazlık derecesinin arttırılması, boyutları tek tek seçilir ve yumuşak çatı edilir. Bobin kaplama, bir su itici, dikey düzlem üst üste çatı, ve bunu takiben de sabitlenir. eşleşme yüzeyleri ile oluşturulan çatı membran boşluk için özel destek kullanılmadan malzeme döşerken. Bu nedenle, kaza sonucu hasar ve mekanik bütünlük bozulma olasılığı vardır.

taban ve tavan korkuluk arasında belirli bir açı ile üretilen çatı veya temizlik kurulu çalışma sırasında kaplamanın bütünlüğünün ihlal ilişkili karmaşıklıkları önlemek için. Bu ognebiozaschitnuyu işlem olan, kum ve çimento harcı, olasılık istifleme ahşap çubuklar imal edilmiştir. nedeniyle böyle bir yan malzeme tüm çatı yüzeyi üzerinde rahatça sığar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.