BilgisayarlarYazılım

Analog uTorrent: En iyi torrent istemcileri listesi

uTorrent - İnternetten dosya indirme için küçük ama çok popüler bir uygulama. UTorrent tüm sürümleri aynı derecede kararlı çalışmıyor unutulmamalıdır. Bir sonraki güncellemeden sonra, program, hover çıkarmak veya başka rahatsızlık başlarsa, benzer işlevlere sahip uygulamalar için değil, oldukça fazla umutsuzluk yok. En iyi benzetme uTorrent bu makalede açıklanacaktır.

MediaGet

En iyi programlar listesinde ilk rakam sel ile çalışmak - MediaGet. Böyle indirip dosyaları yükleme gibi standart fonksiyonlar, ek olarak, uygulama, tarayıcıya geçmek zorunda kalmadan, bilgi aramak için izin verir. Tabii ki, bu özellik nadir malzemeleri bulmak mümkün değildir, ancak popüler içeriği indirmek için en az çaba harcamak zorunda kalacaktır.

MediaGet tüm popüler işletim sistemleri üzerinde yükleyebilirsiniz - Windows 7, 8, 10. programı tamamen Russified olduğunu. Yükleme sırasında, dikkatle yükleyici her sayfasını gözden geçirin. Onay kutularının bazı kaldırmazsanız, sistem birkaç yeni tarayıcıları olacak ve eski ana sayfa değiştirmek ve motorlarına başıboş ayarları arayacaktır.

BitTorrent

Dıştan bakıldığında, bu analog uTorrent programı orijinal hemen hemen aynı görünüyor. Temel fark - hız. Uygulamayı indirin ve mod değiştirme çok daha hızlı gerçekleşir. Ayrıca, birçok kullanıcı bu sel müşteri tercih nedeni budur neredeyse hiç reklam yoktur.

Yükleme sırasında, hem de MediaGet olduğu gibi, sadece "İleri" butonuna tıklayın yoktur ve checkmarks seçenekler aramaya veya kurulumdan sonra, bilgisayar aşırı enkaz temizlenmesi gerekir. her durumda Virüsler değil kurulacak, ancak zaman kaybetmek zorunda kalacaktır.

halit

Halit - undeservedly nadiren incelemelerde sözü sel müşteri. programın ana avantajları:

  • Minimalizm. Gereksiz özellikleri ve reklamcılık.
  • Hız. Program mümkün olduğunca çabuk yüklü ve çalışır durumda. Donuyor veya gecikme olmaz.
  • sel izci% 99 ile uyumludur.

Eksik listesinin bazen dağılımı, bu nedenle programın bir çok download olanlar için ilk etapta gelecek, ancak küçük eller dışarı: avantajlara ek olarak, ek ve bir dezavantaj vardır.

Bitspirit

Bitspirit - en iyilerinden biri çağrılabilir uTorrent analog. Halit aksine, kullanıcıya çeşitli işlevleri göstermektedir. yardımcı programın en önemli avantajı uygulaması sıralama dosyası çağrılabilir: kitap, müzik, video, yazılım programları, dosyalar - her şey ayrı gruba ayrılır ve her bir etiket atayabilir torrent. Tabii ki, uTorrent da bu işlevselliği vardır, ama çok daha kolay Bitspirit düzenlenmiştir.

Gerekirse, denetim yine hızını indirip istatistiklerini görüntüler küçük bir panel, görüntüleyebilir. Bu masaüstünün sağ üst köşesinde bulunur.

programı tüm destekler modern işletim sistemleri ve tam Ruslaşmış.

qBittorrent

qBittorrent - analog uTorrent, hangi önemli avantajları entegre arama motoru eklemek. Bununla beraber, kullanıcı en popüler yabancı web siteleri depolama hakkında bilgi için arayabilirsiniz. Programı çalıştırmak, sadece web kullanıcı arayüzünü kullanarak, ayrıca uzaktan bilgisayar başında oturan, ancak olamaz. Uygulamanın Rusça dahil olmak üzere 40'tan fazla dil paketleri, bir dizi içerir.

İlginçtir, program herkes kaynak kodunu görüntüleyebilir veya araçların gelişimine katkıda anlamına gelir açık kaynak yazılım, altında lisanslanmıştır. Ayrıca, proje tamamen kendisine boş zamanlarını adamış gönüllüler tarafından geliştirilen söylenmesi gerekir. eserler için onlar bir kuruş almadım. Aynı zamanda ürün kalitesi düşmez.

Vuse

Vuse - bir çok fonksiyonu birleştiren bu programlardan biri. Her zamanki sel istemci yanı sıra, bu analog içinde uTorrent inşa:

  • 1080p video ile HD-video oynatıcı.
  • Haber yayınları okumak için RSS-toplayıcı.
  • Tüm büyük yabancı izleyicilerdeki arama modülü.
  • PSP, iTunes, Apple cihazlara dosya göndermek için izin veren bir eklenti. Ve dönüştürme Vuse sahibi olacak.

ücretli sürümü yılda 29,9 $ maliyeti ve şunları içerir:

  • DVD-diskler üzerinde dosya kaydı.
  • Dahili antivirüs.
  • AdBlocker.

Büyük tufan

Baskın - uTorrent basit ve sezgisel bir analog. Hiçbir reklam vardır ve gerekli minimum işlevselliği ile temsil edilir, ancak eklentiler yardımıyla bir set Vuse fırsatları ödün vermeden bir yardımcı mediakombayn dönüştürülebilir.

Program oluşturduğu tüm trafiği şifreleme destekler. desteklenen işletim sistemleri arasında Linux, BSD, Mac sadece Windows'un popüler versiyonunu talep etmiş ancak ve.

BitComet

BitComet - Windows için Güçlü analog uTorrent. Standart BitTorrent protokolü ile çalışmaya ek olarak, FTP-sunucuları veya ağ eDonkey'de bağlanmasına olanak sağlar. aracı video oynatıcı entegre edilmiştir, sadece popüler formatları ama FLV destekler. Ve bu codec'i bile her zaman özel yazılım oyuncuları inşa edilmez.

uygulaması diğer istemci kullanıcıları ile iletişim kurmasını sağlayan sohbet, entegre edilmiştir. nitel Ruslaşmış, hataları Ek ve bunun İngilizce sürümü anahtarı konumu sürece, bulmamaktadır.

Ek ve eksileri de vardır. yarar serbest olduğundan, reklam içerir. Bu programın kullanıcı dostu arayüzü olarak adlandırılan edilemez. deneyimsiz kullanıcı referans malzemesi olmadan ayarlarına ve özelliklerine çeşitli çözmek için olası değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.