SağlıkIşitme

Kulaklarımda Tıkaçları: ne yapmalı?

bahsedersek kulakları trafik sıkışıklığı kurtulmak, için nasıl bunların oluşumunun engellenmesi hatta ve mantar, kulak boşluğunda kükürt aşırı birikimi olarak kabul edilir yani sıkıştırılır ve kendi başlarına çıkamayız söylenmesi gerekir. Bu demek değildir her durumda olduğunu fiş kulaklar, muhtemelen ona yardım etmeye ve onun kulak sopa vykolupat bir duygu varsa. Genellikle insanlar yapılamaz kulaklarında fişleri elde etmeye çalışmak. Kulak kesinlikle yasaktır derinliklerine tırmanın. İnce deri veya kulak zarı zarar verip işitme kaybına neden olabilir.

Tıpalar kulakları yanlış kulak hijyeni ile bağlantılı olarak ve ayrıca su girmesi nedeniyle görünür. Sera, kulak boşluğuna toplanan sıvılaştırılmış ve su kurutarak kulak boşluğuna sıkıştı sıkı yumru dönüşür edilir. adam da kulağın içinde yabancı bir cismin var olduğu ve neden olur boğuk bir duygu hissediyor kulaktaki tıkanıklık. Bazen de sülfür konsantrasyonlarının mevcudiyeti neden olmaktadır kulakta, vızıltı duyabiliyorum.

En kısa sürede bir kişinin onun kulaklarında takılan olduğunu düşündüğü gibi, böyle bir durumda ne yapacağını - bu doğal bir sorudur. Ve cevap da açıktır. Sen daha basit, Laura otolaringolojist ya, gitmeye gerek. Sadece bu alanda uzman bir kulağından fişi kaldırmak için önemli müdahale olmadan mümkün olacak. Çoğu zaman, bu ılık su jeti ile yıkanarak yapılır. Bu tür bir yöntem bu yüzden bu tür bir prosedürün korkma, hemen rahatlama hissi sonra etkilidir. Ne olursa olsun kulak burun boğaz uzmanı aracı ilk bakışta görünmüyor ne kadar korkutucu, kulak tedavisi takılan tamamen ağrısızdır. insanlar tam tersine, duymak ya da yok, bu nedenle, sürekli duymak kulaklar, gürültü yapmak ve nasıl olması ne - Soru tükendiğinde, sadece doktordan randevu yapmak gerekir.

Genellikle olur ki birçok kişi böyle bir hastalık nedeniyle tedavi ediliyor çünkü hemen otolaringolojist yazma. Bu nedenle o ayrıntılı olarak açıklamak için ne gerekiyorsa böyle bir durumda yapılacak kulaklarında, ev tedavileri fişler başvurmak mümkündür. Kulak boşluğuna Tanıtım yok yapılamaz. mantar beri - kükürt bir küme, bunu ince denemek ve çekebilir.

Bu amaçlar için, herhangi bir eczaneden satın alınabilir balmumu huni vardır. Sığ huni kulak içine sokulur ve kulak kükürt eritilir ve dışarı doğru çekerek içine sıcak hava dolaşım ile ateşlenir. onun kulaklarına fişleri tedavisi için zamanı geldiğinde, Hunilerin ne yapacağını, talimatlarını okuyun.

Ama bu trafik sıkışıklığı baş etmenin tek yolu değildir. Bu amaçlar için, hidrojen peroksit, aynı zamanda, kükürt sıvılaşır kullanılabilmektedir. Gerçek şu fişi çok büyükse rezervasyon değer, hidrojen peroksit kulaklarına fişleri iyileşmesi çok uzun bir zaman olacaktır. Ne yapmalı? Önemli değil. En iyi çözüm otolaringolojist bir zam olurdu.

kulaklarda tıkanıklık tedavisi hakkında konuşan, biz de bu tatsız hastalığı önlemek için prosedürlere dikkat etmelidir. Bir banyo veya duş suyunu çektikten sonra kulaklarında biriken olmasından kaynaklanmaktadır meydana gelme eğilimindedir. geçti ve trafik sıkışıklığı ortaya çıkmasına elverişli değildi gerçeği ile ne ilgisi, biz daha ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

Suyu çıkarmak için bilinir, bu kuru veya buharlaşması kolay yoldur. su sıcak hava nedeniyle buharlaşır. Diğerleri - Bu nedenle, derhal su tedavisi sonrası ilk kulakla ısıtma pedi üzerinde yatmak ve sonra başka on dakika için, on dakika gereklidir. Bu işlem, su hızlı bir şekilde kurur ve kulak boşluğunun görünür yüzeyinde aşırı kükürt çekmeye izin verir. İşlemden sonra birkaç saat sonra, kükürt kaldırmak için kulak çubukları da kullanabilirsiniz. Bu prosedür kulak tıkacı ile uğraşan ama otit önlemek sadece zaman, önleyici bir tedbir olarak kullanılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.