MaliKişisel Finans

Nasıl karta MTS Sberbank ve diğer bankalardan para transferi?

Para bundan kimsenin güvende, her an ihtiyacımız olabilir. Ama ne şimdi tek gelir kaynağı ise - cep telefonu dengesi? Yoksa yanlışlıkla bir hata yaparsanız ve planlanandan daha fazla koymak? Nasıl MTS Bankası kartından para transferi ve gerçek olup olmadığını nasıl? en inceleyelim.

mobil operatörlerin olasılıklar

mobil operatörler bugün Hizmetler mobil yeteneklerinin sağlanması ile sınırlı değildir. Para transferleri hizmetlerin listesine dahil ve onlar bir sürü insan zevk vardır.

Neden ihtiyacımız var? Bu sayede bir banka hesabı açmadan transfer yapmak için yapar. Aynı zamanda diğer şehirlerde ve hatta ülkelerde insanlara para transferi olasılık.

Böyle bir yöntem sıklıkla sadaka amaçla para toplamak için kullanılan.

Nasıl harita üzerinde MTS para aktarmak için?

Aşağıdaki algoritma. Sen pay.mts.ru. gitmeye gerek Orada farklı simgelerin çok sayıda göreceksiniz. Biz ilgilenen "bir banka kartına transferi." deneyelim para transferi karta MTS Sberbank için.

Bu önünüzde özel bir form açılacaktır. Dikkatlice alanları doldurun gereklidir. Eğer çevirisini yapacağız hangi cep telefonu numarasını girin. yediden ile başlar unutmayın. Sonra tutarı girmeniz gerekir. Sonraki satır otomatik hizmetlerin maliyetine göre miktar olarak hesaplar. Onu ve hesabınızdan düşülen. Varsayılan "MTS hesaplarından" sütununda noktasıdır karta aktarmak değiştirilebilir.

renkli "İleri" basın. Bu alıcı bilgilerini belirtmeniz gerekir bir pencere açar. Bu kredi kartı numarası. "İleri" yi tıklayın.

Çeviri için bir makbuz açın. Bu kaynak gösterir - çevirisini silinecek olan MTS cep numarasının kişisel bir hesap, kart numarası kime ödemedir için, transfer miktarı ve tutarı komisyon mahsup edilmek üzere. Bu veriler dikkatle doğrulanması gerekir. Her şey iyi ise, makbuz dibinde "şifre al" tıklamanız gerekmektedir.

şifrenizi alacaksınız belirtilen sayıda için özel bir alana girilecek ve "Çeviriye Başla" tıklayın. Neredeyse harita üzerinde MTS para aktarmak için nasıl algoritmasında tüm adımları yapılır.

Sonra bir hücresel kısa mesaj gidecek. Bu aldıktan sonra verileri çoğaltılır. İşlemi onaylamanız ya da terk etmek gerekir. Eğer vazgeçmek sms ve herhangi bir metin göndermek gerekir, onaylamak için, bu işlem bittikten bir 0'a göndermek gerekir. Yani herhangi bir bankanın Visa kart üzerinde MTS para transfer edebilir.

Harita üzerinde MTS ile çeviri masrafları

operasyon, elbette, ödenir. komisyon miktarı 4 miktarının%, ancak en az 60 ruble.

% 1, ücretin minimum miktarda - - 40 ruble karta karttan transfer yaparsanız, ancak kartta telefonunuz bakiyesinden, komisyon daha azdır.

miktarı ve transfer sayısı konusunda da sınırlamalar vardır. Asgari aktarım tutarı - 50 ruble, maksimum - 15, banka kartından beş katından fazla MTS para aktarmak edemez gününde 000..

Hangi kartın sitesinde çeviri yapabilirsiniz?

para aktarma sistemi herhangi bir bankanın kartları ile çalışır. Bu Visa veya MasterCard olabilir.

MTS Sberbank kartından para aktarmak isterseniz, eylemlerin sırası yukarıda anlatılana benzer olacaktır. ücret tutarı işlemlerin miktarı ve sayısı aynı sınırlar, değişmez. Benzer şekilde, MTS, VTB kartından para aktarmak istiyorsanız hareket etmek gerekir.

olası başka hangi çeviriler?

sadece kredi kartlarından olabilir MTS para aktarın. Sen elektronik keseyi "Yandex" doldurmak. 15 000 ruble - minimum bir tutar, üst sınırı yoktur. işlem başına 10 ruble - hizmetlerin maliyeti.

elektronik cüzdan "WebMoney" düşünün. minimum bir tutar maksimum 5.000 ruble yoktur. Ayrıca 10 ruble - hizmetlerin maliyeti. Çeşitli elektronik cüzdan ve bir liste. Biz bir banka kartıyla olduğu gibi aynı algoritma hareket etmelidir.

Onların İnternet'te çeşitli hayır kurumlarına katkı sunabilecek yaklaşık dahil 30 tür popüler "Greenpeace" olarak "World Wildlife Fund", bir fon Knightley, AIF "iyi kalp" ve diğerleri. transfer formu miktarını belirtmek için yeterlidir, Detaylar sonra söz edildi. İsterseniz, avtoplatezh özelleştirebilirsiniz.

diğer operatörlerle karta Transferler

Diğer iki büyük operatörler - "Beeline" ve "Megafon" - Ayrıca para transferi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet onları uygulandığı gibi?

"Beeline" Visa, MasterCard ve Maestro aktarmak için bir fırsat sunar. Bu site üzerinden veya SMS yoluyla yapılabilir. siteden çeviri yaparsanız, alt bölüm "Telefon faturası ile Öde" bulmak için bölüm "Ödeme" gerekli olduğunu, ancak zaten öğe "dövizleri" var. düşmüş resim arasında bulmalıyız "bir banka kartı."

Ardından, "sitesinden Transferi" seçeneğini belirleyin. Daha sonra, karta Visa »ikonu "Aktarımı bulabilirsiniz. makbuz doldurun. resimden bir ödeme amaçlanmaktadır kime kart numarası, cep telefonu numarası, miktarı ve kodu gerekir. hizmet sunumunu ve bir düğmesi "Pay" şartlarına uyum içindedir Sonraki onay işareti.

SMS yoluyla havale yapmak istiyorsanız, tüm boşluklar olmadan sözcüğü Visa, ardından kart numarası, adresi verilen ödeme ve miktarda içerir metinle sayısı 7878 SMS göndermek için gereklidir. SMS ile ödeme göndermek için o alınmaz.

50 ruble - transfer miktarı 50 ila 1000 rubleye ise, komisyon miktarı sabitlenir. 1.001 ila 14.000 ruble ücretinden transfer - 5.95% + 10 ruble.

"MegaFon'un" gidin. Biz money.megafon.ru sitesini gerekecektir. Burada sol sütunda "banka kartında" ı seçin.

Ayrıca, bir seçenek var: SMS ile veya sitede bir form aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu numarayı girin, cep telefonu şifre almak gerekiyor. Sonra kartı bilgilerini ve transfer miktarını girin. ücreti rezervasyon transfer miktarına bağlıdır. Eğer kadar 5.000 ruble ya da ücretinin tutarı - miktarın 7,35%, ve bu hala 95 ruble eklemesi gerekir. miktarı fazla 5.000 ruble veya ise komisyon aynı yüzdesine kadar bir 259 ruble eklenmelidir.

Eh ve SMS. 3116 Eğer bir şablondan bir mesaj göndermek istediğiniz numara: kartı, onun numarası, ay, yıl, toplamda türü. Bütün bu veriler bir boşlukla mesajda girilmesi gerekir. Bu zorunludur. Sistem VISA ve MasterCard kartları için çalışır. Kayıt beş gün birkaç dakika ile bir süre içinde gerçekleşir.

Artık herhangi bir banka kartı, e-cüzdan MTS para aktarmak için nasıl bir algoritma var, ayrıca diğer operatörlerden para transferleri için talimatlar vardır. Kullan - bu çok uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.