SağlıkIşitme

Sverhvozmozhnosti kişi: Mükemmel zift

Mutlak perde - da sıradan bir insan değil bir dünya, sadece farklı sesler duymak ve notları ayırt etmek bir fırsattır. Doğada, bu tür yeteneklere sahip ve her şeyden önce onlar yarasalar dahil pek çok şey yoktur. Onların mükemmel zift onları yayan ve evlat edinme yoluyla tamamen karanlıkta bile görmeye yardımcı ses dalgalarının ait belli bir mesafe geçen nesnelerden yansıyan ve geri gelir. akustik görünümü belirleme biliminde Bu fenomen, bu duyuların birinin yoksun, kör süperkahramana "Daredevil", yaklaşık bir filmin fikir, geliştirilen kalan.

Neden bunu? Mutlak zift sadece "kör görmeye", sahibi olan birine verecek, aynı zamanda zaman zaman onun duyusal becerilerini artıracaktır. Böyle bir kişi sabit ses işleme sonucunda, son derece doğru, hızlı ve akıllı olacaktır. Çok basit.

Mutlak sahanın geliştirilmesi

Orada bu becerileri geliştirmelerine yardımcı olabilir çeşitli teknikler vardır ve şimdi bunlardan biri bahsedeceğiz. Kısa bir süre önce, Stan Lee sıradışı yeteneklere sahip insanlar bulmak için kendi grubunu kurdu süper kahramanlardan dünyanın yaratıcısı, o bunu bir tam teşekküllü aldı belgesel serisi. Anlaşıldığı üzere, büyük kasları sahip olmadan metal nesneleri bükebilir insanlar var. sonuçları olmadan araba hareket edebilir bir çelik pres olan bir adam. Samuray kılıcı pnömatik tabancasından yarım atış, ve diğerleri kesilir. Aralarında adam doğuştan kör olarak sivrilmiş ama çevremizdeki dünyayı görmeye herhangi görüşlü daha kötü. O bir araba ya da hatta tamamen insan eşit bir bisiklet sürme olabilir, sadece zaman zaman rahatsız edici gürültüleri söylediği tıklama hatırlatan duyulur.

Burdan şunu sıradan bir insan o gün için günlük uygulama ise, mükemmel bir adım geliştirmek ve her zamanki yolu gözleri bağlı giyen bir kaç saat kendinizi mahrum etmek mümkün olduğu sonucuna varabiliriz. Böylece, yakında vücut beynimizin gizli potansiyelini kullanmak için kullanılır ve kullanmayı öğrenmeyi alır sinyalleri ses görsel görüntüler daha kötü değildir.

Bandaj, tercihen göze özel köpük yastıkları ile, koyu siyah bir kumaş imal edilmiş olmalıdır. ideal bir seçenektir uyumak için özel bir bandaj kullanmak olacaktır. İlk defa, sadece ses yankıları tarafından nesneleri tanımlamak, daire etrafında veya bahçede yürümek, çok karmaşık işlemleri gerçekleştirmek için çalışmayın. Bir ses yapabilmek için, sizin için en iyi seçmek gerekir: Eğer tercih gibi, bir sopa veya baston yakalamaya dilini kullanabilirsiniz.

Çocuklarda müzikal kulak gelişimi

Bu arada, aynı tekniği geliştirmeye yardımcı olacaktır müzik için bir kulak çocukta. Biz onun müzikal eğitimden hariç tutarsanız (keman, piyano ya da gitar olsun) bakış faktörü, çocuk beyin ve böylece bir müzik kulağı, aynı zamanda işitsel hafıza ve dokunmatik duyumların doğruluğunu sadece iyileştirilmesi, çevre şartlarına uyum sağlamaya başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.