ÇirkinlikMobilya

Küçük bir köşe mutfak: akıllıca uzay planı

kolay bir iş - yetkin küçük iç mekan planlıyoruz. işlevselliği üstünde kalacaktır sırasında küçük bir oda, ferah ve aydınlık görünecek şekilde Ancak bundan sorumlu yaklaşım bunu yapabilirsiniz. Çoğu zaman, sorunu mekanın organizasyonu mutfaklar geliyor. Ne yapmak için yapılmalıdır küçük mutfak yeni bir görünüm var ve daha ergonomik hale?

küçük alanlar için en başarılı çözümlerden biri - kulaklık açısal yerleşimi. Bu durumda, ileride bir yemek masası koyabilirsiniz odası, büyük bir kısmını yayınladı ve üst ve alt modülün pahasına odanın köşesinde maksimum yararlanır.

Küçük bir köşe mutfak sözde "çalışma üçgeni" organizasyonu için uygundur. En sık gıda hazırlama katılan yerleri içerir. Bu fırın, lavabo ve buzdolabı. Ayrıca, bu elemanlar birbiri ardına olmamalı, aralarındaki ekstra çalışma yüzeyini düzenlemek için gereklidir. buzdolabı ve soba - Küçük bir köşe mutfak bir mesafe boyunca, fonksiyonel lavabo pozisyon ve bunun her iki tarafında sağlar. Böyle bir düzenleme en uygun olduğu düşünülen ve çok az zaman pişirme harcamak, güç ev kadınları tasarruf sağlar ve çalışma yüzeyinin daha kolay bakım sağlar.

Lavabo bir köşe alana yer almıyorsa, U-şeklinde özel bir bölme ile donatılabilir altında. Bu depo deterjan, fırçalar ve benzerlerine uygun olacaktır. D.

iç mekanında köşe mutfak sürgülü veya tasarımları emicileri dönen mükemmel uyum modern süitleri kapatıcı darbeler. Buna ek olarak, dahili mutfak köşesi, sadece organik odasına sığacak, aynı zamanda değerli maksimum depolama alanını kullanımına izin vermek için, ek olarak vb ek elemanlar :. çekmeceli çekmece ve konteynerler butylochnitsy, bir sürü içerir.

Ayrıca küçük mutfak tesisleri için mobilya istirahat dikkatle seçilmelidir. Hacimli masalar ve masif sandalye burada alakasız. Bir yemek masası olarak kullanılabilecek bir menteşeli paneli inşa etmek daha iyidir. Eğer kullandığınız takdirde küçük köşe mutfak daha büyük görünecek sandalye katlanır. Bunlar fazla yer almayacağız mobilya kompakt parçalarıdır ve gerekirse basitçe kaldırılabilir.

Bütün beraber sorumluluk genel iç tasarımı gitmelidir. Küçük bir köşe mutfak dağınıklığı aksesuar ve dekor öğeleri tiksinen. Masa üstü ve çalışma yüzeyi özgür olmalıdır. Orijinal saksı - masa peçete için alışılmadık bir standı ve eşik ile dekore edilebilir. Gereksiz şeyler depolama veya bir çiçek galerisi için bir yere çevirmek için gerekli değildir. iç dahil küçük ekstra parçalar, hafif ve daha geniş bir mutfak görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.