ÇirkinlikMobilya

Küçük odalar için mobilya: doğru seçim

Zor bir görev, ama ilginç hatta tecrübeli tasarımcısı - Düzgün küçük bir oda donatmak. Küçük bir alanda böylece rahat ve pratik mobilya yerleştirilmelidir, ve yapılacak. o boş alana sahip gereklidir yanında dağınıklığı ve çapraşıklık duygusu yaratmak için değil.

görsel oda büyütmek için deneyin, başlamak için. Bunu yapmak için bazı tasarım teknikleri kullanmak gerekir. Tamamen noktalar zıt koyu renkler, keskin çizgiler terk etmelidir. Bütün bu görsel alanı azaltır. Duvarlar olacak için ideal bir seçenek ROM'lar detaylar olmadan serbest Döşeme. Buna ek olarak, yardımcı olabilir soğuk renkleri.

küçük odalar için mobilya

Nasıl küçük bir oda inşa edebilirsiniz? Öncelikle, mobilya yerleştirecektir nasıl bir plan yapın. Küçük odalar için hantal dolapları veya tablolar kullanmak için tavsiye edilmez. Odada durumun daha küçük, rahat ve ferah o bakacağız. Sen küçük bir oda için kompakt bir mobilya gerekir. Tavsiye edilen katlama ve fonksiyonel amaçlar. O hepsini tek bir renkte idam edildi olması arzu edilir. Eh bir cam veya aynalı Mobilya panel ile küçük bir oda için uygundur.

Küçük yerleri Döşemelik görsel parçaya mümkün olmalıdır. Oyma, süslü bina cepheleri, masif mobilya, uzay mobilya - tüm bu kaçınılmalıdır. Büyük ve derin dolapları atın - daha uygun dar ve yüksektir. Eğer depolama alanı çok gerekiyorsa, zeminden tavana çok fonksiyonlu bir gardırop oluşturmak için daha iyidir.

tercihen düşük arkaları ile küçük odalar (kanepeler, koltuklar), için kapitone mobilya. Bu durumda, yukarıda serbest duvar oda biraz daha büyük gösteriyor.

o duvarlar boyunca yerleştirilirse küçük bir oda için Kılıf mobilya daha iyi bakacağız. Odanın bu merkezde ücretsiz kalacaktır. Kural olarak, bu tür alanlarda büyük fonksiyonel yük vardır. Bu nedenle, küçük odalar için mobilya fonksiyonlu olmalıdır. Örneğin, klasik yatak kanepe trafo kullanmak daha iyidir yerine yerine bir masaüstü bilgisayarın (belki de iki katmanlı bir model olacaktır) ve dizüstü bilgisayar masa trafo kullanmak daha iyidir.

Yerleşik mobilya

Hiçbir şey küçük odalar için yerleşik mobilya daha kullanışlı alanı oluşturabilirsiniz. Bu amaçla mevcut niş için kullanın. Eğer deposunda uygun bir seçenek bulamazsanız, boyut sipariş gardırop olun.

Bugün, küçük odaların sahipleri için birçok mobilya mağazaları tüm bölümler işlevsel ve kompakt tasarımları göstermek için oluşturun. küçük odalar için mobilya - bu indirgenmiş boyutlu modelidir. Ekseriyetle desenleri, modüler sistemler katlanır edilir. Onlar depolama için ek alan, yaygın olarak kullanılan açısal modelleri var. Yeni mobilya almak için şu anda düşünmüyorsanız bile, bir salon gidin. Eğer onun odasında yenilenmesine kullanabileceğiniz bazı fikirler gibi olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.