ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Jigsaw: iyi seçenekler yorum. Nasıl bir yapboz seçmek için

Jigsaw evde özel bir yere sahiptir. O yüzden sık sık bir çekiç veya tornavida, ancak herhangi bir araç ile uymaması daha iyi ahşap, plastik ve metal malzemelerin kesilmesi narin özellikleri olarak aktive etmedi. Ve bu sadece kullanıcı için kolaylık olduğunu. Nitel aygıt, iş parçasının zarar vermeden Şekil kesme doğru hattıdır. Ancak, ve haysiyet, kullanıcı ergonomi açısından, bu fazlalaştı. Tıkızlık, hafiflik ve çok yönlülük - bunlar çağdaş Dekupaj sahip olduğu başlıca avantajlarıdır. Ana işletme parametreleri ve bu aracın üreticisinin bakış belirli bir modelden doğru seçimi yapacaktır.

Tüketici ya da profesyonel?

güç araçları segmentinde profesyonel ve ev kullanımı için cihazlar arasındaki sınırları bulanıklık olarak özellikle belirgindir. İlk giderek taraftar başlayanlar için bile aracı kullanmak için izin özellikleri elde edilir. Ve ikincisi, sırayla, daha yüksek bir teknik performans ile donatılmış bulunmaktadır. Bu eğilim gösterir ve ev yapboz. Yorum 350 watt kapasitesi profesyonel makineler ile ilgili olarak., Kalınlığı 7 cm olan bir ahşap ve 0.4 cm bir metal kalınlığının çalışmak için yeterlidir, bu 10 cm derinlikte ahşap malzeme kesme ve çelik ile başa çıkmak için mümkün olduğu not 1 cm kadar kalınlıkta tabakalar. bu arada, bu itenekli ayırıcı 2 cm'lik bir kalınlığa sahip için uygun alüminyum. bu aygıtların güç aralığı 600 ila 700 watt arasında değişir. boyutu, ağırlığı ve ilave bir dizi seçenek içermelidir bu iki grup arasında bir fark vardır. profesyonel kullanım farklı yüksek ağırlık ve boyut için değil yerli muadillerinin daha iyi performans işlevsellik açısından Modelleri.

testereler nelerdir?

Açıkçası, testere yan ve hatta sarf malzemeleri olduğunu. Ancak, üzerlerinde Dekupaj gerçekleştirmek operasyonların kalitesini bağlıdır. En popüler testere Bakış Bu elemanın seçimi ile karar verir. iş parçasının hesap boyutu almaya başlar için - testere Ayrıca malzeme kalitesi bakımından farklılık 7 ila 13 cm arasında bir uzunluğa sahip olabilir .. Genellikle çelik ve çift metal testere bıçağı, ancak hedefe bağlı olarak işaretleme, sınıflandırma daha zor olurdu verilen vardır. Örneğin, karbon çeliği ürünler yumuşak ağaçlardan için kullanılır. Renkli metal ve plastik malzemeler imal testere kesme yüksek hızlı çelik. Karmaşık şekilli kesimler üretmek için bunları kullanmak da amaca uygun - Bimetalik unsurlar evrensel olarak kabul edilebilir.

Ek optsional - ne dikkate almak?

Modern teknolojiler geliştirmek ve her yöne kısa bir geleneksel güç cihazını geliştirmek için izin verir. Birim testere bıçakları farklı boyutları ile kombine edilebilir, böylece Özellikle, alıcı, nem ve testereyle evrensel kelepçeleri karşı koruma için çift yalıtımlı modellerini bulabilirsiniz. Kullanım kolaylığı temin ve çalışma elemanının düzenleyici frekans hareketinin bulunması gerekmektedir için. Eğer kötü aydınlatılmış bir alanda yapboz testereyle planlıyorsanız, bir bilgisayar ve LED arka ışıklandırması için gereksiz olmayacaktır. Ayrıca otomatik toz giderme hava akımı tarafından desteklenir. Birincisi, işten sonra temizlemeye güçlük ortadan kaldırır ve onun dolum talaş ile tıkanmış olduğu gibi ikinci olarak, takım ömrünü uzatır.

Bosch modelleri

güvenilirlik, işlevsellik ve performans için - Alman geliştiriciler hayranları tarafından ve kullanım kolaylığı, ve profesyoneller için takdir yüksek kaliteli aracı sunuyoruz. Eğer profesyonel kategoride premium modelini gerekiyorsa, vaka olmalıdır markaya bakın. Bu aygıt, GST 850 BE. Bu yapboz Bosch 600 wattlık bir kapasiteye sahip 4 sarkaç konumu sağlar ve 2.6 cm inme testere. Bununla birlikte bu özellikler, bir yüksek kaliteli ve temiz bir kesim bırakarak sahibi, yumuşak tahta ve metal ile başa çıkmak için izin içerir. Profesyonel bir modelin özelliklerine rağmen, bu cihaz olmayan kişiler tarafından faydalı olacaktır - elverişli sap ve aracın küçük ağırlığı kolay iş akışı yapmak.

Pul Makita

ev aletleri ışığına profesyonel modelin bir geçiş seçeneği marka Makita gelen bir teklif olarak kabul edilebilir gibi, az profesyonel çevrelerde saygı. 450 W kapasiteli ve hareket 3100 devir / dakikada içerir testere bir frekans ile donatılmış bir dizi 4327, bu modeli. sarkaç hareketi olmamasına rağmen bu ailedeki fonksiyonel ve pratik Dekupaj temsil etti. Bu cihazın Gözden bu özellikleri avantajlarını doğruluyor:

  • inme sıklığını özelleştirmek için yeteneği.
  • Elektrikli süpürgenin bir fiş ile kesme bölgesinin saflaştırılması.
  • Bir koruyucu kalkan.
  • Skobovidnuyu sap inatçı kavrama sağlayan bir şekle sahiptir.
  • Cihaz 0,6 cm kalınlığında çelik levhalar kesim edebilmektedir.

Modeli "Interskol"

Tekrar kolaylık ve işlevsellik ile yüksek performansı bir araya ucuz bir aracı istiyorsanız, MP-65 modifikasyonu ile özellikle şirket "Interskol 'ürünleri hakkında bilgi almak için mantıklıdır. Cihaz 550 W ve 6.5 cm kalınlığında, kalitatif kesilmiş ağaç yeteneğine potansiyel bir güce sahiptir. hafif ve kompakt içerebilir yapboz "Interskol" farklı olan güçlü. Bu özellikler karmaşık eğrisel kesim ahşap gerçekleştirmek için izin verir. Dekupaj mevcut ve metal boşluk kesme, ancak bazı kısıtlamalarla.

Modeli "Fiolent"

Bu segmentte evrensel enstrümanların By "Fiolent" dan modeli PM3-600E atfedilebilir. Adından da anlaşılacağı gibi, makine kapasitesi 600 W frekansı 2600 devir / dakika ulaşır vardır. Cihaz 8,5 cm derinliğe ve 1 cm kesme çelik kalınlığı ahşap ile çalışmak için uygundur. Bu yapboz "Phiolent" eğik ve düz kesimler sağlar olarak. eğik kesme etkili uygulanması için taban ile 45 ° 'lik bir açı sağlanır. oldukça iyi bir güç marjı ve işletim göstergelere rağmen, yapboz hafif ve kullanımı yeterince hareketli.

Sonuç

ahşap, çelik ve alüminyum levhalar ve plastik parçaların panelleri kesme ve evde iş yerinde gerekli olabilir için işlemler. Tabii ki, bu malzemelerin herhangi birinin işlenmesini gerçekleştirebilir, ancak milimetrik hassasiyetle şekillendirilmiş kesim sadece Dekupaj izin yapmak için hangi cihazları ve bileşenleri vardır. özellikleri ve bu aracın modelleri genel aralığı oldukça geniş olduğunu gösterdi ve kullanım açısından hem de değişebilir, ve işlevsellik açısından. Ev ihtiyacı için özellikle, bir ilgilenen tüketici 400 watt bir asgari seçenekleri ile ucuz bir seçenek, ancak yeterli güç satın alabilirsiniz. Bu gibi bir cihaz ile birlikte doğru bir şekilde herhangi tahta ya da ince bir sac işleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.