Haber ve ToplumÜnlüler

"Kristal Boy" Sasha Pushkarev: biyografi. kabulünün Tarihçesi

Hayatın sevmeyi öğrenebiliriz çıkıyor. Hatta bu dünyada bilinmeyen bir nedenle aniden bir adam geçersiz geldi dikkate alınmamasıdır. Ve çalışırken o kesinlikle ailemi istemediğini gerçeği endişelenecek. Bu görüşün Onay kimin biyografisi ağrısı, hayal kırıklığı emmiş "kristal çocuk" Sasha Pushkarov, olarak hizmet ve en iyi performans için umut aziz arzuları.

Hayatın yolculuğun başlangıcıdır

Küçük Sasha çok ciddi doğdu, bir hastalığın herhangi bir tedaviye uygun değildir. Çocuk sözde idi , Kristal hastalığı yani kemiklerin kırılganlığını artırmıştır. Doktorlar osteogenez imperfekta olarak tanımlar. Vücudundaki her kemik yanlış gidebilir o kadar kırılgan olduğunu en ufak stres veya yük nedeniyle.

kimin biyografi yaşam sevgisinin harika bir örnektir "Kristal Boy" Sasha Pushkarov, doğdu anormal bir aileden. Ailesi sürekli sıklıkla değişiyor ve yeniden birleşebilir, içiyoruz. Bu onların boşanma kadar değildi.

"Ben herkese gibi değilim"

Hemen hemen sadece eğlence annesi için bekleyen pencereden prosizhivanie çocuktum. kendisini çok korkar bundan sonra kimse arkadaşlarından gelen, periyodik olarak evlerine gelirken, neredeyse onu lamba öldürdü. Sonra büyük ölçüde böyle bir zayıf ve koruyamaz annemi pişman oldu. Bu yüzden onun çocukluk küçük Sasha Pushkarev, "kristal çocuk" yaşadı. Biyografi ilk yılları biraz mutlu, keyifli deneyimler ve anılar ile farklı değildi. Ama çok erken o ve serf çocuklar geri kalanı büyük bir boşluk olduğunu fark etti.

Anne ve baba erkek sarhoşluk için ebeveyn haklarından mahrum edildi. aç ya da kalın giyinmiş ya da olmasın oğulları, hasta ya da sağlıklı beslenen - Hepsi aynı idi.

Açık oyun

Diğer çocuklarla kaynaşmak böylece Bazen Sasha güvenli bir kutuda getirdi. Ama bu oldu hemen hemen hiç: çocuklar oldukça hızlı her yöne kaçtı. Sasha adamlar her biri için çok daha düşük olduğunu, çünkü (onun büyüme yaklaşık 50 santimetre durdu), o yürüyemiyordu onların aksine öyle oldu garip çocuğun korktular - sadece emekleme. etiketi oyun hiçbiri mümkün değildir, ne de saklambaç veya futbol, çünkü ondan sıkıldınız.

hastane skeçler

çocukluğumda Çoğu zaman, kimin biyografi hayatının ilk yıl çok mutlu değildi "kristal çocuk" Sasha Pushkarov, hastanede geçirdi. Bebek birçok fırsat vardı çünkü pratikte, orada yaşayan "kırdı." Sasha bir tişört ya da gömlek koymak veya keskin çorap çekmeye sadece dağınık yoksun böylece kırılgan oldu - hepsi: bir kol veya bacak yaralı olabilir.

Bir çocuk kez yarda kalıp kardan adam çocukları izlerken, pencere üzerinde karlı kış ev oturma. Anne eve sarhoş döndü. O pencereden onu sürüklemek isteyen, çocuğu itti. O yüzden kabaca oğlunun yatağında düştü, bir şişme kırmızı topu gibi onun üzerine atladı ve yere vurmak yaptı. Hatta yıllar sonra, bu davayı hatırlatarak, o hala onun çocukluk hikayesi oldukça üzgün olmasına rağmen gülen adam.

Kristal çocuğu ' "Yem"! "

Ama bir çocuk olarak yerel küçük kiliseye yürüyüşe onunla oğlunu almak için kullanılan gün ve daha hafif ayık veliler vardı. Çoğu etrafımızdakilere üzgün gözler dilenen bir çocuğu dosya için yarışıyor çalıştı.

Nedeniyle anlaşılmaz kazaya kırılgan vücutta büyük bir duş açılmış oldu. Sasha Pushkarov sevgili anne opohmelku için para toplamak için bir araç olarak kullanmak olduğunu düşünmüyordu o zaman çalıştı. Ancak, bazen ona dondurma bir kısmını satın alarak oğlu hakkında reminisced. Sasha 10 yaşında iken Onlar nihayet ebeveyn haklarından yoksun olan, sadece oldu. Kendi babası 2007 yılında öldü. Şu anda, oğlan Nizhniy Lomov bulunuyordu engelli çocuklar için tasarlanmış bir yatılı evin en yakın konuma, nakledilir. Orada hayatının gelecek beş yıl geçirdi.

Sasha hayatında yeni dersler

Bu yatılı okulda, eğitimciler her yeni gelen çocuklara öğretmek basit bir kural yoktur. Üzerinde şimdi ve bir acemi yaşayacak. Güçlü her zaman zayıf yardımcı olacaktır: Oldukça basit ama çok faydalıdır.

o hasta çocukların aynı odada görünce "Kristal Boy" olan biyografi o andan itibaren kademeli olarak iyiye değişmeye başladı, ilk başta Sasha Pushkarov, biraz korkmuş hissettim. O kendisini nasıl yürütüleceğini bilmiyordum. Ama sonra her şey ayarlanmıştı. Yakında, hoşsohbet, nazik ve zeki bir çocuk arkadaşlarından bir sürü var. O Müjdeyi okuyup dualar seslendirdi. Bir kaç yıl önce, ailesiyle yaşadığı o, babası Holy Trinity Kilisesi Michael öğretti.

ekran yıldızı

"İlk Kanalı" Nizhnelomovsky yatılı ilgili bir belgesel çekmeye karar verdiğinde Sasha on dört yaşında belirtti. Bant yazarlar ve "Kristal Boy" adlı - kahraman Sasha onuruna. Havada neredeyse 10 yıl önce gösterdi - 2006 yılında, 12 Aralık. Film o kayıtsız kalır ve Perm kentinden 45 kilometre mesafede bulunan köyde Polazna, ailesiyle birlikte yaşayan valentinu Dvoynishnikovu, olamazdı, çok dokunaklı ve türüdür. Daha sadece Ekrandaki ilk belgesel çekimleri göründü ve kadının bu cesur delikanlı küçük oğlu olacağını fark etti. Evet, kırdı değildir aynı çelimsiz Sasha oldu. "Kristal çocuk" geçmişi çekirdeğine tüm seyirciler şok etti.

Valentine seferde o bebeği olduğunu hissettim. Bu kadar genç bir yaşta, o zaten çok acı olmuştur ki Ona sempati. kadın yakın gelecekte ailesine onu alacak olursa, 18 yılda, oğlan Huzurevine gitti biliyordu. 24 yaşındaki oğlu Oleg ve 18 yaşındaki kızı Vika - - Valentina ve çocukları ilk kocası bile bunu düşünmek istemiyordu. Ama onlar Sasha aşina olan en kısa sürede, hemen fikrini değiştirdi emindim.

Çok çabuk o yatılı telefon numarasını bulmayı başardı. Valentine çocuk Ellis-van Creveld sendromu, çocuk çok hasta olduğunu söyledi müdürü ile konuştum. O potansiyel anne böyle radikal bir çözüm çekmeden önce iki kez düşünmek önerdi. Valentine vazgeçip çocuğu telefon davet edilmek istendi vermedi. Anne, Sasha onlar ikinci kez konuştuğunda, Valentina aramaya başladı. O kolayca Nijni Lomov için onunla gitmek için eşi ikna etmeyi başardı. İlk toplantıda, Anatoly hemen eşi ile kabul etti. Ve burada çeşitli görevlilerin ofisleri aracılığıyla sonsuz yolculuğun başlangıcıdır.

mutlu bir son ile çile ...

"Kristal Boy" Sasha Pushkarov birkaç yıl sonra Penza, yerli anne ile bir araya geldi. Ve üvey anne o toplamak ve kırk sorular üzerinde farklı örneklerinde göndermek zorunda kaldı, ailesi onu geri almak. Ve her zaman, çaba ve sinirlerin inanılmaz miktarda geçirdi. Valentine neredeyse her belgeyi kemirmek. Ve onun dayanıklılık, azim ve sürecin iradeli karakterin sadece sayesinde kısa sürede tamamlanabilir.

böylece Kamenka gelen "Kristal çocuk" Permiyen kabul etti. Ebeveynler hala Sasha aileden Dvoynishnikovyh, hayatının koşullarını kontrol etmek gelmedi sosyal hizmetlerden hiç kimsenin olduğunu, bir kaç yıl içinde bu şaşırırlar. ilgi Kayıp ya da değil? Fakat birçok sıradan insanların Man hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışıyor. Genellikle kaç yıl "Kristal Boys" ilgileniyorsunuz? Zaten aile 20. üzerinde Dvoynishnikovyh şeyin yolunda olduğunu -, filmini, o nedenle, şimdi 14. oldu. Birbirlerini vermek öğrendik ve hiçbir şey üzerinde tartışmak değil. Yani, hayat devam ediyor!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.