HobiDikiş

Yeni Yıl hatıra - elleriyle bir kar küresi olun!

Cam top ünlü dünya çapında Noel hatıra, - içinde bir figür ve kar yağışı ile. Böyle el sanatları XIX yüzyılda Fransız haline gelmiştir yapan ilk olduğuna inanılıyor. Bugün, yeni yıl tatilleri arifesinde elleriyle bir kar küresi yapmak çok daha ilginç herhangi bir mağazada mevcut benzer bir ürünü satın, bunlarla.

Gerekli malzemelerin hazırlanması

Bu Noel el sanatları yapmak için, gerekir: bir banka, bir kapak, herhangi su geçirmez tutkal, dekoratif biblolar, parıltı veya köpük, gliserin, su ile. elleriyle Kar küre, neredeyse her kapasiteyi yapabilirsiniz. Mükemmel bebek mamaları ve diğer gıda ürünlerinin bu amaçla kavanoz için uygundur. , Kabın daha ilginç formu hatırla, daha özgün kesmek için hazır bakacağız. herhangi rakamları yerleştirebilirsiniz İç bankalar: fabrika yapımı hediyelik eşyalar, küçük oyuncaklar, süslemeler polimer kil bağımsız yapılabilir. Eğer el sanatları yapmaya başlamadan önce, iyi ve kuru konteyner durulayın.

Usta ev dekorasyonu

Noel kar küresi ev üretim kutunun en üst veya alt tarafında duramaz. istediğiniz şekilde önceden karar verin ve alt olacaktır kısmını süslemek için başlar.

Birinci seçenek: kapak veya alt tarafında doğrudan seçilen sopa rakamlar. çevresinde kalan boşluk tutkal dökün ve ışıltı veya köpük fiş serpin. Bir süre dekor için kurumaya bırakın. Hafif bir yükselti üzerinde iç dekorasyon ayarlarsanız kendi elleriyle yapılan kar küresi, bu, daha etkileyici bakacağız inanılmaktadır. Bu etkiyi elde etmenin en kolay yolu hamuru parçası kullanarak mümkündür. Kör uygun bir şekil ve boyut pasta ve kapak ya da altına yapıştırıcı tutkal. Daha sonra, köpük veya pullu kendi plastisine tabanını ve sonra maske substratı batan, dekoratif figürler yükleyin.

sihirli başlıyor

İç dekor ile boş kuru hale geldiğinde bizim tankı ve montaj doldurmaya başlayabilirsiniz. Nasıl elleriyle bir kar küresi yapmak evde? tankını doldurmak için, gliserin gerekir - eczanede satın alınabilir. bir kavanoz damıtılmış su içine dökün - 2/3. kalan kısım gliserin ile doldurulur. Kar yağışı simüle sim, pul, boncuk ya da diğer küçük öğeler eklemek unutmayın. el altında uygun bir şey değilse - ince kıyılmış yağmur veya suya dayanıklı folyo konfeti gelen "kar tanesi" yapmak mümkündür.

dokunuşları Sızdırmazlık ve bitirme

Banka kapağı sıkıca kapatır bile, iplik önce yapıştırıcı ile kabartmak için yanlış olmayacaktır. Hazır hatıra temas ile çok dikkatli. Bir cam kar küresi sızıntı veya kırılırsa, sen tekstil ya da çok derinden lekeli mobilya bozan hatırlatmak isteriz.

Sizin Noel sihirli eser hazır olduğunu, ancak istenirse birkaç rötuşları eklenebilir. Zadekoriruyte kağıt veya bez parçası güzel sarma, folyo kullanarak, dışarıda kapsamaktadır. hatıra üst düz ise, küçük dekoratif heykelcik takılıp edilebilir.

Ben gliserin olmadan kar yağışı ile topu yapabilir miyim?

elleriyle bir kar küresi yapmak ilk defa karar verdik olanlar arasında popüler bir soru - katkı maddeleri olmadan el sanatları düz su üretimi için kullanılabilir? gliserol dibe yerleşme yavaşlatır şekilde Aslında bu, değil iyi bir fikirdir suni kar ve daha uzun "raf ömrü" hatıra. Daha hızlı bozulacaktır Düz su, iç dekorasyon hoş olmayan veya bulanık sıvı bir dokunuş kendisini yok kaplı edilebilir.

gliserol el altında değildir ve şu an istiyorum yaratıcı sürecini başlatmak için ise, rafine bitkisel yağ veya şeffaf çok tatlı bir şurup ile değiştirebilirsiniz. Ama ne olursa olsun seçim hangi ürün, hatırlamak, her durumda, bir kaç ay sonra bozulacaktır. Bu, aynı zamanda, gliserol için de geçerlidir.

Faydalı ipuçları ve ilginç fikirler

Daha küçük olduğu kar küresi inanılan ve şekli daha ilginç olan, daha güzel görünüyor. Bu kuralı ya da değil izleyin - Kendi işine, ama en fazla 1 litre bankalar el sanatları için bu kullanmayın.

kar yağışı ile Hatıralık plastik bir kap yapılabilir. Ana durum - bir dar kapak, ve yüzeyi üzerinde kap gereksiz kenarları ve göze hoş görünmeyen dikiş şeffaflık eksikliği. seçildiğinde benzer bir prensip ve bir cam kavanoz üzerinde. Bu düz duvarlı el uygun bir kap ya da yüzler az sayıda üretilmesi için en uygunudur. Ama karmaşık kesim kompozisyonunun büyüleyici iç dünyasını dikkate almak duracaktır.

Artık bir kar küresi nasıl biliyorum, ama yine de içeri koymak düşünüyorum? Küçük evler, Noel ağaçları, kardan, Noel Baba, hayvanlar veya fantastik karakterlerin rakamlar - Çocuğunuzla oluşturuyorsanız.

Yeni yıl değil sadece olabilir "düşen" karla Hack. 8 Mart veya Sevgililer gününde bir hatıra yapmaya çalışın. Buna göre, iç dekor tatil tema destekleyen ve sadece pullar, renkli boncuklar ve konfeti, köpük cips gerekli değildir böyle bir balon içinde düşmek zorundadır.

Başka büyük fikir - bir kart veya içinde bir fotoğraf ile topu yapmak. Bir fotoğraf kağıdı veya uygun büyüklükte güzel bir resim gerekir. ıslak değildir ki boş şeffaf yapışkan bant Obkleyte. Ayrıca, her zaman olduğu gibi, yer tabanına kakma içinde ve maske, parıltımızı ve bitirmek el sanatları, defne çözümü ve sıkıca mühürlenmiş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.