Gıda ve içecekYemek tarifleri

Krem şanti: Bir not Tatlıyı

şekerleme ürünlerinin tamamı aşıklar biliyorum daha doğal krem, lezzetli kek söyledi. Ve krem şanti daha doğal ne olabilir? kendi elleriyle, iyi veya mikser ile yapılır Hele. Kesinlikle tankında krema satın alabilirsiniz, ama onlar, dedikleri gibi, vardır "doğal ve kokmuyor."

Birincisi, krem seçimi dikkatle ele alınmalıdır. kompozisyonu okuyun. Sadece krem olmalıdır. Hiçbir dengeleyiciler, aromalar, bitkisel yağlar ve harfler E olmamalıdır. kremler GOST göre yapılmış olsa bile, yazısına dikkat "Made with ...". Bu hat değilse - bu ne ihtiyaç vardır.

İkincisi, yağ içeriği dikkat edin. Krem şanti o% 33 daha az olmaması gerekir elde edilir. Aksi takdirde, ne kadar dikkatli yüzeyde, irade sadece hafif plenochka şişman. Açıkça ambalaj üzerinde belirtmek olur: "Bir çırpma İçin"

Üçüncü olarak, son kullanma tarihine bakar. Doğal krem yılında 4 saatten fazla olmamalıdır. İstisnalar altı aya kadar uygun bir, sterilize edilir. Ama en iyi kırbaçlanan pastörize seçmek için, onlar köye en yakın olan, daha sonra bunların krem daha ihale ve lezzetli olacaktır.

O olur son kullanım tarihi serbest bırakılmaz, ve ürün bozulur. şeffaf kabın içine kremayı dökün. Renk krem, opak olmalıdır. Tekdüzelik: Üst daha yoğun ve sarımsı topaklar az miktarda olabilir. şişman çözülür ise, her şey sırayla, krem karıştırın. Tat: hoş, hafif tatlı. en ufak acı - bir neden hemen satın kurtulmak için.

krem için pudra şekeri gerekecektir. sayı değil kimin, tatlı yapmak kendilerini tanımlamak zorunda kalacaktır. ortalama 250 mililitre başına yaklaşık 30 gram eklemek için önerilir. hazır toz satın alın veya kendiniz, bir blender veya kahve değirmeni kıyılmış şeker olun.

Unutmayın krem "Krem şanti" iyi soğutmalı üründen yalnızca yapılır! Ve soğuk araçları. Basitçe meme mikserden birkaç dakika yerleştirmek veya dondurucuda fırçalamak. Bu buz kabı tutmak sürecinde önerir.

İlk olarak, sadece krem almak ve en yavaş hıza güç kontrolü ayarlayın. onlar kalın krem haline açtığınızda, pudra şekeri ekleyin. Ve sonra zaten çok yüksek kullanın. Önemli olan abartmak değil ve krem yerine yağ alamadım olduğunu.

pişirme sırasında, çikolata, kahve, lezzet, ezilmiş fındık yerine her zamanki ya da sadece vanilya vanilya şekeri püresi meyve ekleyebilirsiniz. Kısacası, seçenekler sadece sizin hayal ve deneme isteği ile sınırlıdır. Ama bu başka türlü vzobetsya, tutarlılık sıvı olmamalıdır.

Böyle nefis set için Mutfak Kültürü uygulamalar. Pişirme, meyve tatlılar ve salata, dondurma, jöle (bir krem veya emdirme gibi). Bunlar tamamen doğal olarak çocukların bayram menüsü için idealdir. Çocuğunuz laktoz alerjisi var olsa bile, süt katı madde içeriğine sahip bir krem bulabilirsiniz. Değil tabii ama güvenli olarak.

Bu arada, sağlık için bile iyi, hiç krem olarak, krem şanti. Özel süt yağ asitleri, anti-kanser etkisi vardır. oldukça büyük miktarlarda içerdikleri A lesitin, kolesterol zararlı etkisi ile mücadele ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.