SağlıkKadın sağlığı

Nasıl ergenlik kızlar yapar?

çirkin ördek yavrusu bir kız bir kuğu dönüştüğünde? Birincisi garip de, bu okulda alay ve sonra bir dönüşüm başladı, bu olur ne sıklıkta unutmayın. Ve lise kız sonuna kadar bir prenses haline gelir. Neden böyle oluyor? her şey için bir "arıza" (bu bir arıza değil, bir liyakat olmasına rağmen) kızlarda ergenlik olduğunu.

Ebeveynler bu bir veya iki yıl içinde aniden oluşmaz bilmelidir. Uzmanlara göre, ergenlik kızlar 8-10 yıl süreyle uzatılmış ve kalıcı tamamladı.

İlk dönem - 7-8 yıl. Hayır, ergenlik birinci döneminde kızlar gözle görülemez ve tetikleyiciler yavaş yavaş çalışmaya başlar. Değişiklikler oldukça iyi içeride dışarıdan değil oluşur. Bu rahim, yumurtalıklar büyüyen, ancak ortaya çıkmasından önce başlar ikincil cinsel özelliklerinin, tabii ki, hala çok uzakta.

Bu dönemde, oldukça fiziksel değil, psikolojik dönüşüm önemlidir. Muhtemelen ailenin annesi feminen bayan rolünü ve - Önemli olan onun gelecekteki rolüne kız hazırlanmasıdır. Tabii ki, bu tür eğitim cinsel gelişim ve toplumda kadının rolü hakkında sıkıcı bir ders tarafından yürütülen değildir. Eğlenceli bir şekilde, olduğu oyun yoluyla bunu yapmak önemlidir. Prenses ile kendilerini ilişkilendirmek ya da bu tür giyim, ayakkabı, kozmetik seçimi gibi annenin hayatının olan ilgisini, teşvik etmek, masallar kız Oku ve onun rüya olsun. Kızlar da sen kozmetik satın alabilirsiniz. Ama, tabii, özel çocuklar. dudak parlatıcısı ile güçlendirilmiş "Küçük Perisi" gibi bir şey. Yani, cinsiyet rollerinin bir kız işaretlerinin bilince tanıtmak için gereklidir.

Bir sonraki dönem, karakterize ergenlik kızlar 10 yaş başlar. Daha doğrusu o yaşta ve 12-13 yıla kadar devam eder. Bu yavaş, ama yine de görünüş olarak değiştirir. hafifçe meme kanseri artış başlayın. Hatta eğer göze göze çarpan neredeyse değil sadece kolay bir şişlik gibi görünüyor ama mevcuttur. Değişen, Artırma ve labia hormonları. Ama kasık saç ve koltuk altı görünmez. Ama bu dönemde ergenlik kızlar yakından büyümesiyle ilgilidir. Makul olmayan ve orantısız kemikleri büyür. Ayrıca, bu işlem, farklı hız. Her şeyden önce, sonra uzuvları ve yüz kemiklerini ve -tulovische büyür. Ne bu nedenle olur? Kız bir açısal beceriksiz bebek benzer hale gelir, mecazi anlamda. Bu nedenle çirkin ördek ilgili ifadesi. Buna ek olarak, cilt, hormon seviyelerindeki değişimlere yağlı hale gelir. Cilt aktif çalışma başlayacak, cilt çatlak ve cilt çatlaklarının olasılığını azaltmak için, bu nedenle, uzuvları kadar hızlı büyümez , yağ bezlerini onlar yağlı olun. Bir yandan - her şey doğa düşünülmüş, ancak tamamen estetik çok cazip görünmüyor çünkü bu, iyidir. Böyle durumlarda genç bir cilt için özel cilt kremleri ve losyonlar işlemek için ve sabun ve suyla yıkamak daha iyi değil.

erkek ve kız - - dengesiz çocukların cinsel gelişimi unutmayınız. Kızlar büyümeye ekleyin ve erkek ve bodur kalır. Ama bu geçici. Okul sonu ve erkek ve kız tarafından hizalanmış, ama bundan sonra kızlar neredeyse, çocuklara büyümek yoksa, bu süreç devam edilmektedir. Bu nedenle, erkeklerin kadınlara göre daha üstün vardır ve 3-5 yıl sonra mezunlarını karşılaştırırsanız, büyümede fark zaten bellidir.

13 ila 17 yaşındaki - kız cinsel olgunluğa karakterize eden üçüncü aşama. Şu an için, gel edildi , ilk periyodu aktif büyüyen göğüsler kasık saç ve koltukaltı görünür. Aslında, bu dönemde kız oluşturan ve bir kuğu dönüşür. Yaş 18 tarafından o ergenliğe ulaştı ve doğurma hazır olduğu inanılmaktadır. Bu nedenle evlilikler bu yaştan itibaren izin verilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.