Gıda ve içecekYemek tarifleri

Piknik için basit atıştırmalıklar

Hepimiz doğada dinlenmek ister ve aynı zaman dostu şirkette eğlenmek ve sebebi özellikle aramaya gerek değilse. Ancak, nehir veya ormanda dinlenmek çok seyrek çıkıyor taze bir nefes alın ve arkadaşlarının şirket bile zor monte bırakın. Bütün üzüntülerin, iş ve diğer kentsel koşuşturma, bu yüzden sık sık bu önemli nedeni ya da ortak çıkışı gerektirir.

Belki kokulu sulu kebap bu tatil için en popüler yemektir, ama çok yararlı olacaktır piknik, ayrıca çeşitli atıştırmalıklar hazırlamak için gereklidir. Temiz havada hiç iştah görünür bir sır, yani şirket ateşinde pişirilmiş et beklentisiyle baygın olmadığını önceden dikkat çekmek gerekir.

o atıştırmalıklar söz konusu olduğunda piknik gıda, hafif olmalıdır. Bu alkol içmek istiyorum sır değil ve doğa üzerinde pişirme zahmetinden ortadan kaldıracak önceden hazırlanmış atıştırmalıklar, daha firmanızın yapısına daha iyi hiçbir şey yoktur.

Öncelikle ekmek düşünmeye değer, ama normal ekmek, belki de birçok zaten sıkılmış, o zaman hazırlayarak menünüzü çeşitlendirmek ile doldurulmuş bir somun mantar.

Bir bayat somun, mantar 300 gram, bir soğan ve otlar gerekir piknik için bu basit bir aperatif hazırlamak. somun Of dikkatli olmak kabuk sağlam kaldı ki kırıntı kaldırmalısınız. Mantarlar gerekli kıyma veya ince kesilmiş ve daha sonra bitkisel yağda kızartılmış ve tuz otlar ekleyin. Sonra, onlar kavrulmuş soğan ile karıştırılır ve tat biber ekleyin gerekir. Elde edilen karışım, hazırlanmış somun ve dikkatli bir şekilde umyat yerleştirilmelidir. Tüm bunların üzerine sadece fırında bir somun fırında yapabilirsiniz.

Snekler piknik jambon (250 g), 2 yumurta, 2- hazırlanabilir işlenmiş peynir. Ayrıca mi peynir Chechel bir bağlama malzemesi olarak hizmet edecek veya örgü. dolum hazırlamak başlamak için: Bunun için, rendelenmiş işlenmiş peynir ve sıkılmış sarımsak ekleyin, sonra iki haşlanmış yumurta ve ızgarayı alır. Elde edilen karışım iyice mayonez ile karıştırılır - doldurma hazırdır. Bundan sonra, hazırlanan halka ince sonra bir tüp içine haddelenir jambon doldurma, kıyılmış yatırılır. Elde edilen silindir ters değildir için, peynir şeridini bağlamak gerekir. yeşiller dekorasyon için eklenen ve pişmiş yemek tarifleri ile şeker sadece biraz var olabilir.

Düşünme, bir piknik için atıştırmalıklar hazırlamak şeyi, peynirli tost dikkat etmelidir, böylece ışık ve lezzetli yiyecek herkes tarafından zevk olacaktır. İstenilen sayıda somun dilim kesin, daha sonra altın rengi solgun ve soğuması için tereyağında her iki tarafta hafifçe kızartın. Hazırlama domates (2-3sht) daha önce dilimler halinde kesilir ve 200 gr peynir iyice otlar ile yoğrulur. baharatlı ve acılı gıda Aşıklar biber krem peynir ve sarımsak sıkmak için ekleyebilir. Soğutulan croutons üzerinde düzgün bir şekilde peynir pişirilmiş bir karışım hazırlamak olan en domates bir daire, ortaya koymak. Güzellik dereotu ile dekore edilebilir, bulaşık hazırdır.

piknik atıştırmalıklar için çok cazip bir görünüm shpazhek kullanılarak yaptı. Bu tasarım çok uygun piknik veya büfe olan ellerini, kirletmeden, her bireyin küçük bir bölümünü almak için izin verir. Yani, dilimlenmiş peynir büyük meydanlar, bir şiş alıp sosis onu yuvarlak parçası üzerinden karıştırmak. Daha sonra sinirli zeytin çekirdeği çıkarılmış ve tekrar sosis parçasının serbest kenarı deler. şiş uç peynir hazırlanmış bir kare içine sokulur. bunun bir parçası, küçük andıran çünkü bu, çok iştah açıcı ve meze güzel görünüyor yelkenli tekne.

Şiş kebap - pikniğe gidiyor, önceden hazırlanmış yemekler ile seyahat etmek gerek bu ana yemekler hazırlanması için beklemek açlık yaşamadan sizi sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.